Op.Dr. Jale Gürlüler

bu gün arkadaşımdan duyduğum bir olay ıYı Kı JALE HANIMIN HASTASIYIM dedirtti bana...çok uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla karşılaştım hastanede bugün...jale hanımın olmayan davalarıyla ilgilenen arkadaşlar diğer doktorları ciddi araştırsınlar .(( ALLAHIM SEN JALE HANIMI KORUUUUUUUU

Jimer deki diğer doktorlardan biriyle mi ilgiliymiş?

evet ceyo malesef (

diğer drları zan altında bırakmak ayıp olmuyormu bayanlar ya böyle bişey mevzu etmeyin yada diğer gebeleri dieğr drlara giden ben gibi hastaları huzursuz etmeyin değilmni ben şimdi tedirgin oldum jimerde başka bir dra gidiyoum ve sayenizde tedirgin oldum sağolun
hamile birine bunu yaşatmak umarım sizleri huzurlu etmiştir

sen doktoruna güveniyorsan sorun yoktur
jale hanım içinde burda çok olumsuz şeyler söylendi ama ben doktoruma güvendiğim için onu hiç bırakmadım

leadangel benim doktorum hakkında da çok şey yazıldı burada asla tedirginde olmadım yazılanlardan...çok güveniyordum ve sorduğum sorulara çok iyi cevap alabiliyordum...ben en azından olmayan bişeyi yazmadım...benden tavsiye önce doktorunuzla herşeyi konuşmanız ve doğumla ilgili herşeyi anlatmasını istemeniz...kimseyi zan altında bırakmak istemediğim için de isim vermekten kaçındım şu anda arkadaşım tedavi görüyor belki o da buraya girer kendi olayını kendi anlatır...DOKTORUNUZLA DOĞUM ANI ıÇıN HERŞEYı MUHAKKAK KONUŞUN LÜTFEN

katılıyorum hanım jale hanım için neler duyduk neler.ama bir kez olsun içimize kuşku bile düşmedi.yeri geldi kendimiz araştırıp hayır bu böle deildir deyip koruduk, savunduk. çünkü bize o güveni vermişti ve ne olursa olsun hiçbirimiz ondan vazgeçmedik.bu yüzden bu sözüm tüm hamilelere doktorunuza güvenin yok eğer aklınızda soru işaretleri varsa açıkça kendisiyle konuşun halen acaba diyorsanızda o doktoru değiştirin çünkü hasta doktor ilişkisindeki en önemli şey güven.

sevgili derinzlm bende jale hanıma 6 buçuk ay gittim bende çok iyi diyodum pembemaviye gittim jimere geçti oraya gittim her hafta gittim en son gittiyimde bana herşey normal dedi ertesi hafta ben balon gibi şiştim ve gebelik zehirlenmesi geçirdiyim anlaşıldı kendisi şehir dışında olduğu için beni başka bi arkadaşına yönlendirdi gece yarısı gittiyimde bana gebelik zehirlenmesi geçirdiyimi ve bebeyimin 2 haftalık bi geriliyi olduğunu söyledi beni fakülteye sevk ettiler ordada kuvöz olmadığını hatta bursada hiç bi yerde olmadığını şehir dışına çıkarsamda benim ölebileceyimi söylediler allahtan karşımıza mükemmel bi doktor çıktıda bebeyimde bende kurtulduk tabi kızım 25 gün kuvözde yattı bende 25 gün boyunca öldüm öldüm dirildim çok zor günler yaşadım allah sana yaşatmasın

mecbue öncelikle geçmiş olsun Allah seni yavruna yavrunu da sana bağışlamış şükür :)) gebelik zehirlenmesi malesef belirtiler yani şişmeler ortaya çıkmadan anlaşılamıyor ileri ki dönemlerde su tutması olarakta algılanabiliyor ablamdan biliyorum( bence gene şükret ki jale hnmı aradığında bunlar normal su tutması hamileliğin genel sorunları dememiş kaale alıp arkadaşına yönlendirmiş ya da beni bekle sorun yok dememiş belirtileri çok basittir seninkini bence anlamamışsın ve ilerlemiş...o yüzden hep diyoruz ya en ufak bir sorununuzu bile doktorunuzla konuşun diye ...ama yine de şükret bebeğini kucağına alabilmişsin...

ben bi hafta önce gittiyimde bebeyin gelişimi iyi dedi fakat bi hafta sonra gittiyimde yönlendirdiyi doktor bana en son ne zaman geldin sen jale hanıma iki haftalık bi gerileme var nasıl farkedilmedi dedi şiştiyimi ve kontrolsüzce kilo aldığımı söyledim ve çok akıntım oluyo dedim eşofmanımı ıslatıyo dediyimde sorun yok sarı deyilse kokulu deyilse korkma dedi meyerse bebeyin suyu bitiyomuş doktor bana biraz daha kalsaydı karnında oksijensiz kalıp ölecekti bebeyin dedi ayrıca ben her hafta gittim kontroller tahliller hiçbirini aksatmadım telefonla sürekli arayıp soruyodum aklıma bişey takılınca bi doktor fazlaca olan bi akıntıyı geçiştirebilirmi benim bebeyime yada bana bişey olsaydı hesabını kim verecekti

