Numaramı silmemesinin ama silmiş gibi yapmasının anlamı nedir?

Hesabın yeni olduğu doğru. Mukayese edemiyorsanız yorumlar arasındaki farkı 1000 küsür mesaj yazsanız nolur sayfalarda
Fazla belli ediyorsunuz yapmayın . Profilinizi kısıtladınız yine de anlaşılıyor. Hesap açıp 3 yorumu da bu konuya yapmak sizce fazla lades değil mi ? Sobeee !

Fazla belli ediyorsunuz yapmayın . Profilinizi kısıtladınız yine de anlaşılıyor. Hesap açıp 3 yorumu da bu konuya yapmak sizce fazla lades değil mi ? Sobeee !
Bak 4 yorum yazan yere tıklayınca da o yorumlar açılıyor, zaten hepi topu yaptığı 4 yorum yani. 😀

Bir haftada 41.000 mesaj yazabilecek kadar boş vaktim yok her konuda ilgimi çekmiyor
Al işte laf soktuğunu sanan bi değişik arkadaş daha, 4 mesajla profil kapatınca kendimi görünmez sanmıyorum en azından. Bak bakalım kaç yılında girmişim ben buraya. Ondan sonra kendi çapında sokarsın yine lafını.

Son düzenleme:
Ay gercekten uzuyorsunuz beni. Kime laf sokmaya calistim? Icinde bulundugunuz durumdan dolayi size acidigim icin teselli etmeye, moral vermeye calistim hep. Gercekten kotu niyetle yargiladiginizi dusunuyorum artik beni. Yinede icinde bulundugunyz acinasi durum sebebiyle bu agresifliginizi hos goruyor, ettiginiz kufurler sebebiyle affediyorum sizi.
Alah razı olsun sen ben beni affetmeseydin napardım allahın boşu senden kim af istedi sana kim küfür etti ?
Gerçekten bomboş bir insansın bizim içinde bulunduğumuz bir durum yok onlar senin sınırlı hayal dünyanda kurdukların hiçbir şey görmediğin için başkalarının gördüğüne ihtimal bile veremiyorsun bizim yaşadıklarımız senin hayal dünyan işte anca bu kadar oluyor kendini inandıramıyorsun çünkü gerçeğe gözünü açtığın an ne kadar kepaze olduğunu kabul etmek zorunda kalacaksın ama edemiyorsun.
sen kafanda kurup gerçek olduğuna inandığın şeylere üzüleceğine kendine üzül düştüğün şu duruma otur acı şükür bir gün bile bir erkek için kendimi böyle yerlere sermedim bunu yapan biri bana acıyıp üzülmez ancak acıyıp üzüldüğüne kendini inandırır çünkü inandırmak zorunda bizim seviyeye çıkamayacağını anladığın için şu an aşağı çekmeye çalışıyorsun eşitlemek için ama yemiyor canım her yorumda daha da kendini rezil ediyorsun artık dur

Al işte laf soktuğunu sanan bi değişik arkadaş daha, 4 mesajla profil kapatınca kendimi görünmez sanmıyorum en azından. Bak bakalım kaç yılında girmişim ben buraya. Ondan sonra kendi çapında sokarsın yine

Al işte laf soktuğunu sanan bi değişik arkadaş daha, 4 mesajla profil kapatınca kendimi görünmez sanmıyorum en azından. Bak bakalım kaç yılında girmişim ben buraya. Ondan sonra kendi çapında sokarsın yine lafını.
Valla 70 sene burda üyeliğim olsa 41000 mesaj atamam hiç vaktim yok😎

Ğ

Bence yazdığınız herşey kurmaca hiç bir tutarlı cumle yok. Dalga geçmek için mevzusu sanki en isabetlisi olacaktır.

Konu sahibi fake bence 🤦 aksi halde dünyanın en basit şeyi olan sevgililiği, flörtleşmeyi bu kadar tuhaf bulması da ne bileyim? Herkes sevgisiz ,herkes çirkin 😂 yazık öyle bilsin.

Konu sahibi fake bence 🤦 aksi halde dünyanın en basit şeyi olan sevgililiği, flörtleşmeyi bu kadar tuhaf bulması da ne bileyim? Herkes sevgisiz ,herkes çirkin 😂 yazık öyle bilsin.
Tabii canım hepimize acımış üzülmüş sevgisiziz hiç sevgi görmedik falan 🤣🤣 konu sahibi az eski konularımıza baksa kendisinin kul köpek olcağı adamlara ya tekte bb dedik ya da tekte boşadık ama ona göre böyle bir dünya imkansız bize üzülmüş 🤣🤣🤣 ama bunu kk da öğrendim gerçekten böyle vasat hayat yaşayanlar herkes öyle yaşıyor da kimse çaktırmıyor sanıyor
Mesela kadın dayak yiyor şiddetin affı olmaz ayrıl diyoruz sanki sizinkiler yapmıyo pff diyo
Aldatılıyor ayrıl diyoruz aldatmayan erkek yok ki sizin ki de aldatılıyor diyor
Yani gerçekten bu grup hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz gibi düşünerek içini rahatlatıyor yoksa gerçeklerin hepsi buzz gibi farkında

Tabii canım hepimize acımış üzülmüş sevgisiziz hiç sevgi görmedik falan 🤣🤣 konu sahibi az eski konularımıza baksa kendisinin kul köpek olcağı adamlara ya tekte bb dedik ya da tekte boşadık ama ona göre böyle bir dünya imkansız bize üzülmüş 🤣🤣🤣 ama bunu kk da öğrendim gerçekten böyle vasat hayat yaşayanlar herkes öyle yaşıyor da kimse çaktırmıyor sanıyor
Mesela kadın dayak yiyor şiddetin affı olmaz ayrıl diyoruz sanki sizinkiler yapmıyo pff diyo
Aldatılıyor ayrıl diyoruz aldatmayan erkek yok ki sizin ki de aldatılıyor diyor
Yani gerçekten bu grup hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz gibi düşünerek içini rahatlatıyor yoksa gerçeklerin hepsi buzz gibi farkında

Doğru söze ne denir ki baştan beri yorumların o kadar açık olmasına rağmen çekmek istediği yere sürüklüyor ama ısrarla aynı şey yazınca pes ettim doğrusu demek ki olaylarla başka türlü baş edemiyorlar savunma mekanizmaları bu.
Herkes sorunlu,vasat hayatlar yaşıyor, bir insan sevilmiyorsa, doğru ilişkide değilsindir arkadaşım neden bu zorlama herkes sen mi? Red edilmek de dünyanın en normall şeyi. Önüne bakarsın insandan bol ne var dünya da.
Boş yere banlattırıyor insanları, en güzeli bu kadını görmezden gelmek o kendi kendine insanlara acısın dursun , en fazla 20 dakika forumda durup 5 dakika sonra yaptığım yorumu unuttuğum konu sahibi kendisi neticede, ben o inanamadığı gerçeklerle meşgulüm. 😀

X