Nolur yardım edin kafayı yicem :(

Benimde canımı en çok yemin olayı sıktı, birinin geçmişte hataları olacak hazmedilmez cinsten, biri sexy dans meraklısı olacak, yeminler havada uçuşacak, ve bir sabinin üzerine yemin edilecek

Arkadaşım benzer hataların var ve affedildiyse trip atmaya hakkın yok senin

Kendinizi bu kadar yıpratmayın. Kiskanmissiniz belli ki, insani bi duygu anlıyorum sizi ama üzerine bu kadar üzüntü kurulacak bir durum değil. Anlık bir istek duyup, tatava yapmadan basıp geçmiştir. Üzerine sizin çeyreğiniz kadar bile dusunmemistir. Bir şeyi ne kadar didiklerseniz o kadar fazla şey bulursunuz acitacak.

Bence kizinizin üzerine her ne sebeple olursa olsun yemin istemeyin. O edecek olsa bile kabul etmeyin. Çok hassas iki ayrı değerden bahsediyoruz. Evlat ve yemin. Hayat bazen hesapta olmayan şeyler de çıkarıyor karşımıza. O yemini bir an unutmayacaginin garantisi yok ki. Hiçbir durum aldığınız bu riske değmez.

bende dansları izlemeyi çok severim, hatta kadınların orasına burasına da bakarım ama lezbiyen değilim. görsellık hoşuma gidiyor. aşırı abartmışsınız bence lutfen sakınlığınızı koruyun.

kız neyı büyütmüş yahu gayet normal tepkisi rio karnavalın dan bahsedıyor büyük göğüsler seksi buyuk popolu bu kadınlar ve çıplaklar hoşlar yani çokta seksiler bundan rahatsız olmuş işte bide seksi dance fılan bakmış adam tabıkı rahatsız olur kadıncağız olay dans değil anlamadınızmı :)
bacım profil resmıne meme koymuşsun :)

Konu sahibi benim zamanında tango dersleri aldığımı bilse ne der bilemiyorum yani :KK70:

Yemin edip durmasi en kotusu. Dans falan hikaye. Oturun beraber izleyin de niye adama yemin ettiriyosun hic hoslanmam. Benim gozumde hicbir inandiricilik degeri olmayan karsimdakini kuculten soz obegi.

Yemin çok önemlidir, kolay kolay yemin edilmez tutmazsa da başına iyi şeyler gelmez,eşin bunun bilincinde bir adamsa ki öyle diyorsun..ve dans yani yaa lütfen sizi aldatmış gibi davranmaya aklınıza takmaya gerek yok ki..

Merhaba Hanımlar.
O kadar dolu ki içim, kimseye açılamadım buraya yazmak istedim.
Eşim çok iyi, dürüst birisidir. Çok severek evlendik Allah bağışlarsa 4 yaşındada bir kızımız var.
Eşim dinibütün bir insandır. Ben hayatım boyunca onun kadar ,içinde Allah korkusu ve sevgisi barındıran brine daha rastlamadım.
Yeminine ölesiye güvenirim asla yeminini bozmıcanı, bozacağı yeminide ölse vermiceni bilirim.

Konumuza gelelim. Eşim dans çok severmiş önceden. Dans etmeyi değilde böle kıvrak danslar izlemeyi.Hatta arkadaşı ile küçükken Rio'ya gitme hayalleri varmış. Böle bişiye karşıym tabiki izlemesine veya bakması hoşuma gitmez.

Ve 2 gün önce telefonunda tarayıcı geçmişinde brazil dans,sexy dans,arabic dans, vs aramalar buldum. O uyuyordu ve yanından kalktm salonda yattım.( ilk defa ondan ayrı uyudum)
Ertesi gün işe gitti ben izinliydim akşam geldiğinde telefonu önüne attım ve titreyerek sordum. Açıkla dedim.
Eğdi başını ne zaman izlediğimi bile hatırlamıyorum ama baktım dedi. Ben yatak odası hayatında çok renklyzdr farklılıklara açığımdır. Sınır tanımayız.
Çok üzüldüm gelemedim kendime. Bi süre kavga ettim dşarı çkmak istedim kötü olduğumu gördüğü için göndermedi beni.
Sonra açıkladı sdce dans dedi bian önüme çktı sonra bende arattım öle tahrik edici danslar değil ben orda kadınların orasına burasına bakmıyorum kıvraklık hoşuma gdio dedi.
İstersen ara bak sende görceksin dedi. Yemin etti öle striptz tarzı açık şeyler izlemediğine sadece rio tarzı danslara baktığına dair.
Affettim uzun süreden sonra yemin etti birdaha izlemicene dair. Zaten benim için çok önemli bşi diil dedi şak die yemin etti.
Yemin aldıktan sonra ölümüne inanırım biliyorum eminim çünkü utanır o açık saçık şeylerden.
Güzel bir haftasonu geçirdik. Arada aklıma geldi belli etmedim. Daha önce onun hazmedemiceği şeyleri yaptım bende ve hala yanımda.ama nası yaparsn dediğimde sen nası yapmıştın diyo haklı olarak.

Ama şimdi. Çıkmıo aklımdan yediremiyorum hazmedemiyorum bi türlü. içim içimi kemiriyo mahvoluyorum. Her dk aklımda çalışamıyorum.
Çokmu büyüttüm diğer kocalar nası bilmiyorum o yüzden kafam darmaduman. Yardım edin kızlar.
Nolur akıl verin bana nolur. Beni çok sevdiğini ve asla aldatmıcanı biliyorum. Yemini var kızının üstüne aldatmıcana dair. Nasıl atlatıcam :KK43:

acayıp abartmıssınız ama..burda ne aldatılma hıkayelerı var.ne acı hıkayeler var.okusanız gıder esınıze sarılırsınız...

bu arada sız onun hazmedemeyecegı ne yaptınız?? konudan cok bu dıkkat cekıcı...

Siz de karnaval kızları gibi giyinip kıvırıp fantazi yapın biraz .Adamın böyle bir isteği var demek izlediğine göre .

Abartma hemde ne abartma. Öldürün adamı bari bitsin bu işkence. Töbeee:KK14:

X