Ortak hesap

Zaten bu durum kaynım sözlenirse bitcek canım geçici inşallah . Çünkü 3.ortağı kaldıramam

Eşim çok iyi çok merhametli beni hiç ailesine ezdirmedi sadece harcamamız ortak o canımı sıkmaya başladı

Eşim çok iyi çok merhametli beni hiç ailesine ezdirmedi sadece harcamamız ortak o canımı sıkmaya başladı
Bende bunu anlamıyorum burda bu şekilde konular açıliyor ve eşim beni ailesine ezdirmedi deniliyor. Eşiniz sizin ve çocuğunuzun hakkı olan parayı ailesine harcıyor bu bence baya büyük ezdirmek

Evim ayrı ama aynı kattayız . Eşimin işi ayrı herkesin maaşı ayrı
Nedn ortak hesap o zaman ?
Bu kadar saçmasını da ilk fefa duruyorum.

Esiniz kazandigi paraya sahip cikamiyor, ek is yapiyor o da gidiyor diyorsunuz, ne yapacak size baska?

Eviniz ayriysa eğer eşinizi karşınıza alın. Artık evli olduğunuzu ayrı bir aile olduğunuzu, çocuklarınızın olacağını ve simdien birikim yapmak istediğinizi söyleyin. Görümce ne münasebet utanmadan sizlerden istiyor. Şu insanların arsizligi beni benden alıyor .

Bu zaten en önemli konu değil mi? Hamile halinixle calisiyorsunuz. Çocuğunuza ayiracaginiz vakti hele eşiniz iki ise gidiyor gorumceyi beslemek için mi ?
Üzülüyorum sinirliyim stresliyim kızım ağladığımı görüyor hissediyor iştahtan kesildi çok sinirli oldu huyu değişti . Eşimle konuştum yarın kökünden çözcez işi

Ben çok eli açık bir insanım keşke görümcemden karşılık görsem inan verdiğim gözüme bile batmaz

Üzülüyorum sinirliyim stresliyim kızım ağladığımı görüyor hissediyor iştahtan kesildi çok sinirli oldu huyu değişti . Eşimle konuştum yarın kökünden çözcez işi
Bence kendinize yazık etmeyi bırakın ben sizin yerinizde olsam işi birakirim eşiniz gerekirse hiç eve gelmeden çalışsın size baksın yazık canıniza yanlış anlamayin bu arada sizi üzmek için yazmadım olaylara doğru açıdan bakın konudaki hatalı kişi eşiniz aslında. Sizi bir ailenin yanına getirmiş kendi ailesinin olduğunu kavrayamamış sorun ailesinde değil yani kendisinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…