Niye diretir kv deler ?

Kaynanamın kaynanası çok karıştırmış vaktinde, gözüne yarayan bişey varsa almış falan. Nasıl travma olduysa kadında, namus şeref sözü vermiş, ben geline yapmayacam diye.

İyilikten maraz doğar...eşinizle hazır araları yokken sizde bundan faydalanın derim...minnetinizde yok zaten..işte arasa da meşgule at gitsin onlamı uğraşacaksın...az ötede oynasın

bence biraz rahatlayin,
ve isyerinde telefonunu acmayin.
Ben sorunum olmayan kisilerin bile telefonunu acmiyorum is saatlerinde, muhabbet etmeye ariyorlar ama ben musait degilim yani.

zaten kv niz her şartta kötü olmaya çalışıyor
ne yaparsanız yapı bu böyle olacak
eşinizin dediğini yapın mantıklı adammış valla

kv size illa küsüp oğlu ile barışacak.. kötü olacağım diye korkmayın
eşinizle iyi olun yeter

Uzak durup aman ara bozulmasin aman kotu olunmasin demeyin zaten bozmaya yer ariyor bozun gitsin neyi cekiyorsunuz allah askina bunu yapmaya hakki yok engelleyin gitsin alttan almaniz birsey degistirmeyecek

Hep idare etmişsiniz sizi arayıp sürekli taciz etmiş. Bir kere maaş konusunda haksızsın demişsiniz, içinizden geleni saygı çerçevesinde söylemenize rağmen yüzünüze kapatmış telefonu.

Bundan sonra kendinizi iyi hissettiğiniz şeyler yapın. Aman kötü olmasın diye kendinizden bu kadar taviz verirseniz kendinize zarar.
Eşinizin anne babasıyla iyi olmasını sonradan üzülmemesi için istemenize hayran oldum buarada. Çok ince bir düşünce şekli. Siz iyi bir insansınız...

Çok teşekkür ederim gerçekten ... 32 yaşıma bı kaç ay kaldı , bu yaşıma dek kimseye kötülük istemedim halen bana bir adıma bin adım giderim ,kinim vs yok ama bazı şeyleri içime atıyorum kimse "kötüyüm" demez ama ben gerçekten kötü bir insan değilim sadece Rabbim niye hep siniyor sabretmemi hep beklememi istiyor .bir buhran halinde size yazdım hakkınızı helal edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…