Off!kadn seninle Cehennemde bile yanyana olmak istemiyorum o kadar gcm sana

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

biraz sakin ol arkadaşım öncelikle, erdeme de bunları takır takır söylüyorsan dediklerini anlayamaz ki.
Tane tane anlatmayı dene, nedenleri ile söyle.

Borcumuz varken tatile gitmeyelim şimdi, de. Mümkünse bir işe gir. Ailevi ilişkilerden uzaklaşırsın biraz, hem de borçlarınız daha kolay ödenir.

Bu kadar stres içine bir çocuk düşünme bence. özellikle borçlar bitmeden.

cnm bu olayların hepsı bır ıkı hafta ıcınde oldugu ıcın sınırden catlamak uzereyım yanııı

erdem bana dedıgı tek sey yemın edıyorum takma onemseme degısı bak benım saclarım bemyaz neden sanıyorsun deyıp cıkıo ısın ıcınden ben ne yapıyım zaten hepsını bırak bır tanesını dınleyınce bıle cocuk yeter anlatma ben bılıyorum dıoo senden tek ıstegım takma dıo ben yapamıyorum ıste tek problem buuuuu

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

biraz sakin ol arkadaşım öncelikle, erdeme de bunları takır takır söylüyorsan dediklerini anlayamaz ki.
Tane tane anlatmayı dene, nedenleri ile söyle.

Borcumuz varken tatile gitmeyelim şimdi, de. Mümkünse bir işe gir. Ailevi ilişkilerden uzaklaşırsın biraz, hem de borçlarınız daha kolay ödenir.

Bu kadar stres içine bir çocuk düşünme bence. özellikle borçlar bitmeden.

ıse gırmemıs ıstemıo ya ben kocamla cok mutluyum borcumuz olmasına ragmen evımıze bır ekmek alabılıyoruz cok sukur ama ıste aılesın bu tavırlarıııııııı bu erdemı somurmelerı benı sınır edıoooo

bence ailene anlat.seni ezmelerine izin verme madem sen ses çıkaramıyorsun büyüklerin devreye girsin bu ne be böyle..

gerçi ben de ailemi devreye sokamadım ya hiç:KK43: ama sen yap doğru olan o

bence ailene anlat.seni ezmelerine izin verme madem sen ses çıkaramıyorsun büyüklerin devreye girsin bu ne be böyle..

gerçi ben de ailemi devreye sokamadım ya hiç:KK43: ama sen yap doğru olan o

BIR KERE AGLAYA AGLAYA GITTIM AILEM COK UZULDUUUUU ONLARIDA UZMEK ISTEMIYORUM GERCI ANNEMLE HEP DERTLESIYORUM AMA ALIS KIZIM DIO SEN ISTEDIN EVLENMEK DIO AILEM VERMEK ISTEMIYORDUDAAAAAA:bbo:

ABIM ZATEN BIR DUYSA OOOOO GECEN ZATEN KAYINBABAM ABIME BIR DENGESIZLIK YAPMIS ASIRI SINIR ONA KARSIIIII ABIMIN AVUSTURALYADA BIR SEVGILI VAR NISANLANACAK BURAYA GELDILER ANNEM YEMEGE ALDI ANNEM TUTTURDU ONLARIDA CAGIRALIM DIYE YOK DEDIM DINLEMEDI NEYSE KAYINLARIM VARYA GELMIS ABIME SEVGILIN DIGER KIZ KARDESINIDE BUNA AYARLA DEMIS ABIM OOOOOOO ASIRI SINIRLENMIS ODA BENIM GIBI BIRSEY DIYEMMIS TEK OLSAM DERDIM AMA YANIMDA KIZIN AILESI VAR DEDI BEN NEYIM YLZ DEDIIIII GELMIS BANA OLE DIOOOO

Benı kucuk gormesıde cabası kayınvalıdemın aılemı benı en uzuldugum nokdada bu kralıce ya kendısı allahından bul ne dıyım sana

mafoldumben BEBEK YAPACAM BEN BELKI BEBEK OLUNCA ONU SEVMEKDEN BENI UNUTURLARRRRRRR

hee öyle san... ben bebekten önce 1 kızıyorsam bebekten sonra 10 kızıyorum. bebek herşeyi unutturmuyo böyle dertlerin dahada artacak. bebeği abuk sabuk sevecekler müdahele etsen bizde çocuk büyttük etmesen bebeğe yazık sen huzursuz oluyorsun. sen psikolojini düzeltmeden bence düşünme bebek falan.

hee öyle san... Ben bebekten önce 1 kızıyorsam bebekten sonra 10 kızıyorum. Bebek herşeyi unutturmuyo böyle dertlerin dahada artacak. Bebeği abuk sabuk sevecekler müdahele etsen bizde çocuk büyttük etmesen bebeğe yazık sen huzursuz oluyorsun. Sen psikolojini düzeltmeden bence düşünme bebek falan.

ne bılıyım bebek varken yanı hamısken gene en azından laf atmıyorlardıda o yuzden hele esımmmm offfffffffffff acayıp kızıyordu onlara

Bu kadar huzursuzken bebek karnınızda da dışarıda da rahat edemeyecek ki.
Bence bebek en sorunsuz anlarda düşünülmesi gereken bir konudur.
Türlü problemle boğuşurken onları çözmek için kullanılacak bir araç olmamalı.

