Okulda kızım ile ilgili şikayet duymaktan bıktım

Size katılıyorum benzer süreçler
Daha okul açılalı 1 ay olmuş sürekli şikayet ama eşim öğretmene koridorda kızım gidiyor diye sevinmişsiniz şikayet edicez diye söyleyince yüzü çok bozuldu
Kabul edilecek şeyleri ederim ama diğer çocuklara da baksınlar. Kızıma birde sen hakettin demiş ya
Gerçekten o kadar sinir oldum ki hiç yüzüne bile bakmadım eğer hala kızımı suçlamaya devam ederlerse o zaman şikayet etmeyi düşünüyorum
Şikayet edin düşünmeyin akran zorbalığına sessiz kaldı diye
Akran zorbaligi MEB de suçtur

Şikayet edin düşünmeyin akran zorbalığına sessiz kaldı diye
Akran zorbaligi MEB de suçtur
Akran zorbaligi olduğu aşikar da kimin yaptığı belli değil. Hanifendi kızımız baskin(!) karakter olduğu için popüler olmak adına arkadaşlarını zorbaliyor olabilir. Yani ava giderken konu sahibi avlanabilir...

Akran zorbaligi olduğu aşikar da kimin yaptığı belli değil. Hanifendi kızımız baskin(!) karakter olduğu için popüler olmak adına arkadaşlarını zorbaliyor olabilir. Yani ava giderken konu sahibi avlanabilir...
öğretmeni sessiz kalma problem çözmeme zorbalanan kişiyi sınıftan atma üzerine şikayet

Bilmediğiniz şeyler var gibi geliyor. Sınıf değişikliği rehberlik görüşü olmadan olmuyor pat diye. Kızınızın kaç kere gitmiş olması lazım bu konulardan ve nihai kararın bu olması lazım. Bu süreçte sizin de bilgilendirilmeniz lazım.

Asıl sorun diye birşey yok ki, kızım ne anlattıysa yazdım buraya.
Sınıftaki erkeklerle sorun yaşıyor ve öğretmen de diğer öğrencilerine inanıyor
Bu çocuk 11 yaşındaysa şimdiye kadar kaç sene okula gitmiş. Sadece geçen sene şikayet gelmedi demişsiniz. Ee daha öncekileri sormuşlar o şikayetleri sorunları söyleyin

Bilmediğiniz şeyler var gibi geliyor. Sınıf değişikliği rehberlik görüşü olmadan olmuyor pat diye. Kızınızın kaç kere gitmiş olması lazım bu konulardan ve nihai kararın bu olması lazım. Bu süreçte sizin de bilgilendirilmeniz lazım.
Bildiklerimiz bunlar, bizde ne olduğunu anlayamadan sınıfı apar topar değişmiş. Devlet okullarında böyle mi hemen değişiyor mu onuda bilmiyorum

Bu çocuk 11 yaşındaysa şimdiye kadar kaç sene okula gitmiş. Sadece geçen sene şikayet gelmedi demişsiniz. Ee daha öncekileri sormuşlar o şikayetleri sorunları söyleyin
Yorumları okumadınız sanırım
Kızım ilkokul 1. Sınıfı devlette okudu 2. Sınıftan itibaren özele aldık
İlkokul 1. Sınıfta da şikayetler olmuştu ama onlar böyle değildi sonra özele aldık orda böyle şikayet almadık ki özelde zaten olumsuz durumlara asla müsaade etmiyorlar

İlkokul 1. Sınıfta da şikayetler olmuştu ama onlar böyle değildi sonra özele aldık orda böyle şikayet almadık ki özelde zaten olumsuz durumlara asla müsaade etmiyorlar
Özelde olumsuz durumları saklıyorlar maalesef para kaynağı olarak gördükleri için

Az önce kızım aradı yine aynı sınıfında kalıcak mış
Rehber öğretmen ikidebir sınıfını değiştirmeyin bu sınıfta kalsın demiş
Sınıftan 2 tane erkek öğrenci başka sınıfa geçicekmiş diğer erkek olan öğrenci yine bu salak geldi sınıfa bunun yüzünden iki tane arkadaşım gidicek demiş kızıma seni boğarım demiş kızım telefon etti bana az önce
Eşime dedim müdür yardımcısını ara iyice canım sıkılmaya başladı dedim aradı eşim rehber öğretmen o şekilde istedi hiçbir öğrencinin birşey söylemeye hakkı yok konuşucam demiş
Nasıl bir okul anlamadım çocuğun kaç kez sınıfını değiştirdiler

Sınıftan 2 tane erkek öğrenci başka sınıfa geçicekmiş diğer erkek olan öğrenci yine bu salak geldi sınıfa bunun yüzünden iki tane arkadaşım gidicek demiş kızıma seni boğarım demiş kızım telefon etti bana az önce
Eşime dedim müdür yardımcısını ara iyice canım sıkılmaya başladı dedim aradı eşim rehber öğretmen o şekilde istedi hiçbir öğrencinin birşey söylemeye hakkı yok konuşucam demiş
Bnce sizin rehber öğretmenle görüşüp ne oluyor ne bitiyor öğrenmeniz gerek. Ailye haber verilmeden sınıf değiştirme ilk defa duydum.

Okul saatinde nasıl arayabildi?

Tüm konuyu okumadım okuyamadım fakat bu yorum beni benden aldı. Özelde olumsuz durumlara müsade etmiyorlar mi😳 ay bi de yorumların birinde özel okullar daha disiplinli demişler🤣 hem özelde hem devlette çalışmış öğretmen olmasam inanacağım..

Tüm konuyu okumadım okuyamadım fakat bu yorum beni benden aldı. Özelde olumsuz durumlara müsade etmiyorlar mi😳 ay bi de yorumların birinde özel okullar daha disiplinli demişler🤣 hem özelde hem devlette çalışmış öğretmen olmasam inanacağım..
Her özel okul bir değil, benim de oglum özel okulda ve aşırı disiplinli bir okul hatta geçen hafta okula gitmek zorunda kaldım, dedim devlet okullarında bile böyle kurallar yok , o derece sinir bozucu okulun disiplini

X