Oglunu kocasi sanan kaynana, anasinin etrginden cikamayan koca. Nolur bi akil verin?

siz evli olduğunuza emin misiniz? Annenin yanında telefon açmamak arayıp sormamak argo konuşup umursamamak arkadaşım oğlum falan. Yani nasıl bi çiftsiniz siz? İlişkiniz iğrenç bir durumda. Karı kocalık kalmamış. Baba olmayı da becerebilmiş gözükmüyor. Keza bu ilişki bu evreye evrilirken siz ne yapıyordunuz orası da tartışma konusu.
Başkasıyla bir kere birlikte olup tiksiniyormuş ama size doyamıyormuş falan. Hiç düşündünüz mü acaba kadınlar ondan tiksinip bir daha yapmıyor olabilirler mi ? Ne demektir yani heyecanlanmıyor ama tiksinmiyor da. Bunu diyen adamla cinselliği düşünüp yatağınıza almanız hata. Sizin evliliğiniz biteli çok olmuş geçmiş olsun. Siz aynı evde 2 yabancı diyeceğim ama aynı evdede değilsiniz malum. Adam anasının memesinden kopamamış.

Boşanın mesajları da delil olarak kullanın hatta daha fazla delil toplayıp boşanin. Ayrıca uzun yol şoförü olup size bu kadar az para vermesi de hayret edici kazançları iyi oluyor sizde yarım maaş diye 40-50bin demişsiniz yani 100.000 tl kazanıyor olması lazım sadece boşanın nafaka olarak bile daha fazla alırsınız

Cok üzüldüm. ve sinirlendim adama.
içinizde kı umudu anlıyorum ama 8 yıl önce de cok kucukmussunuz ben 8 yıl önce üniverste 2'ydim neden o kadar erken evlendınız? Mesleğiniz varsa calısın boyun eğmeyın bu pisliğe.

Ya büyük konuşmak istemiyorum da böyle adamlara neden ve nasıl senelerce katlanıyorsunuz anlayamıyorum. Bana arama dicek Allah belanı versin fln dicek var ya abowww

araları okumadım da.
bu adam annesine boşanıcam demiş kesin.
yalanı ortaya çıkacak diye konuşamıyor yanında bence.
sizde neyi zorluyorsunuz bu kadar anlamadım.
Anası sırf konu sahibine yedirmesin diye napmış etmiş çekmiş almış koca adamın elinden parasını, kartlarına kadar boşalttırmış. Safımı da anamın borçları vardı diye kandırmış adam. Anam çocuk gibi elimden aldı dememiş. Ne paralar yedirmiştir 8 yılda, konu sahibi ağzından uyuyor yeminle, hâlâ ev açmak kolay mı diyor djfjfjfj delirdim.

aha tam düşündüğüm gibi.
boşanıcam demiş yazmıştım ama boşanmışsınız zaten. anasına da aranızda birşey olmadığını söylüyor demek ki. yanınıza da çocukları görmeye diyerek gelmiştir.

2000 lira aslında mahkeme tarafından belirlenmiş bir nafaka değildi diye hatırlıyorum. Konu sahibi anlaşmalı boşanmış ve nafaka belirtmemiş. Mahkeme 2 çocukla kendisine daha çok verirdi. Adam bunun için arayı iyi tutmuyorsa bişey bilmiyorum.

bu şey değil mi ya.
boşandıktan sonra tekrar adamla birleşip evlenmeden çocuk yapan üye?
ne aşkmış be gurur murur hak getire.

Konu sahibi yorumlar ortada buradaki kadınlar gayet zeki ve akıllı , lütfen söylenenleri dinleyin, bu adamı komple çıkarın hayatınızdan, bir iş bulup çalışın ve sizi seven birisi ile yeniden başlayın, kadınlığına yazık kendini kullandırma bu pis herife , arada işini görebilmek için seni yedekte tutuyor, ohhh bedavadan keyfini yapıyor, valla adam dışarıdan bir karıya gitse bir sürü para dökmesi lazım, sizinle bedavadan hem gönlünü eğlendiriyor hem de sorumluluk almıyor, sizi sevmiyor sadece kullanıyor, siz de minicik bir sevgi kırıntısı için bu olanlara susup tahammül ediyorsunuz, sizin 2 tane evladınız var yazık değil mi onlara, biraz evlatlarınızı düşünün, bu hayat kocasız da yaşanır bu kadar korkmayın, hem adama yalvarmıyorum diyorsun hem de zamk gibi yapışmış hala mesaj atıyorsun ısrarla, siz kesinlikle normal değilsiniz, mutlaka bir psikoloğa görünün, çok yazık...

