Ölüyorum sandım

Sirine_fb

Ulaş'mmm
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2015
487
469
Öncelikle konumu hastalıklar bölümüne açmıştım ama hiç cvp alamadım doğu yer olmayabilir diye tekrar buraya açıyorum diğerinin kapanmasını istiyorum :dua:
Arkadaşlar bu sabah lavaboya kalktım ve sonrasında alt karın bölgem ve vajinamda patlayacak gibi bir ağrı hissettim.Yaklaşık 40 dk sürdü yatamadım oturamadım iki büklüm kaldım öyle.Kasıklarım çıkıyo sandım.Hani gebe olsam düşük yapıyorum sanırdım o derece.
Vajinamda sızı yanma oldu ama alt karın bölgem patlıyo sandım resmen neden olabilir bu bunu yaşayan var mı?
Ayrıca adetim 2 hafta gecikti o yüzden yaşamış olabilirmiyim bunu?

Gaz sancisina benziyor.

Sezaryandan sonra bende gaz sancisi olmustu.

Ayni boyle oluyorum zannettim.

Beni acile yetistirin diye kivrandim.

Yaklasik 30 dk sonra gecti.

Regl oncesi zaten siskinlik ve gaz oluyor.

Ama siz yine de doktora sormayi ihmal etmeyin.

Aynı ağrıyı bende yaşadım normal doğum yaptım ben o sancılarını en şiddetli halini hatırladım karnımda bebek olsa dogururdum galiba o derece şiddetliydi 1 saat kadar aralıksız sürdü nefes alamadım sonra yavaş yavaş geçti benim ağrıma sebep olan gaz sancısıymış ayaklarıma sıcak su torbası koydum doktora gitmedim ama sen ihmal etme canım ne olur ne olmaz

Teşhis koyun demedim güzel arkadaşım benim,yaşayan var mı ne olduğu konusunda tecrübeli olan var mı diye merak ettiğim için sordum.Yarın zaten doktora gideceğim,sadece bilgi edinmek istedim :kahve:

Aynı şeyi yaşamış kişiler olsa bile teşhis farklı olabilir

Aynı şikayetle başvuran bir hastanın sancısı gazdır diğerinin apandisittir mesela

Öncelikle konumu hastalıklar bölümüne açmıştım ama hiç cvp alamadım doğu yer olmayabilir diye tekrar buraya açıyorum diğerinin kapanmasını istiyorum :dua:
Arkadaşlar bu sabah lavaboya kalktım ve sonrasında alt karın bölgem ve vajinamda patlayacak gibi bir ağrı hissettim.Yaklaşık 40 dk sürdü yatamadım oturamadım iki büklüm kaldım öyle.Kasıklarım çıkıyo sandım.Hani gebe olsam düşük yapıyorum sanırdım o derece.
Vajinamda sızı yanma oldu ama alt karın bölgem patlıyo sandım resmen neden olabilir bu bunu yaşayan var mı?
gazdır. evli isen iki hafta gecikme gebelige işaret olabilir.

Over kist rüpturu
Cikolata kisti
Böbrek taşı
Gaz sancısı
Apandisit
Bunlardan biri olabilir onceliginiz kadın doğumdan yana olsun

Doğumdan sonra ne zaman kabız olsam biraz aynı oluyor bende...ama 1 dakka bile sürmüyor çünkü gazı çıkarıyorum :KK70: geçiyor...ama o saniylerde ölüyorum gibiyim...nefesim kesiliyor bıçak sokup oyuyorlar sanki...

adetın 2 hafta gectıyse hamıle olma ıhtımalın yuksek..degılse yumurtalık enfeksıyonuna benzıyor agrı.