Doğuma Hazırlık Oğluşumuza isim anketi buyrun teyzeler :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Oğluşumuzun ismi :)

• Demir Alp

OY: 62 64,6%
  • Uras Deniz

OY: 21 21,9%
  • Uras Demir

OY: 13 13,5%

• Ankete Katılan
    96
Iki isim sinir bozmuyor.
Beraber kullanilmadiginda durum bazen degisiyor, sikinti cikiyor demek istedim..Tekrar okursaniz ne demek istedigimi anlarsiniz..
Iki kizim var, ikisi de iki isimli..
Tekrar okudum çocuğunuzun bazen de sizin zaman zaman sinirini bozacak demişsiniz. Annem ve bekarlığımdaki tüm çevrem bana Merve derken eşim ve ailesi hatta benim tüm tanıdığım insanlardan daha kalabalık olan sülalesi bana hep Seda der. İkisini birden kullanmıyorum ama ne ailemin sinirini bozdu ne de benim.
İki kız yiğenim iki isimliler ikisinin de ilk ismini kullanırız ki ikinci isimleri neydi diye düşünürüm bazen. İleride isterlerse kullanırlar bence iki isim hep avantajdır

Tekrar okudum çocuğunuzun bazen de sizin zaman zaman sinirini bozacak demişsiniz. Annem ve bekarlığımdaki tüm çevrem bana Merve derken eşim ve ailesi hatta benim tüm tanıdığım insanlardan daha kalabalık olan sülalesi bana hep Seda der. İkisini birden kullanmıyorum ama ne ailemin sinirini bozdu ne de benim.
İki kız yiğenim iki isimliler ikisinin de ilk ismini kullanırız ki ikinci isimleri neydi diye düşünürüm bazen. İleride isterlerse kullanırlar bence iki isim hep avantajdır

Sizin görusunuz saygı duyarim..

X