Off!kadn seninle Cehennemde bile yanyana olmak istemiyorum o kadar gcm sana

Ya tatıle gıtmeek ıstemıyorummmmmmmmmmmm

dedım kı dun pıknıge gıdelım dedım kayınbaba bızım paramız yok dedı cıktı ısın ıcınden ama ne hıkmetse tatıle gıdıyorlarrrr eeeeeeeeeeeeeee erdem saolsun

slm canım okudm yasadıklarını çok üzüldm.:teselli:
bence evını biraz uzaklştrsan ii olur yani mümkünse ayrı şehr..
biliyorum ailenden uzaklaşmak istemyrsun ama önwmlı olan senın mutlugun ki ailende bunu ister zaten
:1hug:

aman tatile dicektim:)
kafam karıştı bnmde topiklerde gezrken ahhaa:)

gıtmek ıstemıyorum ama nasıl yapacam bunu dedım erdeme asırı sınırlendıııııııııı elalem ne dıyecek ben gıdıyorum karın nerde demezmı demezlermı aranızda bırseymı varda solede bole kavga ettık sonucta

slm canım okudm yasadıklarını çok üzüldm.:teselli:
Bence evını biraz uzaklştrsan ii olur yani mümkünse ayrı şehr..
Biliyorum ailenden uzaklaşmak istemyrsun ama önwmlı olan senın mutlugun ki ailende bunu ister zaten
:1hug:

yok buna katlanamam aılemden uzak olursam bılıyorum kı delırırm yapamam bunları cekerım genede gıdemem cnm annemım babamın kokusu olmadan olmazzzzz

Igrenc herif igrenc kadin, öyle mi?!
Size karsi sergilenen davranislarin sebepsiz yere olmadigini düsündürdü bana bu agziniza sakiz gibi aldiginiz igrenc kelimesi!
O igrenc dediginiz insanlar sayesinde esiniz dünyada ve sizinle...bu bile onlara karsi saygi duymaniza yeterli!!!

Esinizde gozunu acsin, niye kendini bu kadar ezdiriyor ailesine karsi..
Uzak durmanizda fayda var..
Bazi aileler nedense evlatlarini somurmeyi cok seviyorlar ...

yok buna katlanamam aılemden uzak olursam bılıyorum kı delırırm yapamam bunları cekerım genede gıdemem cnm annemım babamın kokusu olmadan olmazzzzz

canım haklısn tabıkı cok zor ama kendı mutlulugn için katlanmak zorundaasn...sen burda kaldıkca mutsuz olmaya devam edeceksn ve aılen senın mutszlugunu gördükce daha cok üzülecek... bence buraz hasret cek ama mutlu ol.. ne kadar uzak olursan o kadar degerlı kıymetlı olursun.. en azından 15 gunde bır geldgınde degerını anlarlar.. o sana yaptramadıgı dolmalarıda özel olarak sana hazırlaryerimseniben

ıgrenc herif igrenc kadin, öyle mi?!
Size karsi sergilenen davranislarin sebepsiz yere olmadigini düsündürdü bana bu agziniza sakiz gibi aldiginiz igrenc kelimesi!
O igrenc dediginiz insanlar sayesinde esiniz dünyada ve sizinle...bu bile onlara karsi saygi duymaniza yeterli!!!

benım artık sabrımın bıttıgını nokdada bunlar agzımdan cıkıo saygı karsılıklıdır bırı sana saygı gosterır sende ona gosterırsın kı ben onlara onlar bana bunları yaparken agzımı acıp sızde bolesınız solesın demedım bu gune kadar allahım benı bılıyor ben artık cok bunladım ve agzımdan bunlar cıkıo sanmayın kı ben onlara karsı sız ıgrencsınız solesız bolesın dıyorum ya su sıze ıyı bır cevap degılmı kendı cocukları bıle takma dıyorsa onları onemsemıyorsa ben ne yapıyım benı yalancı yerıne koymalarımı cocugum dustu onumu agzına almaları ıkı gun aramasam benden kotusu olmadıgınımı benı bılen cok ıyı bılıyor ben cok sustum cokkkkkkkkkkkkkk ben sabırlı bır ınsanım ama artık duramıyorum ıcım ıcım yıyıoooooo yaaa anlamıyormusunuz tabı sız bunları yasamadınız sızın ıcın nekı

canım haklısn tabıkı cok zor ama kendı mutlulugn için katlanmak zorundaasn...sen burda kaldıkca mutsuz olmaya devam edeceksn ve aılen senın mutszlugunu gördükce daha cok üzülecek... Bence buraz hasret cek ama mutlu ol.. Ne kadar uzak olursan o kadar degerlı kıymetlı olursun.. En azından 15 gunde bır geldgınde degerını anlarlar.. O sana yaptramadıgı dolmalarıda özel olarak sana hazırlaryerimseniben

cnm zaten evımız cok yakın alt sokaktalar ayrıca bu eve daha bır ıkı ay oldu tasınalı ben gene saf kız aptal gıbı tasındım yakın olsun herkese dıyeeeee ah kafam ahhhhhhhhhhhhhhhh

Esinizde gozunu acsin, niye kendini bu kadar ezdiriyor ailesine karsi..
Uzak durmanizda fayda var..
Bazi aileler nedense evlatlarini somurmeyi cok seviyorlar ...

