Okursaniz memnun olurum.

shrekinprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2014
102
4
34
Merhabalar, bundan yaklaşık bir yıl önce neler yasadigimi, nelerden geçtiğimi anlatmıştım.
Kısaca hatirlatayim, 25 yasında, ailesinden şiddet gören ve 1 yıl önce kanserle yuzlesmistim. Şuan hastaligimi atlattım fakat 44 kiloyum. 4 ay önce nisanlandim. Şuan ben calisamiyorum. Ailemden hala şiddet görüyorum. Nisanlim çalışıyor özel bit yer ve asgari ücret ile onun ailesi de yardim etmediği için, bende Çalışmadığım için tek başına ev tutup döşemeye gücü yetmiyor.
Ama ben yaşadıklarına artik dayanamıyorum. Cevremde bir arkadaşım dahi kalmadı, çünkü daha dun aksam bile evime cagirdigim arkadasimla otururken, onun yaninda yine dayak yedim.
Nisanlim başka bir şehirde ve artik oda durumdan rahatsız. Kacmak istemiyorum herşey usulünde en azından nikahimi yapıp öyle gitmek istiyorum. Sizden ricam bu evden çıkarken benim bi ailem yoktu, hic biseyim yok mahcubiyetini en azından onun akrabalarına yansıtmak istemiyorum. Daha da önemlisi yeni tutacagimiz ev, ev eşyası, nikahimizi asgari ücretle yapacağız, nisanlim patronundan maaşından kesilmek üzere borç alacak. Burdan gittiğimde bende çalışacağım. Ama lütfen birkaç parca iyi kotu hic farketmez ceyizime destek olur musunuz? Durumumu daha açık bir şekilde izah etme, beni tanıma fırsatı verirseniz, size minnetkar kalirim.

Allah yardim etsin. Ama neden polise gitmiyorsunuz? Kanser gibi feci bir hastalik gecirmis bir insani her gün nasil dovebilirler? Sebebi nedir? Neden polise bildirmiyorsunuz ya?
Surada ne kadar sinirlendim Allahim.
Sizin su aj en son dusuneceginiz şey bu olmali.
ilk once siddet isini halledin bence.

X