Nişanlıyım ama nişan atmak istiyorum

Aşkım beni yanlış anlama sadece anlattığın kadar bir kısmı biliyoruz , elinizden geldiğince aileleri maddi manevi katmayın işin içine bu sefer laf söyleme hakları olduğunu düşünüyorlar. Borç ödeme işinde nişanlınin sana güvenmesi hiç hoşuma gitmedi çünkü evlenince kocamizla cay içmek film izlemek kahvaltı hazırlamak istiyoruz. Benim esimde borç konusunda bana güvenmiş ev giderlerini hallederken o kendi giyimine bakıp bana borç var diyor ayrılma aşamasına geldik

Evet tamam dedikçe herşeye atlıyorlar düşüncesizlik yapıyorlar
Bak tecrübe konuşuyor iki senelik evliyim iki senede nişanlıydım ben çok altan alan sabırlı biriyim böyle kulakalrımı kaparım heleki akrlımdkai insanlar yaşlıysa şuan sende kendimi görüyorum bak daha bugün neyden kavga çıktı merdiveni siliyorum hamile halimle sadece kendi katımı silip bıraktım her hafta aynı siliyorum. Vay efendim niyeinip onunkini silmemişim. Ben tamam diyip silseydim artık yeni bir işim olacaktı kaynanamında kapısını silecektim. Bugün buna hayır diyebildim keşke geçmişte daha büyük olan olaylara hayır deseydim. Dik dur bugün anne babana nasıl rhaatca hayır diyebiliyorsan arkadşaına diyebiliyorsan onlarada diyeceksin karıştırma hayatına. Benim arkadaşım kalmadı sayelerinde ya yapayalnız kaldım

Attın mı nişanı son durum nedir?

Uzaklas

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…