Oglunu kocasi sanan kaynana, anasinin etrginden cikamayan koca. Nolur bi akil verin?

Duş adamın yakasından derken ? Ben kimseyi zorla tutup nolur benden ayrılma diye yalvarmiyorum

Zaten Bi nevi boşanmış gibi baksana. Kağıt üzerinde evli gibiler
Konu sahibi çok üzülüyorum güçlü olmayışınıza.. Şuanki mutsuzluğunuzdan daha kötüsü olmayacak boşandığınızda.. sizi daha güzel bir hayat bekleyecek ,işe girip çalışın kendinize temiz sayfa acın,şu toksik adamı geride bırakın.

Ağlamak normal..yaşadığın süreçler tabiki böyle duygular hissettirebilir,gerekirse acından duvarlara vur ama lütfen önündeki gerçeği gör güçlü olmalısın
Evet herkes okdr hakliki ailemde bana eşimin değer vermediğini hep söylüyor zaten ben inatla yok sayıp hayır evliligim düzelecek diyorum.. cocuk gibi inat ediyorum artık kabullenip önüme bakmanın vakti geldi sanırım. Karşımda beni sevdiğini iddia etsede ( neden inkar ediyor bilmiyorum) beni asla sevmeyen değer vermeyen yok sayan biri var

Kız ben değilim o

Tam da bundan bahsediyordum bende.

Bu hayata gerçekten bütün bunları yaşamak için mi geldiniz sorun kendinize lütfen. Kadının kocasını araması nasıl suç haline getirilir şaka gibi siz nasıl buna bu kadar sessiz sakin kalabilirsiniz. Tamamen manipüle ediliyorsunuz ve siz bunu kabullenmişsiniz kendinize bunu yapmayın çocuklarınız için tek başına ayakta durabilen bi kadın olun ve eşiniz de olsa asla kendinizi ezdirmeyin. Ve inanın sorun kayınvalideniz değil sorun eşiniz. Zaten ayrı yaşıyorsunuz boşanmak neden daha kötü geliyor size aksine emin olun bütün sorunlardan arınıp rahat bi nefes alacak ve kendinizi hatırlayacaksınız.

Ben de böyle hissediyorum. iki sözüyle mutlu olmayı tekrardan bekliyorsunuz gibi hissediyorum
Benden bir bok olmayacağını çok çabuk farkettiniz.. ama hayır düşünüyorum şuan.. gitmeden parası bittiği için üstümden 25 bin tl para çekti.. ise gidince hemen gondericem.dedi.. ayrılsam kesin bana yıkar =)

Gülme delirttin bizi gülme basarmaktan korkma saplantılı ilişki yaşadığın kanserli bir kol var kesip atmazsan daha kötü olacak kendin için çocukların için at adimlarini lütfen.
Kendimi.kandiriyorum hep.. seni sevmese bırakır annesiyle kötü oluyor senin için falan diye kız salagimmmm ben senelerdir.boyle bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…