Oglunu kocasi sanan kaynana, anasinin etrginden cikamayan koca. Nolur bi akil verin?

Bulmus sizin gibi safi istedigi hayati yasiyor sizin hic akliniz yokmu ya annesi yuzunden degil adam sizi hic umursamiyorki baska bir hayati bile olabikir gelip es ya bakmis he sizde ev tutacagina inandiniz allahim ya ne akilsiz kadinlar var hayretler icerisindeyim

Evliyiz 29 ben eşim 31. Yıllardır ayrıl barış bir ilişkimiz var annesi yüzünden hep böyleydi zaten
Uyanın artık annesi yüzünden değil.Size saygısı olmayan,ayrı ev açma becerisi olmayan, evliliği bedava sex ve üremek olarak gören,o kadar bollukta size darlık yaşatan, parayı bol keseden kendi için,annesi için ,başka başka kadınlar için harcayıp ,size gelince yok diye ağlayan.Es olmamış ,baba olmamış bencil bir ana kuzusu olan eşiniz yüzünden bunları yaşıyorsunuz.Bu kadar şeye rağmen sevgim bitmedi ,ev açmak zor bla bla gibi bahaneler buluyorsanız çekin durun bizlik bir durum yok.........

Çekişmeli boşarım, çatır çatır nafaka ile çocuklarımın rızkını alırım. Zaten adam ortada yok alışıksın ne demeye hala evlisin.

E bırakmış zaten yuvasının yanında veya sizin yanınızda değil ki

Neden bosanmak istemiyorsunuz? Hala duzelcegine ev tutacaginiza inaniyorsunuz ne sizi ne cocuklarini dusunuyor parasini annesiyle yiyor bosayinda dogru duzgun nafaka alin. Sizi aileniz gecindiriyor anlasilan yazik degil mi onlara ya kendiniz calisin ya bosanip nafakayla gecinin. Koskoca kizlari olmus evlenmis cocuk yapmis yine evlerine gelmis bari bosaninda insanlar bosanipta geldi desinler. Bu nasil is bu nasil evlilik sizde hic mi gurur yok?

8 yıllık evlisiniz ve orda burda mı kalıyorsunuz? Neden evlendiniz pardon?

Hata edip bunu koca diye aldınız da niye devam ediyorsunuz? Böyle ömür mü geçer? Çocuklara çok üzüldüm ya babaları gelip görmeye tenezzül dahi etmiyor. Bırakın evliliği becermeyi sevgililiği beceremez bu adam.

Beni anlayan biri teşekkürler benim için tartışmayın ama bu konuda mal olduğumu kabullendim =)

Hiç bir şeyi kabullenmiş değilsiniz buradakilere boşa nazire yapmayın
Kendinizi, çocuklarınızı, ailenizi bu beş para etmez ş...sizin dingilinde oynatıyorsunuz neden sırf egonuz için
Kendinizde adam kadar toksik bir yapıdasınız maalesef, onuru haysiyeti olan adam karısını çocuklarını orda burda sersefil etmez, adam sizinle telefonda bile konuşamıyor bir de bunu erkek diye koynunuza mı alacaksınız....
O çocukların yüzüne nasıl bakacaksınız, ailenize yazık değil mi
Ne adammış be ne adammış .....

Boşan,zaten boşsun
Himmm yorumları okudum, zaten boşanmışsınız,o 2000 de nafaka parası.
E bee çocuğum boşanmış adama niye gittiğiniz yeri bildiriyorsun,ne gerek var kendine hakaret ettirmeye. Kendine eziyet ettirmek hoşuna mı gidiyor. Arama sorma, çocukları merak ediyorsa kendisi arasın,uzak dur

Ablacım ben seni tanıdım. Nikahım var demişsin ama nikahın falan yok. Hala bu adamdan ev dizsin falan bekliyorsun, anası istemiyor belli ki başka kız bulmuş oğluşuna. Şaşırmadım, bekliyordum. Artık sal şu herifin peşini, mahvettin kendini ya. Adam 2000 lira gönderiyor aylık, en az 60000 lira kazancı olur yurtdışında. Sana da sadaka veriyor. Yapma gözünü seveyim gir bi işe çalış artık. Önüne bak bu kuzudan hayır gelmez sana.

Yav delirecem. Vallahi delirecem. Nasıl böyle insanlarla evli kalıyorsunuz ben delirecem aklımı oynatcam.
Para yok,cinsellik yok,duygusal tatmin yok. Hay ağzına s… adam ben bu dünyaya seni çekmeye mi geldik a.q diyemiyor musunuz ya.
Paşaya bak hayata sıkıntı çekiyormuş. Yav kurban olayım zaten annenin evinde yaşıyorsun böyle evlilik mi olur aç davayı mahkeme kağıdı bi gitsin eline. Vay arkadaş yemin ediyorum başıma ağrı girdi sinirden. Bir kadının su adamı kendine layık görmesini kabullenemiyorum

İnatla aynı kişi deyip duruyorsunuz neyse. Adam yakasından atmaya çalışıyor derken? Kimseye ayrılmayalım diye yalvarmiyorum? Birisi ayrılmak isterse de asla yalvarmam.
Sana göre illa bir şeyler ağızla mı denmeli? Adam ağzıyla s. git başımdan zamk gibi yapıştın istemiyorum zerre sevmiyorum sadece yoklukta lazım oluyorsun, 2 ayda bir 20 dk lık işin acısını çekiyorum resmen lanet olsun demediği için mi hala koca sıfatında tutuyorsun?

tüm yorumları okuyamadım ama..
nikah var mı? varsa boşanın.
yoksa zaten anne babanız bakıyor size.. geçmiş olsun.
aileniz nasıl tepki göstermiyor anlamış değilim.
ayrıca annesinde olduğundan nasıl emin olabiliyorsunuz?
çocuklara üzüldüm..

Kusura bakmayın ama sanki siz eşinizin annesinin kumasısınız da ikinizi aynı anda idare etmeye çalışıyor eşin, eşiniz anasıyla evli , kesinlikle boşan bu işin Oluru yok asla , neden bu kadar gurursuzsun hala ısrarla iletişim kurma peşindesin, adamda ne para , ne akıl ne de insanlık var bir de üstüne tonla borcu ve evli olduğu bir anası var , çıkmış gitmişsin ne güzel boşan kurtul...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…