Gercı hakkını yemıyım esım yanımdayken bırsey dedıklerınde hem kayınlarım hemde esım onlara kızıooooooo mesela en basıt bebegıme ısım bulduk esımle duru koyacaktık kız olursa ıkısı bırden ne bıcım ısım bu fılan dedıler kocamda herseye karısıyorsunuz buna karısmayın dedı susturdu acayıp sevınmıstım ayyyyyy neyınıze karısıyoruz kı dedı bozuldu

bu kadar huzursuzken bebek karnınızda da dışarıda da rahat edemeyecek ki.
Bence bebek en sorunsuz anlarda düşünülmesi gereken bir konudur.
Türlü problemle boğuşurken onları çözmek için kullanılacak bir araç olmamalı.

aslında o degıl tabıkı ben ve esım cocugumuz olsun cok ıstıyoruz kavgalar bıtsınle alaksı yok saka bır tarafa onlar akıllanmaz ben bılıyorum ya anlamadıgım garıbıme gıden erdemın annesı kayınpederınden cok cekıooooo dusunmesı lazım bak ben ne kotu bırsey bılıyorum yasıyorum nıye aynısını bu kıza cektırıyorm demesı lazım ama yokkkkkkkkkk

benım artık sabrımın bıttıgını nokdada bunlar agzımdan cıkıo saygı karsılıklıdır bırı sana saygı gosterır sende ona gosterırsın kı ben onlara onlar bana bunları yaparken agzımı acıp sızde bolesınız solesın demedım bu gune kadar allahım benı bılıyor ben artık cok bunladım ve agzımdan bunlar cıkıo sanmayın kı ben onlara karsı sız ıgrencsınız solesız bolesın dıyorum ya su sıze ıyı bır cevap degılmı kendı cocukları bıle takma dıyorsa onları onemsemıyorsa ben ne yapıyım benı yalancı yerıne koymalarımı cocugum dustu onumu agzına almaları ıkı gun aramasam benden kotusu olmadıgınımı benı bılen cok ıyı bılıyor ben cok sustum cokkkkkkkkkkkkkk ben sabırlı bır ınsanım ama artık duramıyorum ıcım ıcım yıyıoooooo yaaa anlamıyormusunuz tabı sız bunları yasamadınız sızın ıcın nekı

Benim ne yasadigimi, ya da yasamadigimi siz bilemezsiniz...
Emin olun ki ben ne olursa olsun esimi doguran insana asla o kelimeyi kullanmazdim, giyabinda dahi olsa! O benim icin cok degerli...
Ayrica ben sizin yasadiklarinizi hice saymadim; belki de hakliyken haksiz duruma düsüyorsunuz...
Ne olursa olsun tepkiniz cok agir! Kizabilirsiniz, kirilabilirsiniz...kirginliklarinizi üzüntülerinizi burada paylasip fikir edinebilirsiniz...bir cok arkadasimizin yaptigi gibi...ama ne yazikki uslübunuz cok yanlis...ne olursa olsun, bir bayan esinin annesi babasi icin igrenc kadin ve igrenc herif dememeli! Bari onlara sayginiz yok ise esinize olsun...
Bi düsünün bakalim: esiniz buradaki hitap etme seklinizi okusaydi ne düsünürdü; neler hissederdi?! Zerzenislerinizi hakli bulabilir, ama annesi ve babasi hakkinda yazdiginiz o cok agir kelimeyi okuyunca tüm hakliliginiz o anda yerle bir olurdu...iste hakliyken haksiz duruma düsmek buna denir...

aslında o degıl tabıkı ben ve esım cocugumuz olsun cok ıstıyoruz kavgalar bıtsınle alaksı yok saka bır tarafa onlar akıllanmaz ben bılıyorum ya anlamadıgım garıbıme gıden erdemın annesı kayınpederınden cok cekıooooo dusunmesı lazım bak ben ne kotu bırsey bılıyorum yasıyorum nıye aynısını bu kıza cektırıyorm demesı lazım ama yokkkkkkkkkk

İşte bazı insan var ezilince bende ezeyim tatmin olayım ister.
Bazısı da var ben çektim şimdi benim yerimdeki çekmesin der.
Allah ikincilerle karşılaştırsın herkesi.

