Nişanlıyım gurbete gidicem ailemi bırakmak istemiyorum ailem çok üzülüyor

Annene akşam yemeğe gelcem yemek yap desen. Yemekler hazır olmadan gelirsin yanına. Tabi diyebilirsen
Geri kalanı zamanla çözülür. Hiç evden ayrilmamissiniz ki ne hissedeceginizi siz de bilmiyorsunuz. Elbet başta zorlanirsin sonra alışırsın. Ortaokulu yatılı okuyan çocuklar var

Ne çok dua aldım bugün.🤗🤗🤗🤗
Kusura bakma ama hayatim hakkında hiçbir şey bilmeden saçma sapan yorum yapma hakkin yok. Bu kadar kınanacak ne yazdım ben? Evden ayrıldığım için anksiyetem elimde olmadan nüks etti bunun neresi linç edilmeli? Bu rahatsızlığı yaşamayan bilmez anca senin gibi densizce yorum yapar önyargı ile yaklaşır.. ne geldiyse başımıza hep senin gibiler yüzünden geldi zaten

Sana benim hayatim hakkında yorum yap fikir ver diyen oldu mu? ben konu sahibi ile konuşuyordum. senin kafan basmıyor sanırım benim durumum bu kizinkinden çok daha farklı. Dünyanın en büyük derdi bende de demiyorum o nereden çıktı? Kimsenin derdini küçümsemek senin haddine değil! Ayrıca eşimle de aram iyi evlilik de gayet iyi gidiyor benim kaygı bozukluğum tamamen annemle alakalı. Ben ailemden çok uzak kaldım üniyi de dışarıda okudum. Derdim uzak kalmakla alakalı değil. Ha ayrıca haksız yere suçlandığım zaman ettigim beddualar genelde tutuyor için rahat olsun :)
Evlenip 20 dakika uzağa gittin krizler yaşadın ve haklısın yani. Tamam.

Hastalik başka bir şey. Gücün kaldırmayacaksa evlenmezsin. Iyileşir oyle evlenirsin. Hastayım bilmem ne deyip evlenince haklı olmuyorsun.

Evlenip 20 dakika uzağa gittin krizler yaşadın ve haklısın yani. Tamam.

Hastalik başka bir şey. Gücün kaldırmayacaksa evlenmezsin. Iyileşir oyle evlenirsin. Hastayım bilmem ne deyip evlenince haklı olmuyorsun.
Aptal beyinli derdim mesafede değil diyorum anlaman mı kıt beyinsiz misin yoksa? Hastalık evlendikten sonra oluştu elimde olmayarak napiyim bosaniyim mi?

Yazdıklarımı okumuyosunuz sanırım. Benim derdim mesafe ile değil. Ama sizin gibi acımasız insanlara dil dökmek istemiyorum.

Gerizakali aptal derdim mesafe değil diyorum hâlâ dalga geçiyorsun acimla hastalığımla dalga geçiyorsun senden fersah fersah çıksın bu inşallah sana da dalga geçen herkese de beddua edicem

2 ev arasındaki 20 dk mesafe ; araba ile yüksek hız ve trafiksiz ortam şartlarında geçerli olan süre mi ; yürüme mesafesi mi ?

2 ev arasındaki 20 dakikalık mesafe ile ilgili hangisi geçerli peki ?

Hakaret etmeden konuşabilirseniz; belki de sizinle benzer bir sorun yaşayan birisinden güzel bir öneri de alabilirsiniz.

2 ev arasındaki 20 dk mesafe ; araba ile yüksek hız ve trafiksiz ortam şartlarında geçerli olan süre mi ; yürüme mesafesi mi ?

2 ev arasındaki 20 dakikalık mesafe ile ilgili hangisi geçerli peki ?

Hakaret etmeden konuşabilirseniz; belki de sizinle benzer bir sorun yaşayan birisinden güzel bir öneri de alabilirsiniz.
Mesafeyi belirtme sebebim ister 20 dk olsun ister 20 saat olsun her türlü böyle duyguların yaşanabileceğini göstermekti. Bu kadar üstüme gelmeye hakkın yok ben ailemden 20 dk uzağa gittim diye ağlayıp zirlamiyorum konumun bununla alakası yok. Çok ağır bir anksiyete atağı geçirdim hâlâ da bununla uğraşıyorum. Sizin gibi acımasız insanlar beni iyice kötü ediyor

Tabi popon ancak buradan insanları yargılamaya yetiyor. Yüz yüze olsak şu dediklerinin 2 kelimesini dahi diyemezsin. Sana beddua az , hatim indircem ben sana :)
Üff ne saçma bir yorum, ne ergence bir tavır. Yüz yüze nerede gördün de sustuğuma eminsin? Ağzı beddualı birinin hatim indirmesi falan... Ağlama daha fazla. Konu senin anksiyeten değil, 20 dakikaya 20 saatmiş gibi davranman.

Üff ne saçma bir yorum, ne ergence bir tavır. Yüz yüze nerede gördün de sustuğuma eminsin? Ağzı beddualı birinin hatim indirmesi falan... Ağlama daha fazla. Konu senin anksiyeten değil, 20 dakikaya 20 saatmiş gibi davranman.
Konuyu dağıtan bana yorum yapan sensin beyinsiz. Ben sorunum mesafe değil dedikçe onun üstüne gidiyorsun çünkü anlamanda ciddi sıkıntılar var. Önce derdimi kucumsedin sonra anksiyeteme laf ettin şimdi kes sesini ve kaybol

X