Ölümüne Geyik Topiği :-))

5 buçukta kalktım... uykumu alabilmek için 15 dk oturuyorum.. kalkıp bulaşık makinami boşalttım kahvaltımı hazirladim kirli çamaşirlarimi ayırdım. ilk beyazlari makinaya attım. çalıştırmadan önce üstümü giyindim.. hazirlandim.. çalıştırdım çiktim...
balkonda oturan komşuya günaydin dedim:KK70:
Akşam yatarken ne yesin ne içtin kuuzm sen 😂

doğuma az kaldi doğumdada bebegi emzirdiğindede rahat birakmayacaklar galiba... gitmeden işini öğretseydin keşke birini geri kalani siz anlarsin deyin.. buna çaba sarf gerekiyor insan kendi başına başarabilir. :)
Yok canım ya öyle teknik bir iş değil ama embesilliğe alışık oldukları için arıyorlar. Gözünü açsa azcık beyinciğinii çalışırsa görecek

Yok canım ya öyle teknik bir iş değil ama embesilliğe alışık oldukları için arıyorlar. Gözünü açsa azcık beyinciğinii çalışırsa görecek
valla bende koskoca bi kamudayim işimi kimse bilemedi kendi işimi kendim yapa yapa öğrendim. elemanada öğrettim adam yapamadi geçen gün izine çiktim hiç yapmamiş bi hafta...
100 evrak biraktı bende döndüğümde 5 dk da bitirdim...
işte içine gelmiyolar.. bence içine gelse yapar..

Yaa çamaşırlar bulşıklar temizlik iş pofff şimdi okyonus kenarında soğuk limonatamızı yudumlasaydık ya 😂
enerji varsa bunlar 30 dk da biter mandalin:)enerji yoksa sürüne sürüne akşama kadar:KK70:
bence enerjiyi kaçirmamak lazim.:)
sabahlari bu yüzden seviyorum işimi bitirip bahçeye çıkıp kahveyi içiyorum ohhh mis gibi..
balkon varsa çık..sütünü al iç karnidaki bebişi sev.. soluk havayi al. sabahlari serin serin oluyor.

enerji varsa bunlar 30 dk da biter mandalin:)enerji yoksa sürüne sürüne akşama kadar:KK70:
bence enerjiyi kaçirmamak lazim.:)
sabahlari bu yüzden seviyorum işimi bitirip bahçeye çıkıp kahveyi içiyorum ohhh mis gibi..
balkon varsa çık..sütünü al iç karnidaki bebişi sev.. soluk havayi al. sabahlari serin serin oluyor.
Enerjim klima altında yatmaya kadar var 😂😂
Sabah kalkmak sıcak süt ısıtmak balkona kadar yürümek ne la çok enerji var. Işınlam makinası olsa keşke 😂

valla bende koskoca bi kamudayim işimi kimse bilemedi kendi işimi kendim yapa yapa öğrendim. elemanada öğrettim adam yapamadi geçen gün izine çiktim hiç yapmamiş bi hafta...
100 evrak biraktı bende döndüğümde 5 dk da bitirdim...
işte içine gelmiyolar.. bence içine gelse yapar..
Aynen benimkide kamu imza atarım dediklerine çok doğru

Kaynanam geldi kapıya Görümcem dügüne gidecekmiş arabayla götüren yok
Eşim o sirada uyuyor kaynanam uyandir çagir dedi
Ya uyuyor dedim yorgun bitkin geldi işten dedim
Yok kadın anlamiyor illa çagir
Gittim uyandirdim adami
Eşim: hiç halim yok anne götüremem dedi
Kadın bozuldu gitti 🤷🤷
İçimi döktüm 😬😬🤓

Kaynanam geldi kapıya Görümcem dügüne gidecekmiş arabayla götüren yok
Eşim o sirada uyuyor kaynanam uyandir çagir dedi
Ya uyuyor dedim yorgun bitkin geldi işten dedim
Yok kadın anlamiyor illa çagir
Gittim uyandirdim adami
Eşim: hiç halim yok anne götüremem dedi
Kadın bozuldu gitti 🤷🤷
İçimi döktüm 😬😬🤓
Hahaa sevdiğimden kv gıybeti 😂 dökün dükülün.

Konu sen olsan kıyamaz uyandırmaya ah bu kv ler

X