Numaramı silmemesinin ama silmiş gibi yapmasının anlamı nedir?

Ay sen önce kendine mi üzülüp dua etsen acaba? Adam seni bir tarafına takıp da engellememiş bile ve sen bundan bile burada günlerce umut kırıntısı aradın :confused:: "numaramı niye silmemiş olabilir, arkadaşıma da sordum sadece resmini gizlemiş, beni cepte tutmaya mı çalışıyor acaba, neden doğrudan engellemiyor amaç ne? :dua:" günlerdir aynı böyle acınası gözüküyorsun işte. bir de gelmişsin millete size üzülüyorum diyorsun. İnsan biraz kendini bilmeli, yoksa bildirirler kalbin kırılır.

Ne zaman umut kırintisi aradım hanımefendi?

Yok anlamıyo gerçekten hani bir de sanıyo ki çok büyük laf sokuyo böyle amaan çok üzücü falan jshdhhdh :) algılar ciddi sıkıntılı yani mantıken birini engelleyecek seviyeye gelmem için gerçekten bana iyi ya da kötü bir şekilde duygularıma dokunmuş olması lazım hani o kadar gereksiz engele gerek yok nötr yani ha varsın ha yoksun ama anlatamıyoruz hala bir umut işte engellemedi silmedi cart curt
kesin konu sahibine nispet yaptı çünkü o silcem dedikten sonra yaptı gururuna yediremedi tek sebep bu sebep asla konu sahibinin bu yapışkanlığı değil asla

Yapışkansam ve onu bunalttiysam niye engellemedi ki? Hem boyle yaparak kurtulurdu benden iste. Sizde hayatinizda cokca yasamissinizdir. Pek cok kisi tarafindan engellenmissinizdir, rahatsiz olduklari icin sizden mesela. Dolayisiyla konuya cok hakimsinizdir. Birazda bu yuzden sizden bilgi almak istiyorum.

Ah ah kızlar. Bir erkeğin gerçekten ilgisi olduğunda nasıl davrandığını sadece gözlemleseniz; numaramı silmedi, hikayemi izledi vs gibi tırt hareketlere anlam yüklemezdiniz ya.
Ben de zamanında pembik bir romantik iken düşünüyordum bazı şeyleri ama sonradan anladım ki erkekler bizim kadar detaylı düşünmüyor.
Bu adama tekrar mesaj atarsanız, agalarıyla yaptıkları sohbette "kız bana aşık yiaaaa" cümlesinin öznesi olacaksınız. Umurunda olduğunu sanmıyorum. Kenarda tutuyor bile olabilir.

Yapışkansam ve onu bunalttiysam niye engellemedi ki? Hem boyle yaparak kurtulurdu benden iste. Sizde hayatinizda cokca yasamissinizdir. Pek cok kisi tarafindan engellenmissinizdir, rahatsiz olduklari icin sizden mesela. Dolayisiyla konuya cok hakimsinizdir. Birazda bu yuzden sizden bilgi almak istiyorum.
Yaw he ya he aynen öyledir kesin 🤣🤣🤣 Hala niye engellemedi diyosun ciddi ciddi ya 🤣gittikçe komikleşiyorsun sal artık konuyu da bizi de ya kaç gün oldu bak burada da var gözardı etme vs ama yapmıyoruz çünkü senin için o efora gerek yok yani sen kimsin ki benim gözardı etme listemde olacaksın ya çok çok 10 gün daha yapışacaksın kendi çapın yettiğinde laf soktuğunu sanacaksın sonra kendine yeni yapışacak olay bulunca unutacaksın🤣🤣

Neden kurtulmak istesin ki, napabilirsin çok çok?

bak aklıma ne geldi
eğer adam modlu whatsapp kullanıyorsa onda böyle bi özellik vardı
yani numarasını silsen bile sildiklerine bazı kısımları açık bırakabiliyorsun
hakkımda, wp profil resmi falan gibi
atıyorum sildikten 1 ay boyunca böyle açık kalabiliyor sonra kendi kendine o açık kalan kısmı da siliyor falan
hatta default olarak seçili kalıyor senin bi daha kişiye özel ayarlama yapmana gerek bile kalmıyor
belki numarasını sildiklerine hakkımda kısmını açık tut seçeneği aktiftir o da değiştirmemiştir
adamın whatsappı modlu kullanıp kullanmadığını anlamanın bi yolu yok tabi
daha başka bir sürü özellik var bu sadece bi tanesi
arkadaşımda vardı onun telefonunda kurcalamıştık hatta ilgimi çekmişti ama ben modlu kullanmıyorum tabi

