Doğuma Hazırlık Oğluşumuza isim anketi buyrun teyzeler :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Oğluşumuzun ismi :)

• Demir Alp

OY: 62 64,6%
  • Uras Deniz

OY: 21 21,9%
  • Uras Demir

OY: 13 13,5%

• Ankete Katılan
    96
Tesekkür ederiz tyzesi yorumların için 🙏 demiri tek başına bende sevemiyorm bizim soyadımızlada olmuyor Demir Topuz 😀 Demir Alp Topuz daha iyi gibi oluyor kafiye olarak ve anlam olarakta. Senin listende gayet güzel ama bi çoğu cevremizde kullanılan isimler 😀 arda da görümcemin oğlu cok mıZmız cok afedersin ota b*ka ağlayan bi cocuk o yüzden gözümde arda diyince öyle bi cocuk canlanıyor hiç semptik gelmiyor 😀😀 ay ne zor işmiş isim işi 🤦‍♀️
Kuzum bende öneri yazayım dedim
Aras
Egemen
Barbaros
Ben bunlara taktım ama bizim olursa belli zaten🙈 Yusuf olacak bu isimlerde takıntı olarak kalır🤣 bide ben çift isim sevmiyorum ya birisi birini başka birisi diğerini söylüyor valla sinirlerim tepeme çıkıyor benim duyunca🤣

Kuzum bende öneri yazayım dedim
Aras
Egemen
Barbaros
Ben bunlara taktım ama bizim olursa belli zaten🙈 Yusuf olacak bu isimlerde takıntı olarak kalır🤣 bide ben çift isim sevmiyorum ya birisi birini başka birisi diğerini söylüyor valla sinirlerim tepeme çıkıyor benim duyunca🤣
Yusuf bende cok beğeniyorum ama eşim istemedi onu 😀

Onda da uraz mı uras mı muhabbeti döner malum s z t d 😆
Uras ta uraz da aynı anlama çıkıyor bakınca ikiiside sansalar olur 😀 yaşlılar biraz söylemekte zorlanabilir ama bilemedim 😀 eşimde Uras Deniz fikrine alıştı gibi ama bakalım 😀 olmadı kura çekicez demir alp ve uras deniz arasında 😀 Demiralp bütünde kullanılabiliyor tek isim gibi o açıdan iyi aslında off bakalım napcaz cok zor iş 😀

Uras ta uraz da aynı anlama çıkıyor bakınca ikiiside sansalar olur 😀 yaşlılar biraz söylemekte zorlanabilir ama bilemedim 😀 eşimde Uras Deniz fikrine alıştı gibi ama bakalım 😀 olmadı kura çekicez demir alp ve uras deniz arasında 😀 Demiralp bütünde kullanılabiliyor tek isim gibi o açıdan iyi aslında off bakalım napcaz cok zor iş 😀
Bence denizalp i bütün olarak da kullabilirsin.. denizalp oğlum hadi gel çişini yapalım 🤗😆

X