çok geçmişolsun mecbue<<<
peki hangi doktorda doğum yaptın???jimerdemi yine?*

hayır medical parkta ahmet bey var ahmet yılmaz beni hemen müşayede altına aldı inannırmısınız sanki yıllardır hastasıymışım gibi ilgi gösterildi 10 gün tedavi gördüm sonra doğum oldu jale hanımı arayınca bana sadece dediki fakülteden ayrılma demiştim sana boş kuvöz yokmuş ben bişey yapamam dedi kapattı

mecbue çok geçmişsin olsun canım.neyseki bu kötü günler geride kaldı.şanslıymışsın ki ahmet beyle karşılaşmışsın. kendisi çok sakin ve inanılmaz kibar birisi. kibirli biri değil. Herşeyi ben bilirim havası yok. temkinli.arkadaşlar bazen bunu olumsuz olmak ve hamileyi korkutmak olarak algılasalarda ,o bunu olayın ciddiyetini anlatmak ve hazırlamak için söyler. kandırsa daha mı iyi olacak. yarın ahmet beye randevum.idrar testlerimde çift çizgi çıktı. umarım bir aksilik çıkmaz ve ahmet beyi :CüvCüv: boyunca görürüm :)

diyorum ya beni 10 gün boyunca tedavi etti ve beni her ihtimale hazırladı bebeyimi sorduğumda ben elimden geleni yapıyorum gerisi allha kalmış dedi gözüm kapalı güvendim 6 ay gittiyim insandan aynı özeni görmedim ben ve sana diyorum ki doktorun eyer ahmet beyse çok ama çok şanslısın sadece ben deyil ablam yanımda refakatçi olarak kaldı o bile kibarlığından bilgisinden insanlığından etkilendi hatta espirisini bile yaptı ankarada oturuyorum ama sırf bu doktor için buraya gelip bi bebek daha yapcam diye:)

umarım herşey yolunda gider senin için psilokum ben evde test yaptığımda çizgi çift çıkınca gece seviçten uyuyamamıştım ertesi günü doktora gitmek için zor beklemiştim:)

mecbue merhaba tatlım. bugüm doktorum ahmet beyi tekrar gmrdüm.şükürler olsun ki beta hcg 329 çıktı. iyi bir değer.haftaya çarşamba keseyi göreceğiz inşallah. bir aksilik çıkmazsa 9 ay ahmet beyi bol bol görcem.harika bir insan.sinirleri alınmış sanki. yoğun çalışmaksa oda yoğun çalışıyor.onun muayenehanesinde gece 11de çıktığımı bilirim.çok hastası var. hastanede de aynı ilgiyi ve kibarlığı gösteriyor. şanslıyız :)

psilokum tebrik ederim canım,
Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah.
okuyunca çok sevindim.
umarım 9 ay herşey yolunda gider ve kolay bir hamilelik geçirirsin.
evet ahmet bey çok sakindir. benim dr um da (Dr Özer Kutlu) çok sakindi.
doktorun sakin olması ve hastayı rahatlatması ve kafasındaki sorulara ayrıntılı cevap vermesi çok önemli. ahmet bey de özer bey de bu özelliklere fazlasıyla sahip bir doktor.
gerçi burası jale hanımın topiği ve ben jale hanımı hiç tanımıyorum hakkında bir yorum yapamam ama genel olarak ben artık bayan dr tercih etmiyorum benim de önceden farklı bir bayan dr dan canım yandı, psikolojim bozulmuştu resmen. ama özer bey tam o dönemde çıktı karşıma ve ilaç gibi geldi bana.

canım sana da çok geçmiş olsun. neyse ki ucuz atlatmışsın ve bebeğini kucağına almışsın. evet bazı doktorlar bazı hastalara çok iyi gelirken bir diğerine hiç iyi gelmeyebiliyor işte. ideal olan herkesi memnun edebilmesi tabi ama malesef bu mümkün olmuyor.
ama ben dr un kişilik özelliklerinden ziyade her zaman doktorluk tecrübesine bakarım.
yok bana gülmemiş, yok ismimle hitap etmemiş. banane etmezse etmesin önemli olan bebeğimin gelişimini iyitakip etsin ve bebeğimi kucağıma alana kadar yanımda olsun beni yarı yolda bırakmasın. bu çok önemli.
malesef sen bu konuda bir şanssızlık yaşamışsın.umarım birdaha başına böyle bişey gelmez.

evet canım ahmet bey iyidir, gerek doktor olarak gerekse kişisel olarak hastalarına karşı iyidir yani. doğru bir tercih yapmışsın ve bebeğini kucağına almışsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…