Birinden hoşlanıyordum. Fakat beni reddetti. Bende bunun üzerine özür diledim, bir daha yazmayacağımı söyledim ve numarasını sileceğimi belirttim. Bunun üzerine o da whatsapp profil fotoğrafını kaldırarak silmiş gibi yaptı. Fakat daha sonra öğrendim ki silmemiş. Bir kişi neden böyle bir şey yapar? Doğrudan silmek veya engellemek yerine? Hatta hiç bir şey yapmasa, umursamıyor derdim. Fakat böyle bir oyuna ne gerek vardı?

Acaba yeniden mesaj çekersem tanıyıp, cevap vermemek için yapmış olabilir mi? Fakat whatsapp'da ki konuşma geçmişimizden ben olduğumu anlardı yeniden mesaj çeksem.
Ne alaka? Seni reddetmiş hoşlanacağı veya seveceğini mi sanıyorsunuz? Bu kadar beklentiyi aşmayın derim önünüze bakın yoksa bipolardan farkınız yok bu duygularını uçlarda yaşıyorsanız.

Iyide ben onu hic aramadım. Hep whatsapp uzerinden konustuk. Whatsapp konusma gecmisinden anlamaz mı yazsam?

Ayrıca şu üst perdeden, her şeyi bilirmiş gibi konusma tarzinizdan vazgecin lutfen. Ben, benim askimdan oluyor diye bir sey soyledim mi?
Yaşın 32 olduğuna inamıyorum konuşma üslubunuz 13 yaşından pek farkı yok umarım çocuk değilsinizdir..

Jsjshehshhs hayır hala niye engellemedi ki diye geziyor ortalıkta 🤣🤣 ara ara da laf soktuğunu sanıyor ama garibim kendine girenleri fark bile etmiyor ne yapalım bizde biraz eğlensin diye ellemiyoruz

Evet anlaşılıyor.🤦😂 Ben engel atmıyorum tanımak için genelde.
Birde ona karşı tamamen hiçbir duygum yoktur nefret bile güçlü bir duygudur engel atmak için tesir etmektir. 🤦 Hiçbirşey yapmasa umursamıyor derdim diyor konu sahibi işte umursamıyor ve bunu anlattım diye benim algılarıma da laf etti 🤓
Zaten adam söylemiş kestirip atmışken niçin engel ile uğraşsın taciz falan etmesi lazım. Bunu sorgulayan kadın asla ben umut beslemiyorum demesin. Kendine dürüst olmalı işsiz gibi arkadaşından bile bakması net olarak umut kırıntısı aramak. Üstüne de burda ki haklı yorumlara karşı hayatını bilmediği kadınlara atıp tutarak iyice komikleşiyor zira o bu tür ayrıntılar ile boğuşurken yorumcular sevgilileri ile vakit geçiriyor.
Aklıma şey geldi bir erkek arkadaşım vardı bir süre önce kendisi bizzat engelle beni çünkü sensiz yapamam gelir rahatsız ederim seni demişti bunun üstüne yine engellemedim 😂

Yaw he ya he aynen öyledir kesin 🤣🤣🤣 Hala niye engellemedi diyosun ciddi ciddi ya 🤣gittikçe komikleşiyorsun sal artık konuyu da bizi de ya kaç gün oldu bak burada da var gözardı etme vs ama yapmıyoruz çünkü senin için o efora gerek yok yani sen kimsin ki benim gözardı etme listemde olacaksın ya çok çok 10 gün daha yapışacaksın kendi çapın yettiğinde laf soktuğunu sanacaksın sonra kendine yeni yapışacak olay bulunca unutacaksın🤣🤣

Iyimisiniz? Ne zaman laf sokmaya çalıştım size? Bilakis hep nazik ve anlayışlı olmaya calıştım. Hatta size acıdığım için teselli etmeye calıştım. Bu sekilde beni itham etmenize üzüldüm.

