Oda değiştirme ve yerleştirme

Girlsbelikegirls

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
446
150
29
Merhaba yeni taşındıgım bir ev var. Eşim , ben ve iki köpeğimiz var. Evimiz amerikan mutfak ve 2 odası daha var. Bir oda baya büyük ve cok güzel güneş alıyor. Güneş batana kadar. Mutfak iki oda arasında ve cok aydınlık olmuyor gündüz.Diğer oda ise çok küçük ve aydınlık oluyor ama güneş ışığı tam vurmuyor. Köpeklere oda yapmıstım orayı ama Ben güneş alan odayı yatak odası yaptım. Mutfagı oturma odası yaparım diye düşündüm ama vazgectim. Güneş alan odayı oturma odası yapıp, küçük odayı da yatak odası yapsam diyorum. Günün cogunu oturma odasında ve mutfakda geciricem ve köpeklerim de güneşli odada kalsın istiyorum. Çünkü dısarı bakacak kadar uzun camlı balkon yok.Hem daha ferah. Yalnız küçük odaya yatagım ancak sıgacak ve balkonu hafif dar ve uzun. Kapısı sürgülü boydan boya cam oda içinde. Kapalı bir balkon.Balkona giysi dolabı mı koysam diyorum.Bize yetecek kadar.aşağıda odanın şeklini belirtmeye calıstım. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Eklentiler

• 20230102_132517.jpg
    20230102_132517.jpg
    112,5 KB · Görüntüleme: 79
Merhaba ben olsam değiştirmem. Yatak odası geniş odada olur. Daraltiya gelemiyorum. Küçük oda, yine köpekler ve bir koltuk sigiyorsa oturma odası gibi olabilir.
Mutfak için ek ışıklandırma yaparsanız daha ferah olur

Bence de o büyük odayı oturma odası yapmanız mantıklı. Black out perdem olmasına rağmen sessiz ve çok ışık almayan odada uyurum ben zaten yatmadan yatmaya gidiyorum.

Siz de zamanın çoğunu zaten oda ve mutfakta geçireceğim demişsiniz. Balkona giyinme odası da olabilir veya küçük oda dizaynları var. Yatak sığıyorsa gerisi kolay..

Merhaba ben olsam değiştirmem. Yatak odası geniş odada olur. Daraltiya gelemiyorum. Küçük oda, yine köpekler ve bir koltuk sigiyorsa oturma odası gibi olabilir.
Mutfak için ek ışıklandırma yaparsanız daha ferah olur
Küçük oda ama güneş ışıgı almıyor güzdüzleri. Mutfakta almıyor. İçim kararıyor gündüzleri. O odaya köpeklerin evi ve su mama tabagı faşan sıgıyor kaşan bosluklar için koltuk koyarsam köpeklerin evini koyamıyorum. Bilemedim bende kararsız kaldım.

Bence de o büyük odayı oturma odası yapmanız mantıklı. Black out perdem olmasına rağmen sessiz ve çok ışık almayan odada uyurum ben zaten yatmadan yatmaya gidiyorum.

Siz de zamanın çoğunu zaten oda ve mutfakta geçireceğim demişsiniz. Balkona giyinme odası da olabilir veya küçük oda dizaynları var. Yatak sığıyorsa gerisi kolay..
Yatak sıgıyor ama kapı yarım acılıyor. Benim için ve eşim için yeterli derecede acılıyor zaten. Cok az küçük dar alanlar kalıyor. Sanırım duvara monte edilen raf vs sececeğim. Balkona da dolap almayı düşünüyorum dediğim gibi. Ben de küçük oda dizaynlarına baktım. Gündüz içim kararıyor. Yüm gün yatak odam da kalamam. Daha oturma grubu almadım zaten. Mutfakta fa sandalyede oturamam tüm gün suan. O yüzden aklımda tasarlıyorum ilk yatak odasını

Yatak sıgıyor ama kapı yarım acılıyor. Benim için ve eşim için yeterli derecede acılıyor zaten. Cok az küçük dar alanlar kalıyor. Sanırım duvara monte edilen raf vs sececeğim. Balkona da dolap almayı düşünüyorum dediğim gibi. Ben de küçük oda dizaynlarına baktım. Gündüz içim kararıyor. Yüm gün yatak odam da kalamam. Daha oturma grubu almadım zaten. Mutfakta fa sandalyede oturamam tüm gün suan. O yüzden aklımda tasarlıyorum ilk yatak odasını
Kapı yönleri değişiyor bildiği kadarıyla onu da yapabilirsiniz tam açabilmek için..

X