Ogretmenin kizima tokat atmasi

1. sınıf,,, kreş ortamından çıkıyor adaptasyon sorunu yaşıyorlar. benim kızımda hiç sevmedi öğretmeni. sürekli sevgi pıtırcığı öğretmenden bir anda tutumlu öğretmene denk gelince mutsuz oluyorlar. her öğretmen aynı olmuyor engelleyemeyiz de, ve alışmaları gerekiyor her zaman pıtırcık bulamayız. amenna! tokat atmak nedir? ilk günden sürekli tuvalete gidiyor demesi!çocuk bu işerde kakada yapar altına... stres var ,farklı ortam, hayatları bır anda karmaşaya dönüyor ruhları akılları karışıyor. bence öğretmen sıkıntılı eşek kadar adam 7 yaş çocukların kendisine uyum sağlamasını bekliyor. kendisi tedavi olmalı bence.

Sayın başvuru sahibi; başvurunuz ile ilgili başvurunuzla ilgili olarak öğrencimizin sınıf değişikliği yapılmış olup konu İnsan Kaynakları Hukuk bölümüne iletilmiştir.Bilginize

Ben mesaj falan gelir diye bekliyordum baktim 4 ekimde bunu yazmislar. Yani simdi ne olacak bilgisi olan var mi ?

Birde bugun beni en son verdikleri ogretmen aradi kiziniz neden gelmiyor bir sorun mu var diye. Okul degistirdigimizi soyledim. En guzelini yapmissiniz kiziniz icin boylesi daha iyi dedi ve ekledi kusura bakmayin o gun nobetciydim pek iyi bir konusma olmadi. Ben farkettim uzun sure gidemediniz okuldan sanirim rahat edemediniz diye. Birsey olursa istediginiz zaman arayabilirsiniz diye ekledi. Sanki o gun cimciklerim diyen kadin degil baska biriydi 🤷‍♀️

Sayın başvuru sahibi; başvurunuz ile ilgili başvurunuzla ilgili olarak öğrencimizin sınıf değişikliği yapılmış olup konu İnsan Kaynakları Hukuk bölümüne iletilmiştir.Bilginize

Ben mesaj falan gelir diye bekliyordum baktim 4 ekimde bunu yazmislar. Yani simdi ne olacak bilgisi olan var mi ?

Birde bugun beni en son verdikleri ogretmen aradi kiziniz neden gelmiyor bir sorun mu var diye. Okul degistirdigimizi soyledim. En guzelini yapmissiniz kiziniz icin boylesi daha iyi dedi ve ekledi kusura bakmayin o gun nobetciydim pek iyi bir konusma olmadi. Ben farkettim uzun sure gidemediniz okuldan sanirim rahat edemediniz diye. Birsey olursa istediginiz zaman arayabilirsiniz diye ekledi. Sanki o gun cimciklerim diyen kadin degil baska biriydi 🤷‍♀️
Onu da şikayet edersiniz diye korkmuştur. Bu mesaj cimerden mi geldi?

Sınıf değişikliği için bu kadar teferruata gerek yok,idare niye değiştirmedi direk sınıfı.Sorun yaşayan öğrenci varsa önemli bir sebep ise idare değiştirebiliyor sınıfı.

Aldığınız rapor çok önemli bir durumdu, şuan hukuk bölümü soruşturma yapacak, tavırları o yüzden 360 derece değişme olacak sakın yaşadıklarınızı unutmayın ne varsa yoksa anlatın, size soracaklardır yüzde doksan neden okul değişikliği diye, diğer öğretmenin öğrencinin yanında cimcikleme olayını, korkutmak için söylediklerini hepsini tek tek anlatın, tuvalete yollamıcam demesini ekleyin ve diğer okul müdürüne haber uçtuğunu yazın. Sizi arayıp bilği akışı alırlar şuan süreç doğru işliyor içiniz rahat olsun

Ben ilkokul öğretmenimle hiç anlaşamazdım, beni asla anlamaz ve üstüme çok gelirdi. Ve ciddi manada adam yüzünden asi, aykırı bir tip olmuşum. Sonra öğretmenim gidip 3.sınıfta yerine tatlı minnoş bir bayan gelince dünyanın en akıllı çocuğu olmuşum annem öyle diyor.
Öğretmenin stiliyle çocuğunuz ve siz uymuyorsanız çocuk o sınıfa alışmadan bence sınıf değişikliği yapabilirsiniz