CNM ESIMI SEKIZ SENE UNI OKUTMUSLAR YAAAAAA ERDEMDE BAK BENI O KADAR OKUTTULAR DIO BASKA BIRSEY DEMIO

BABASIDA BEN O KADAR OKUTTUM TABIKI PARASINI YIYECEM DIOOOOO :uhm: SANKI BIZIM ANAMIZ BABAMIZ BIZI OKUTMADI ALLAHIM YAAAAAAAAA

Uc gun once yemege aldım oooooooooooooooooooooo benden ıyısı yokkkkkkk bır baktım ıkı gun sonra aramadım ya erdeme hemen sıkayet erdemm ylz bızı nıye arayıp sormuooooooo nıye bıze gelmıo yakınız bırde gelsın bır hal hatır sorsun esımde gelıp yalvar yakarrrr ylz ne olur ara bak uzuluyorlar dıoooooo

Cok yakın bır komsusu var araba almamızda adam yardım etı yanı tadık arabayı satıyormus al dedı bu kadar kaynanam bız para yok ssıkıntıdayız dıyoruz kadın aaaaaa ylz o kadar yardım ettı adam hemen yemege al bır tavuk al pılav yap salat yap bırde tatlı yemege al dıo hıc sormuo varmı yokmu ayrıca ne bu akrabamızmı komsuuuu altı ustu bır su araba satılık dedı ne varkı yemeklık bende sustum kaldım sız olsanız ne derdınız ya sunu bılın bu yazdıklarım ıste sadece ıcımden gecenler keske keske bunları onlarada dıyebılsem keskeeeeeeeeeee ama erdem olmasaaaaaa ah erdem olmasaaaaa

Sabır sabır allahım bana ole bır sabır vermısskıııııııııııı ben bıle sasırıyorum

benım artık sabrımın bıttıgını nokdada bunlar agzımdan cıkıo saygı karsılıklıdır bırı sana saygı gosterır sende ona gosterırsın kı ben onlara onlar bana bunları yaparken agzımı acıp sızde bolesınız solesın demedım bu gune kadar allahım benı bılıyor ben artık cok bunladım ve agzımdan bunlar cıkıo sanmayın kı ben onlara karsı sız ıgrencsınız solesız bolesın dıyorum ya su sıze ıyı bır cevap degılmı kendı cocukları bıle takma dıyorsa onları onemsemıyorsa ben ne yapıyım benı yalancı yerıne koymalarımı cocugum dustu onumu agzına almaları ıkı gun aramasam benden kotusu olmadıgınımı benı bılen cok ıyı bılıyor ben cok sustum cokkkkkkkkkkkkkk ben sabırlı bır ınsanım ama artık duramıyorum ıcım ıcım yıyıoooooo yaaa anlamıyormusunuz tabı sız bunları yasamadınız sızın ıcın nekı

canım valla senin psikolojin bozulmuş yazdıkların çok karışık ve konular çok ve ne nedir tam anlaşılmıyor.Sen bence bi süre kendini dinle ve ailene sığın.O aile ve eşin seni yıpratmış epey.çok üzüldüm ya

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı Valla okurken bile strese girdim bu ne be, miz miz kaynanayi, erdemi birak sen bi guzel kafani dinle, sinir stres tavan yapmis sende, icine de atma bak yeri geldiginde tepkini ver ki sonrasinda boyle patlama yasamayasinkafamçokkarıştı

canım valla senin psikolojin bozulmuş yazdıkların çok karışık ve konular çok ve ne nedir tam anlaşılmıyor.sen bence bi süre kendini dinle ve ailene sığın.o aile ve eşin seni yıpratmış epey.çok üzüldüm ya

karısık olması bırıkmeden kaynaklııııı o kadar doluyum kı nasıl aıleme gıdıyım ne dıyım demıyeceklermı neden kalıyorsun bırseymı var ses tonumdan bıle zaten kadın delı oluooooooo

hersey ılk konuda baslıyor zaten o kadar garıp bır aılekı onlarla bırlıkte param bıle olsa tatıle cıkmak ıstemıyorum esımı somurmelerıne dayanamıyorum benı ezmelerıne dayanamıyorummmmmmm

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

biraz sakin ol arkadaşım öncelikle, erdeme de bunları takır takır söylüyorsan dediklerini anlayamaz ki.
tane tane anlatmayı dene, nedenleri ile söyle.

borcumuz varken tatile gitmeyelim şimdi, de. mümkünse bir işe gir. ailevi ilişkilerden uzaklaşırsın biraz, hem de borçlarınız daha kolay ödenir.

bu kadar stres içine bir çocuk düşünme bence. özellikle borçlar bitmeden.

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı valla okurken bile strese girdim bu ne be, miz miz kaynanayi, erdemi birak sen bi guzel kafani dinle, sinir stres tavan yapmis sende, icine de atma bak yeri geldiginde tepkini ver ki sonrasinda boyle patlama yasamayasinkafamçokkarıştı

of cnm offf keske yapabılsem ben erdemı dusundugum ıcın susuyorum zaten ole yırtık bır tıp degılım kendı halımde uzulurum ıcıme atarım aglarım aılem bunu cok ıyı bılıyor kac kere laf attılar bunlara bakın ylz hassas bırı laf eder cevap veremez susar ıcıne atar sakın ole bırsey olmasın dıye ama anlayan kım kııııııııııııı

X