Aynen nafaka istemesin diye arada kendini gösterip umut verip kayboluyor, konu sahibi avukat tutup yeniden nafaka talebinde bulunabilir ama onda o kafa yok , kocam da kocam diyor başka bisey demiyor, resmen tapıyor ama onu da kabul etmiyor, değersizlik sorunu var , kendine değer verse bunlara izin vermezdi hatta evliliği daha iyi olurdu , erkekler kendine değer vermeyen kadınlara asla değer vermiyor, kendini önemseseydi adama hoşt deyip kapıya atsaydı daha değerli olurdu, gurur gerçekten çok önemli bir kavram , Allah kimseyi gurursuz etmesin , çok zor ...

Aaaaa ben şok.

Konu sahibi siz evli değilsiniz ki adam da kocanız değil, siz onun için yeri belli olan canı istediğinde yanına geldiği kadınsınız. Başkasını bulursa size uğramaz bile şu an boşlukta diye hala cevap veriyor. Gidip başkalarıyla takılsa boşandım özgürüm karışamazsın diyebilir.

Şu saatten sonra adamı arayıp sormayın boşandığınızı idrak edip ona göre davranın artık, onun da sizi arayıp manipüle etmesine izin vermeyin ben senin kocanım demesine izin vermeyin. Aynı evde kalmayın. Kocalık yapmak istiyorsa nikahı basıp yapsın.

Nasil bu hayati müsade ediyorsunuz anlamiyorum. Cocuklar icin nafaka davasi acin 2000 ne ki yetmez. Ve bosanmissiniz artik kocan degil. Sana kocaligi yapmak istiyosa nikah bassin.

Bu "adamdan" saçını boyatmak için para istemişti konu sahibi, gelecek ya yanlarına hazırlık yapacakmış. Adam ağzının payını vermişti tabi. Gerçekten insanın kendine değer vermesi önemli.
Çaresiz değil ailesi açmış kapılarını kızına, torunlarına, maddi manevi sahip çıkıyor ama yetmiyor illa iki lafının biri küfür olan eski kocayi istiyor,şu halde 25 bin kredi çekip eline vermiş. Adam ödemeyince babasına kalacak borç.
Bazı insanlar gerçekten akıl tutulması yaşıyor.

ilk evlendigimizde bana daha önce hayatinda kadınlar olduğunu 1 kere birlikte olduktan sonra midesinin bulandigini bana dokunmaya doyamadığı hep tekrar istediğini soylemisti. Gercektende hergun istiyordu.
Konudan bağımsız şu söylediği çok komiğime gitti o kadar cringe ki. Erkeklerin bu tarz kolpalarına çok gülüyorum. Hayır bir de 15 yaşımdan beri onunla beraberim demişsiniz. Adam da sizden iki yaş büyükmüş. 17 yaşından önce kiminle tek gecelik ilikiler yaşıyomuş acaba sağ eliyle mi?

Evet, sağ elinden tiksinip arada sola geçiyomuş böyle devri daim yapıyomuş fkfjfjfjfj

Hiç kimsemi okumuyor :/
Bu adamları çok mu arıyorsunuz?
Basın tekmeyi kalsın anasının dizinin dibinde.
Siz zaten ailenizle kalıyorsunuz,bu adama katlanma motivasyonunuz nedir?
Adam 5 kuruş para vermiyor(2 binlira çocuklu bir kadının en ufak bir masrafına yetmez zira) eviniz,kendi düzeniniz yok,birde bulduğu parayı ya annesine yediriyor yada baska bir şekilde hic ediyorken ev tutup/ev alıp birlikte yaşayabileceğinize olan inancınıza da şok oldum.
Kendinize bunu yapmayın. Çocukları da bahane etmeyin zira zaten halihazırda babaları ile adam akıllı bir vakit geçirmiyorlar ki. Alışmışlardır yokluguna.

adamın uslubu iğrenç kendi ayrı iğrenç. niye bu adamın totosunu kaldırıyorsunuz bu derece aramıyorsa aramasın saygısızlığını görmüyormusunuz? sizinle bu şekilde konulmasına nasıl müsade ediyorsunuz? başkasıyla birlikte olmuş siz bunu nasıl kabul ediyorsunuz? burda çıldırdım okurken mesajları ağzıma geleni sayardım bu uslupla konuşana. nasıl bu kadar sakin kalıyorsunuz hiçbirşeyi kabul edilebilir birşey değil!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…