Op dr tuncay sezgin bursa

Hiclik makami

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2021
19
2
Bursada göz kapağı estetiği diye 3 ay araştırıp en iyisi diye eski ünlülerle reklamlari dönen tuncay sezgin doktoru buldum
Sayfasına baktim yaptığı islemlerin oncesi sonrasina. Zaten en iyi yaptigi 20 30 kisi vardi. İyi gibi duruyordu.
Günde 6 -10 islem yapan kisinin sayfasında 30 islem icin önce sonra fotoğrafı paylaşmasi şüpheli gelmeliydi. anlamamışım
Yaptığı işlemin; gözümün ucunda cücüklü hatasinin fotoğrafıni paylaşıyorum
Taktir sizin. Ben 1 tane kötü yoruma denk gelmedim millet uğraşmak istememis
Ben bari paylasayim belki 1 kisi kurtulur yada doktor artık ameliyat kesilerini biraz daha uzatir.
Birde nasil bi islem yapiyorsa
Benden 2 ay sonra baska doktora bu islemi yaptiran birini gördüm cok hizli iyileşmis ben 3 ayda iyilesemedim.
Oncesi sonrasi fotoğrafı cook paylasan, ve kusursuz islemi cok olana gidin. Görün arastirin.

Eklentiler

• 20210509_055603.jpg
    20210509_055603.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 688
  • 20210509_055440.jpg
    20210509_055440.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 640
Ben tekrar oldum o tekrar olmus hali
Hergun aynada senin yapacagin işi diyorum
Hergunn

Gerçekten çokk üzücü, ilk ameliyatınızı da mı kendisi yapmıştı? Bu durumu düzeltmeyi teklif etmedi mi? Yani Bu düzeltilebilir bir durum gibi duruyor

İlkini de o yaptı
Kabul etmedi bastan hatasını
Eşim " bakın görmüyorsunuz? " deyince
Tamam düzeltiriz dedi
Tekrar yapti. Bu da olmadi
Tekrar gitmem
2 yil gecsin yeniden yaptiririm baska bir dokyora

Gerçekten o kadar üzüldüm ki, benimde fazla deri kaldı ama tuhaf olarak kirpiklerimin üzerinde kat kat deri var. Moralim çok bozuk. 2nci ameliyatı ilk ameliyattan ne kadar sonra oldunuz? İlk ameliyatta sorun neydi?

Araya 3 ay birakiyor tuncay sezgin
Isim gücüm 6 aydir goz kapakları oldu
Sadece 1 gözde değil diger gözde kusurlu
Deriler buruşukca duruyor
Acaba diyorum
Kesiyor dikiyor birakiyormu
Burusan ve kalan deriler oncekilerin yipranmis halimi?

İnsallah en iyisine rastgelin. Iyilerin reklama ihtiyaci yoktur. Ben seda sayan banu alkan, sunucu muzisyen,ve umut akyurek e reklam verene gittim. Akıl diliyorum kendime

Ben doktor araştırırken öncesi sonrası fotoğraf paylaşan doktor bulmakda çok zorlandım. Tuncay beye çok ikna olarak gitmiştim şimdi gözüme asla far süremiyorum bütün katlara doluyor.

X