Oglunu kocasi sanan kaynana, anasinin etrginden cikamayan koca. Nolur bi akil verin?

Estağfurullah ben hakaret etmek için yazmadım,lütfen öyle algılamayın,bu saatten sonra lütfen görün bir şeyleri ve keskin kararlar vermeniz gereken dönemdesiniz

Beni anlayan biri teşekkürler benim için tartışmayın ama bu konuda mal olduğumu kabullendim =)
Ezdirmeyin kendinizi lütfen, benim mesajıma cevaben de malım yazmışsınız ona da çok üzüldüm. böyleleri size yardım etmez hakaret edip kendini tatmin eder geçer, hiç alttan almayın. Ben yöneticiye bildirdim zaten şahsın hakaretini.

Estağfurullah ben hakaret etmek için yazmadım,lütfen öyle algılamayın,bu saatten sonra lütfen görün bir şeyleri ve keskin kararlar vermeniz gereken dönemdesiniz
Evet farkındayım fazla surmeyecegininde farkındayım.. Ne yapmam gerektiğini düşünüyorum şuan sadece

Sevgi söylemlerle değil davranışlarla hissedilirse var olduğu anlaşılır zerre değer vermiyor, sen sevgiyi zaten hayatın boyunca görmemişsin hayatına giren ilk erkek ile evlenmişsin. Buna öğrenilmiş çaresizlik deniliyor. Sana göre çok normalleşen hareketleri vardır hatta. Tepkisizleştirilmiş ve sindirilmişsin bu kişi tarafından. Ayrı eve çıkmak hakkın kaynana ile yaşam mı sürülür? Eşin desen herkese demem ama narsist gibi hareketleri var gibi. Kendini asla yetiştirememiş bir odun tanesi annesi ne ki danası ne olsun?
Bence ayrılık kararını gündeme almalısın, güçlü olmalısın. Herkese haddini bildirmek için artık yeridir.
Beni sevmeyeni bende sevmem deyip yallahı çekmen lazım. Yallah anana

Teşekkür ederim =)

Beni anlayan biri teşekkürler benim için tartışmayın ama bu konuda mal olduğumu kabullendim =)
Kendine hakaret etmeyi bırak olur mu bu saatten sonra yapman gerekeni düşün lütfen,bir iş bul çalış canım bu adam toksik zehirli..Bırakmalısın onu,ondan boşanınca hayatım kötü olacak diye düşünme ,psikoterapi de al senin değerini onun sevgisi belirlemiyor unutma.

Siz neden ağlıyorsunuz

Boşandım.
Yalnızım. Hiç sevilmemişim.
Dünyanın en zorba en ahlaksız en karaktersiz insanlarından biriyle geçirmişim yıllarımı.
Tüm bunlara ben izin vermişim.
Kendimi hiç sevmemişim.
Kendi gücümü hep görmezden gelmişim.
Bok gibi korkup durmuşum yalnızlıktan.
Al işte diyorum, yalnızsın öldün mü ?
Daha mı kötü şu an halin ?
Benimki biraz mutluluktan ağlama =)
İnsan kendine değer verince herkes verir.
Bak ben 37 yaşındayım. Bu şehirde kimsem yok. (Çok güzel dostlarım var, aileyi kastetiyorum)
Her şeye her zaman yeniden başlayabiliriz.
Hele benim çocuğum olsa, sıçarım erkeğinin içine, çocuklarıma sımsıkı sarılır bu bencil korkak herifi kapımın önünden geçirmem.

Ben de çok üzüldüm teşekkür ederim sizin de hassasiyetiniz için

Boşan

Yardım etmez mi ?destek mesajlarını görmezden geldiniz galiba yazdığım.İnsanlarin acılarından beslenmiyorum bildiği adımları atması gerektiğini hepimiz söyledik.

Evet kendimi çok değersiz hissediyorum ve sebepleri ortada.. bunu cozecegim
Sanırım benimde mutluluktan ağlama vaktim geldi artık =)
Ay adam resmen katıksız öküz . Annesini bahane ederek resmen size eziyet ediyor. Kendinize bi iyilik yapıp şutlayın lütfen.
Evet..
Ben de çok üzüldüm teşekkür ederim sizin de hassasiyetiniz için
:*
Tamam
Yardım etmez mi ?destek mesajlarını görmezden geldiniz galiba yazdığım.İnsanlarin acılarından beslenmiyorum bildiği adımları atması gerektiğini hepimiz söyledik.
=)

Gerçekten öyle mesajlarınızı okurken hüngür hüngür ağlıyorum çünkü bunlar benim zaten bildigim ama asla kabullenmedigim gerçekler. Hep bir gün mutlu oluruz umuduyla yaşıyorum..
Nikahınız yerine keşke bir tapunuz olsaydı. Tek başınıza değilsiniz, iki tane çocuk var. Bu kadar bencilliğe pes diyorum. Ben bu adamın aşkından sürüneyim çoluk çocuk umurumda değil yeter ki bana gelsin. Aferin aynen devam, çok iyi kız çocuğu yetiştiyorsunuz. Adam kuma getirse ona de ses çıkarmazsınız.

İkide bir ev açmak kolay değil diyorsunuz, sizin kocanın gelirine harcamalarına göre çok kolay aslında da size layık görmüyor. Eviniz yokken çocuk yapmak daha mı kolay geldi? Size kötü haber vereyim eşinizin kendi kurulu evi vardır, hatta çocuklar olmasa yüzünü de göremezdiniz. Nikahınız olması neyi değiştiriyor sizin için? Adam ne dese ne yapsa önünüze ne atsa kocam diye mutlu oluyorsunuz. Size yaptığını çocuklara da yapıyor farkında mısınız? Ve siz kırıntıyla yetindiğiniz için çocuklarınıza da bunu layık görüyorsunuz. Olacağı şu; bence bu adamın ikili hayatı var ve çocuklar için arada bir görünüyor. İyice bıkarsa o size yallah diyecek.

Konular çok benziyor nasıl buldunuz

Konular çok benziyor nasıl buldunuz
Konuyu hatırladım, ben de konuya yorum yazmıştım.

Zaten o konuya da mesajları eklemiş, aynı yazı tarzı aynı kelimeler, saygısızlıklar. Adam yakasından atmaya çalıştıkça kadın daha da yapışıyor.
Hayır zaten boşanmışlar. Adamın ne maddi ne manevi ne duygusal faydası da yok. Tek iletişimleri adamın arama, para isteme, git başımdan “amk” falan yazması. Ben olsam okkalı bir s.ktir çekip çooktan göndermiştim o bayıldığı annesinden çıktığı yere. Ama konu sahibindeki bu inat nedendir onu anlamadım.

İnatla aynı kişi deyip duruyorsunuz neyse. Adam yakasından atmaya çalışıyor derken? Kimseye ayrılmayalım diye yalvarmiyorum? Birisi ayrılmak isterse de asla yalvarmam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…