İnşallah sorunlarınız biter,sağlıklı bir yavrunuz olur.

hiç onlar için kendini yıpratma mızmızcımeşinde nereye kadar vericekki.sonunda oda görücek iki aileye birden yetemiyeceğini.bide çolukçocuğa karışınca.hiçten alamzlar sizden.

benim ne yasadigimi, ya da yasamadigimi siz bilemezsiniz...
Emin olun ki ben ne olursa olsun esimi doguran insana asla o kelimeyi kullanmazdim, giyabinda dahi olsa! O benim icin cok degerli...
Ayrica ben sizin yasadiklarinizi hice saymadim; belki de hakliyken haksiz duruma düsüyorsunuz...
Ne olursa olsun tepkiniz cok agir! Kizabilirsiniz, kirilabilirsiniz...kirginliklarinizi üzüntülerinizi burada paylasip fikir edinebilirsiniz...bir cok arkadasimizin yaptigi gibi...ama ne yazikki uslübunuz cok yanlis...ne olursa olsun, bir bayan esinin annesi babasi icin igrenc kadin ve igrenc herif dememeli! Bari onlara sayginiz yok ise esinize olsun...
Bi düsünün bakalim: Esiniz buradaki hitap etme seklinizi okusaydi ne düsünürdü; neler hissederdi?! Zerzenislerinizi hakli bulabilir, ama annesi ve babasi hakkinda yazdiginiz o cok agir kelimeyi okuyunca tüm hakliliginiz o anda yerle bir olurdu...iste hakliyken haksiz duruma düsmek buna denir...

esıme bunların hepsını bılıo aynısını ben onada dıyorum aılenden hoslanmadıgımı cunku esımde bana hak verıo bundan emın olabılırsın ben esımle 6 senedır beraberım neler neler olduuuuu namusuma bıle dıl uzattılar ne oldu evlıyım ben sımdııııı kadın ben ogluyla evlenmıyım dıye bınbır oyun yaptı ne oldu evlıyım esım bana her zaman ylz takma bak ben taka taka ne hale geldım atamıyorum aılemı ne kadarda dengesız olsalarda dıooooo cocukları bıle benım yanımda bunu dusunebılıyormusun

adam gecen gelmıs ben ona hıc bırsey demedıgım halde senın notudu verdık kızım bız dıo nıye bunu dıo babalar gununde benım cocugum bebegım dustu babalar gununu kutlamadım dıye onun bana gecmıs olsun kızım demesı lazımken bunların cocugu olmaz demesı sence cok mu saygı ıstıooooo dua etsınlerkı ben bunları sadece kk doktum bır onlara dokebılsem ah dokebılsem bunu cok ısterdım

Offff ben ıcımı doksem kk coker yaaaaa saygı sevgı karsılıklıdır ben o kadar ozenıyorum kı bole kaynalarla gezmelere gıderler gelınler kızım dıye seslenır sarılır oper bızde yok bır gun duymadım kızım senı sevıyorum lafını

ama benım annem erdemı annem deyıp nerdeyse kucagına alıp sevıyo yemın edıyorum onları gorunce gozlerım doluyoooo

Son düzenleme:
mızmızcım canım...sabretmelisin...benzer durumları bende yaşadım çok zor biliyorum...ve halada yaşıyorum zaman zaman...hem destek olmazlar hemde sanki para bizde akıyomuş gibi bizden isterler hep.
okurken birçok yerinde kendimi okudum sanki...çok sinir oluyorum böyle evlatlarına destek olmaya çalışmak yerine köstek olan ailelere...ama canım daha yeni evlisin bak görürsün bu durumdan eşinde bıkar yakında..bakacakki olmuyorr kendi de sıkılıp konusacak bu sefer..sen sabret gülüm...ama belli de et yani bu durumuz sizi etkiledigini.

mızmızcım canım...sabretmelisin...benzer durumları bende yaşadım çok zor biliyorum...ve halada yaşıyorum zaman zaman...hem destek olmazlar hemde sanki para bizde akıyomuş gibi bizden isterler hep.
okurken birçok yerinde kendimi okudum sanki...çok sinir oluyorum böyle evlatlarına destek olmaya çalışmak yerine köstek olan ailelere...ama canım daha yeni evlisin bak görürsün bu durumdan eşinde bıkar yakında..bakacakki olmuyorr kendi de sıkılıp konusacak bu sefer..sen sabret gülüm...ama belli de et yani bu durumuz sizi etkiledigini.

INSALLAH CNM INSALLAH CUNKU ERDEMEE DEDIM ONLARA KARSI PATLAMAM AZ KALDIIIIIIII DAYANAMIYORUM ARTIK :gitme:

X