Ölümüne Geyik Topiği :-))

ben sabah gözümü zor açıyorum makinaya çamaşır falan atamam valla bravoo 😂
5 buçukta kalktım... uykumu alabilmek için 15 dk oturuyorum.. kalkıp bulaşık makinami boşalttım kahvaltımı hazirladim kirli çamaşirlarimi ayırdım. ilk beyazlari makinaya attım. çalıştırmadan önce üstümü giyindim.. hazirlandim.. çalıştırdım çiktim...
balkonda oturan komşuya günaydin dedim:KK70:

5 buçukta kalktım... uykumu alabilmek için 15 dk oturuyorum.. kalkıp bulaşık makinami boşalttım kahvaltımı hazirladim kirli çamaşirlarimi ayırdım. ilk beyazlari makinaya attım. çalıştırmadan önce üstümü giyindim.. hazirlandim.. çalıştırdım çiktim...
balkonda oturan komşuya günaydin dedim:KK70:
neeeeeeeeyyyy :KK57: sabahları senin enerjinden istiyorum 🤣 çamaşırlar makinada kırışmıyo mu ya akşama kadar

Enerji sömürücüler var galiba işyerinde. Ben izine ayrıldım günde en az beş kişi arıyor sanırsın ben olmasam iflas edecekler. Ha birde önemli bir işim yada mevkim olsa gam yemeyecem 😂😂
doğuma az kaldi doğumdada bebegi emzirdiğindede rahat birakmayacaklar galiba... gitmeden işini öğretseydin keşke birini geri kalani siz anlarsin deyin.. buna çaba sarf gerekiyor insan kendi başına başarabilir. :)

X