Evet anlaşılıyor.🤦😂 Ben engel atmıyorum tanımak için genelde.
Birde ona karşı tamamen hiçbir duygum yoktur nefret bile güçlü bir duygudur engel atmak için tesir etmektir. 🤦 Hiçbirşey yapmasa umursamıyor derdim diyor konu sahibi işte umursamıyor ve bunu anlattım diye benim algılarıma da laf etti 🤓
Zaten adam söylemiş kestirip atmışken niçin engel ile uğraşsın taciz falan etmesi lazım. Bunu sorgulayan kadın asla ben umut beslemiyorum demesin. Kendine dürüst olmalı işsiz gibi arkadaşından bile bakması net olarak umut kırıntısı aramak. Üstüne de burda ki haklı yorumlara karşı hayatını bilmediği kadınlara atıp tutarak iyice komikleşiyor zira o bu tür ayrıntılar ile boğuşurken yorumcular sevgilileri ile vakit geçiriyor.
Aklıma şey geldi bir erkek arkadaşım vardı bir süre önce kendisi bizzat engelle beni çünkü sensiz yapamam gelir rahatsız ederim seni demişti bunun üstüne yine engellemedim 😂

Ay sizin mi erkek arkadaşınız vardı? Ustelik "sensiz yapamıyorum" diyordu öyle mi? Hımm anlıyorum..

Ay sizin mi erkek arkadaşınız vardı? Ustelik "sensiz yapamıyorum" diyordu öyle mi? Hımm anlıyorum..

Evet oldu, var ve hep olacak jsjsjsjsks aşk kadınıyım (lovelove) ama evlilik teklifi kapıda piyasadan çekilirim gibi de düşüneceğim bi 😂 Üzülme ve kıskanma canım sen zaten kimseye inanmıyorsun sanırım yaşanmamışlıkların var çünkü oldukça sıradan şeylere hımm kesin öyledir tabi tarzı yorumlar yapıyorsun. Nesi garip? 😂
Allah sana daha fazlasını versin 😂🥰 çok dikkat çekiyorum bıktım fazla güzelim kadınlardan dahi iltifat alıyorum bununla asla övünmem hepsine teşekkür ediyorum.
Ama senin bu avam tavırların cidden insan görmediğini ve asosyal olduğunu düşündürdü bana kendince egonu rahatlatıyorsun herhalde. Anlıyorum.... 😉

Evet oldu, var ve hep olacak jsjsjsjsks aşk kadınıyım (lovelove) ama evlilik teklifi kapıda piyasadan çekilirim gibi de düşüneceğim bi 😂 Üzülme ve kıskanma canım sen zaten kimseye inanmıyorsun sanırım yaşanmamışlıkların var çünkü oldukça sıradan şeylere hımm kesin öyledir tabi tarzı yorumlar yapıyorsun. Nesi garip? 😂
Allah sana daha fazlasını versin 😂🥰 çok dikkat çekiyorum bıktım fazla güzelim kadınlardan dahi iltifat alıyorum bununla asla övünmem hepsine teşekkür ediyorum.
Ama senin bu avam tavırların cidden insan görmediğini ve asosyal olduğunu düşündürdü bana kendince egonu rahatlatıyorsun herhalde. Anlıyorum.... 😉

Bir şey demiyorum. Eminim öyledir. Umarım sizi sevebilecek birisi karşınıza çıkarda, hayal dunyanizda yasamaktan kurtulursunuz.

Birde bazen kötü niyetli, kötü kalpli insanlar güzel olmayan kadınlarla " ay sen cok guzelsin" diyerek dalga gecerler. Onlara dikkat ederseniz, ileride gerceklerle karsilasinca üzülmezsiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Jsjshehshhs hayır hala niye engellemedi ki diye geziyor ortalıkta 🤣🤣 ara ara da laf soktuğunu sanıyor ama garibim kendine girenleri fark bile etmiyor ne yapalım bizde biraz eğlensin diye ellemiyoruz

Ay gercekten uzuyorsunuz beni. Kime laf sokmaya calistim? Icinde bulundugunuz durumdan dolayi size acidigim icin teselli etmeye, moral vermeye calistim hep. Gercekten kotu niyetle yargiladiginizi dusunuyorum artik beni. Yinede icinde bulundugunyz acinasi durum sebebiyle bu agresifliginizi hos goruyor, ettiginiz kufurler sebebiyle affediyorum sizi.

Bir şey demiyorum. Eminim öyledir. Umarın sizi sevebilecek birisi karşınıza çıkarda, hayal dunyanizda yasamaktan kurtulursunuz.