öğretmennin dövme tokat atma olunca olay savcılığa intikal etmek zorunda, hem adli hem idari soruşturma açılır. en son size gereken yapılmıştır gibi birşey gelir. çok ayrıntılı bir cevap gelmeyecektir muhtemelen. soruşturma vs olduğunda size ulaşıp ifadenize başvurulur. çocuk ile de görüşülebilir duruma göre. ozaman devam ettiğini anlarsınız

ilkokulda bu sene görev yapmaya başlayan bir psikolojik danışmanım. 2 haftadır bir öğrenci ile görüşüyorum, en son çocuğun durumunun beni aştığını farkedip psikiyatriste yönlendirdim. Çocuk aşırı içe kapanık, sınıfta ağzını açamıyor 3.sınıf öğrencisi okuma yazma yok. gmrüşmeler sonunda şunu öğrendim, birinci sınıfta öğretmen tokat atıyor azarlıyor aynı şekilde, çocukta hem sosyal fobi hem okul fobisi başlamış. o sene okula gelmemiş ve sınıf tekrarına kalmış veli isteği ile. Çocuk o kadar stresli ki okulda, haliyle akademik durumda kötü. Demek istediğim duruma müdahale edip sınıf değişikliğine gidin. Çocukta kalıcı hasar kalmasını engellemiş olursunuz.

ilkokulda bu sene görev yapmaya başlayan bir psikolojik danışmanım. 2 haftadır bir öğrenci ile görüşüyorum, en son çocuğun durumunun beni aştığını farkedip psikiyatriste yönlendirdim. Çocuk aşırı içe kapanık, sınıfta ağzını açamıyor 3.sınıf öğrencisi okuma yazma yok. gmrüşmeler sonunda şunu öğrendim, birinci sınıfta öğretmen tokat atıyor azarlıyor aynı şekilde, çocukta hem sosyal fobi hem okul fobisi başlamış. o sene okula gelmemiş ve sınıf tekrarına kalmış veli isteği ile. Çocuk o kadar stresli ki okulda, haliyle akademik durumda kötü. Demek istediğim duruma müdahale edip sınıf değişikliğine gidin. Çocukta kalıcı hasar kalmasını engellemiş olursunuz.
Yaa 😔 ekim 2016 li oldugu icin bizde bi anlik acaba okula gondermesek mi dedik ama sonra dusununce daha kotu olabilir diye yapmadik. Kizimi baska okula kayit ettirdik. 3 gun gitti bugun hasta gidemiyor. İnsallah degismez ogretmenini sevdi

Kizlar bekliyoruz bakalim ne olacak. İlk meb cagri merkezine olusturduguk kayitta 1 gun sonra komik bir cevap gelmisti hatirlarsaniz. Normalde 3 is gununde cevap verilirmis fakat sorusturma durumunda surec uzar denildi. 30 eylulde kkinci kayit acilmisti. Diger yerlerden de henuz bir sonuc yok

Cocugu o okuldan alin lütfen sinif degistirmek nedemek gerekirse okula ara versin önce su tuvalet meselesini bi hall edin piskoloji suan gitmis cocugun okulda bu ögretmenin cocugu rahatsiz etmicegi ne malum müdüründe yaptigi cok igrenc bisey yani nedemek sonra konusuruz derhal atmasi lazim memlekette baska ögretmen mi kalmadi allahin cezasi insallah onun cocugunun da basina gelir pislik k*ahpe

Bitmeyen bitemeyen bir konu..
27 eylulden bu yana su hayati zindan ettiler resmen. 1 haftanin sonunda eski okul oyalaya oyalaya en nakli onayladi. Son yalanlarinda ayin 13 unden once onaylayamiyiruz demislerdi. Sonra ben ilce memi aradim. Kizima birinci sinif ogrrtmeni siddet uyguladi diye baslayonca direk kizimin adini soyledi biz hukuk bolumune aktardik konuyu dedi. Ben okul nakili onaylamiyor diyince bisey olmaz ne olacak gibi konustu 🤦‍♀️ ben bu surecte cocugun okuldan ayrildigi ogrenilince daha kotu olacak diye onaylamiyorlar herhalde diyince ben hemen gorusucem dedi kapatti. Hemen geri aradi ayin 13 unden sonra yapacaklarmis dedi. Fakat o gun baktik onayladilar.. Gel gelelim yeni okula. Mudur yardimcisi ile eski okulun muduru iletisimde bunu biliyorum zaten. Simdid pazartesiden beri bu okul kaydi yapmiyor. Esim aradiginda acmiyolar saka gibi 🤷‍♀️ kaynim arayinca aciyorlar 🤷‍♀️ kaynim bugun arayip ne zaman kaydi yapacaksiniz diye sorunca terslemis yapariz ne bu acele gibi birseyler diyip kapatmislar.
Az once farkli bir ilce mem i aradim. Hangi gerekce ile yapilmiyor ne demek ugrastirilmak bunlar direk yapilacak seyler diyor adam 🤦‍♀️ biktim bunaldim gercekten... İlce mem e gidip tekrar burayida sikayet etmek istemiyorum. Ogretmeni sevdik. Vallahi napicaz ya of 😟 bilen birsey yazsin bu yeni okul en gec kac gunde yapmak zorunda yani bizi ne zamana kadar oyalayabilir ? Kayit icin istediklerinide aldilar ama yok 🤦‍♀️ bilenlerden cevap bekliyorum 😟

X