O kadar hazırlık yaptim bayramda kimse gelmedi,çok üzgünüm

Konuyu kim hortlatmış diye bir bakayım dedim. Konu sahibi siz hortlatmışsınız. Sebebi neydi ki?
Ya hortlatmak istememiştim ama hala bu sitenin yanitlama,düzenleme vs kısmını çözemedim. Tüm sildim sandım silememişim affedin çözmeye çalışıyorum

Gundemi meşgul ettiğim için özür diliyorum herkesten..

Ya hortlatmak istememiştim ama hala bu sitenin yanitlama,düzenleme vs kısmını çözemedim. Tüm sildim sandım silememişim affedin çözmeye çalışıyorum
Konu silmek yasak. Bu utanç sizinle kalacak hep burada. İleride ben de hangi kafayla böyle düşünmüşüm yahu diyeceksiniz.

Konu silmek yasak. Bu utanç sizinle kalacak hep burada. İleride ben de hangi kafayla böyle düşünmüşüm yahu diyeceksiniz.
İnşallah, neyse oldu bi kere tek utancım bu olsun

İnşallah,neyse oldu bir kere tek utancım bu olsun yukarıda yanlış yanıtlamışım bu sefer yanıtla kısmına basarak yazdım dediğim gibi çözmeye çalışıyorum hala burayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…