Birde bazen kötü niyetli, kötü kalpli insanlar güzel olmayan kadınlarla " ay sen cok guzelsin" diyerek dalga gecerler. Onlara dikkat ederseniz, ileride gerceklerle karsilasinca üzülmezsiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Ben kendimin ve güzelliğimin farkındayım merak etme kilit nokta bu. Yalnızca güzelliğimden değil insanlara mütevazi , kibar, dürüst, medeni davranıyorum. Bak bunlar artı şeylerdir insanları gereksiz asla rahatsız etmem. Küçük hesaplar peşinde hiç koşmam tatlım ya. O yüzden beni kimse üzemedi cıks.
Dalga geçmeyi sen daha iyi bilirsin kişi kendinden biliyorsa demek ki kötü kalpli kim oluyor bu durumda bakalım bir bak, hem dalga geçmek acımasızca deyip hem benim red ettiklerim oldu dalga geçtiklerim bilmem ne dedin daha önce, hemen uydurmasyon şeyler yazdın yoksa aksi halde kişilik bölünmeleri yaşayan olgunlaşamamış bir birey olduğunu düşünüyorum. (Eminim çok dalga geçmek istemişsin ama eline hiçbir zaman o fırsatı vermemişler ondan bu insanlara pasif agresif cevapların)
Ben hayal kurmam ve kurmayı sevmem kanlı canlı severim ve yaşarım. Gandiliğini kendine yap çok ihtiyacın var. Hayal dünyasından sen çık.Birde sana bakmayan insana da egoist demiştin ama beni niye engellemedi diye nerdeyse ağlayacaksın gerek dahi duymamış çünkü taciz etmez heralde medenidir diye düşünmüştür. İçten içe bu kadar taktığını bilse engellerdi ama merak etme.
insanlara karşı garip bir tutumun var bak ciddi bir konu bu. Bu son mesajım sıkıldım gerçekten bu özgüvensiz ego beni sıkıyor. 😉
Biraz dışarı çık nefes al ve insanların yüzlerine bak. Senin adına üzülüyorum.... Şey bende seni affediyorum nasıl olsa yine başa dönecek bana aynı şeyleri yazmak zorunda kalacağın için.. Cevap vermeye tenezzül etmeyeceğim. Sevgilerrr Bar_boş ablaa 🌱😊

Ğ
Ben kendimin ve güzelliğimin farkındayım merak etme kilit nokta bu. Yalnızca güzelliğimden değil insanlara mütevazi , kibar, dürüst, medeni davranıyorum. Bak bunlar artı şeylerdir insanları gereksiz asla rahatsız etmem. Küçük hesaplar peşinde hiç koşmam tatlım ya. O yüzden beni kimse üzemedi cıks.
Dalga geçmeyi sen daha iyi bilirsin kişi kendinden biliyorsa demek ki kötü kalpli kim oluyor bu durumda bakalım bir bak, hem dalga geçmek acımasızca deyip hem benim red ettiklerim oldu dalga geçtiklerim bilmem ne dedin daha önce, hemen uydurmasyon şeyler yazdın yoksa aksi halde kişilik bölünmeleri yaşayan olgunlaşamamış bir birey olduğunu düşünüyorum. (Eminim çok dalga geçmek istemişsin ama eline hiçbir zaman o fırsatı vermemişler ondan bu insanlara pasif agresif cevapların)
Ben hayal kurmam ve kurmayı sevmem kanlı canlı severim ve yaşarım. Gandiliğini kendine yap çok ihtiyacın var. Hayal dünyasından sen çık.Birde sana bakmayan insana da egoist demiştin ama beni niye engellemedi diye nerdeyse ağlayacaksın gerek dahi duymamış çünkü taciz etmez heralde medenidir diye düşünmüştür. İçten içe bu kadar taktığını bilse engellerdi ama merak etme.
insanlara karşı garip bir tutumun var bak ciddi bir konu bu. Bu son mesajım sıkıldım gerçekten bu özgüvensiz ego beni sıkıyor. 😉
Biraz dışarı çık nefes al ve insanların yüzlerine bak. Senin adına üzülüyorum.... Şey bende seni affediyorum nasıl olsa yine başa dönecek bana aynı şeyleri yazmak zorunda kalacağın için.. Cevap vermeye tenezzül etmeyeceğim. Sevgilerrr Bar_boş ablaa 🌱😊
Bence yazdığınız herşey kurmaca hiç bir tutarlı cumle yok. Dalga geçmek için mevzusu sanki en isabetlisi olacaktır.

X