Çocuk Hastalıkları Oğlumun yüzünde beyaz leke yardım edin

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

kartanem_1982

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2014
237
37
34
Merhaba 4 buçuk yaşında oğlumun sağ yanağında küçük bir beyazlık oluştu ellediginde pıtır pıtır gergin duruyor.doktor cogalirsa krem yazalım dedi ama 3 gündür sabit duruyo ben nemlendirici sürüyorum bı faydası yok başka bı doktora goturcem ama başına gelen oldumu acaba yardım edin vitiligo olabilir mi vücudunun başka yerinde yok bı akıl verin

Kardeşimde de bi anda kolunda sorna gözünün üzerinde beyazlaşma olmaya başladı kendisi esmer ama rahatsız etmiyor kendisini kremler de fayda etmedi öyle kaldı korkmayın büyümez o beyaz leke eğer dediğiniz şey ise kalır oldugu gibi ne büyür ne küçülür ama korkmayın kötü vişi değil allh başk dert vermezsin inşallah

Kardeşimde de bi anda kolunda sorna gözünün üzerinde beyazlaşma olmaya başladı kendisi esmer ama rahatsız etmiyor kendisini kremler de fayda etmedi öyle kaldı korkmayın büyümez o beyaz leke eğer dediğiniz şey ise kalır oldugu gibi ne büyür ne küçülür ama korkmayın kötü vişi değil allh başk dert vermezsin inşallah
İki gündür madecassol sürüyorum gece yatarken eski haline dönüyor gitgide sanırım güneşten kurudu ve beyazları anlamadım. Yangınlarda psikolojim bozuldu götüremedim doktora rabbim bı yerden şifa veriyor. Bütün hastalarımıza şifa versin rabbim dert verip derman aratmasin

X