Oglum

Hepsi aldatma bana göre de ama aldatma karşılıklı görüşme olayını bir kere yaptı. Sonrasında ona baktin buna baktin kavgası oldu.
Evet günah keçisi de beni gördü.
Asla ama asla problem yokta herşeyi ben yapmıştım gibi.
Mesela ben ailemin yanına gelince oğluma daha sakin ve daha huzurlu yaklaşmaya başladım..
Karşılıklı görüşme ya da değil, eğer eşim birileriyle görüşmüş ya da mesajlaşmışsa beni aldatmıştır. Fırsatını bulsa tensel temas zaten olacaktı. Güveni zedelemek için gayet makul bir sebep mesajlaşma. Huyu suyu üslubu da berbat. Kadınlara kabahat bulması hele... oğlunuza yazık. Def edin bu adamı.

Karşılıklı görüşme ya da değil, eğer eşim birileriyle görüşmüş ya da mesajlaşmışsa beni aldatmıştır. Fırsatını bulsa tensel temas zaten olacaktı. Güveni zedelemek için gayet makul bir sebep mesajlaşma. Huyu suyu üslubu da berbat. Kadınlara kabahat bulması hele... oğlunuza yazık. Def edin bu adamı.
Evet bende öyle düşünüyorum zaten o yüzden kararımdan dönemiyorum asla.

Bosanmak iki yetiskinin kararidir. Siz kararinizdan eminseniz geri adim atmayin. Esiniz cocugun kafasini karistiriyor. Sanki suclu sizmissiniz,onu babasindan ayiriyormussunuz gibi bir hava yaratmis. Cocuk o yuzden surekli size babamsiz bir sey yapmam mesaji veriyor. Bir pedagogla gorusun. Zaten siz bunlari anlatinca o da esinizle gorusmek isteyecektir. Zaten bosanmaolayi yeterince zor, cocukta iyice travma yaratmaya gerek yok. Aklini basina alsin kocaniz.

Kızlar eşimden boşanmak için ailemin yanına geldim. Soğudum dönmek istemiyorum ama daha Boşanma davası açmadım. Nasıl yapıcaz ne yapıcaz onları düşünüyorum. Iyice emin olmak için kendime de süre verdim. Tabiki eşim herşeyden pişman ve beni istiyor.
Neyse asıl konum 4 buçuk yaşında ki oğlum.
O kadar çok baba diyor ki.
Yemek yerken patatesleri ayırıyor babam çok sever.
Kapı çalıyor babam olmasın o sakin diyor.
Uyanıyor rüyamda babamla araba oynadık diyor.
Mesela oyun oynarken bunu nerden öğrendin diyorum babam öğretti diyor. .markette kola istiyor ama çok büyük taşıyamazsın diyorum babam taşır benim babam çok güçlü diyor.
Tam böyle bisey yapıyoruz babam da bunu çok güzel oynarız diyor. Görüntülü arıyoruz saatlerce konuşuyor sonra sabah uyanınca babamı ara gelsin yarış arabası oynucaz.

Şimdi de yememeye başladi. Babam gelicek ben babamla yicem diyor. En sevdiği çikolatayı bile babamla yicem diye ayırmaya başladı.
Artık çok yıprandım.
Boşanmak istiyorum babasını artık sevmiyorum ama icimde ki o ikilemde gidip gelirken bir yandan oğlumun böyle davranması. Beni daha çok geriyor. Bir yandan evde kardeşlerimde var kalabalığız bir odamız yok. Bazen şöyle bi müzik dinlemek kafamı dinlemek istiyorum mutfağa gitmem gerekiyor e mutfak da yanlız kalamıyorum. Banyoya gidiyorum. Belki şuan kafam karışık olmasindan dolayı herşey daha yeni olmasindan dolayı böyleyim ama
Kararım da emin olduğumu nasıl anlayabilirim.
Ve bunu nasıl atlatabilirim.

Oğlum zor mu atlatır bunu. Hani geri doneyim oğlum büyüsün diyorum sonra bu da saçma geliyor bana. Ikinciye hamile kalmak istemiyorum çünkü hap kullanıyorum ama asla istemiyorum.
Sizin mutlu olmadığınız bi ilişkide çocukta mutlu büyüyemez başta zorlanır ama haftanın belli günlerinde babasını görücek şekilde büyürse daha sağlıklı olur şimdi sırf çocuk baba istiyor diye dönerseniz kavgalarınıza şahit olur mutsuzluğunuza şahit olur bu daha büyük yıkım yaratır çocuk büyürken ama aile yanında da olmaz tabi ayrı bi eve de çıkmak gerekir maddi durumunuz bilmiyorum ama o hengamedede hayat geçmez tabi

Aldatmış. sadece mesajlasmis bilemiyorum gerisini.
Tam emin değilsiniz sizi aldattığından boşanıp çok pişman olan kişide çok yavrunuzun o küçüçük kalbini üzmeyin babasından soğuduğunuzu anlıcak yaşta değil çoçuklara cok üzülüyorum eşiniz belki kendini size yeniden sevdirecek deneyin derim ben tekrar😞

X