Ortopedi Ortopedi Doktoru arıyorum

Gamze_20

Askerimi bekliyorum .....
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2008
87
0
35
slm arkadaşlar geçenlerde bir rahatsızlık sonucunda hastaneye gittiğimde çekilen röntgen sonucunda bel ve omur ilik kemiğimde bir yamukluk olduğu tespit edildi bunun için ortapedi doktoruna gitmem söylendi ama ben güvenebileceğim bir doktor henüz bulamadım bursa da bildiğiniz güvenebileceğim bir ortapedi doktoru vardı önerilerinizi bekliyorum.:uhm:

bende arıyorum 1 ay önce kadar fena düştüm ayağım kırıldı dedim devlet hastanesine acile gittim bana bakan doktor sadece ne olduğunu sordu morarma şişlik varmı diye baktı ve incitmişsin git dedi ne bir röntgen ne bir muayane ve hala ayağım ara ara ağrıyor tam kullanamıyorum doktorlara da güvenmiyorum ki

kızlar benimde sırtımda daha doğrusu omurilik kemiğimin iki yerinde şişlik var ve sırtım çok ağrıyor. İstanbulda önerebileceğiniz iyi bir ortopedi uzmanı'na ihtiyacım var.

kızlar benimde sırtımda daha doğrusu omurilik kemiğimin iki yerinde şişlik var ve sırtım çok ağrıyor. İstanbulda önerebileceğiniz iyi bir ortopedi uzmanı'na ihtiyacım var.

baltalimani kemik hastaliklari egtim ve arastirma hastanesi 2 ci ortapedi,i tavsiye ederim
yada vakifguraba,da ortapedi kahraman ozturk tavsiye ederim

sağol canım, geçen cumartesi gittim Memorial Hastanesi Ortepedi servisine. 2 şişlik fıtıkmış, ama operasyonluk değilmiş çok şükür. haftada 3 kez yüzme ve spor yapmamı söyledi. 1-2 ilaç verdi.

istanbuldaki en iyi iki doktor var biri şişli floransting hastanesinde bora gölkalp daha sonra ise baltalimanı kemik hastanesi ayşegul hanım soyadını tam hatırlayamadım zaten aysegul isimli tek ovar bunlar yurt dısıylada alakalı doktorlar bilginize

arkadaşlar benim tanıdığım en iyi doktorlardan biri ben daha 5 yaşında hiçbir doktorun teşhis edemediği çocuk felci hastalığını keşfetmiş ve iki ameliyatımı yapmıştır söylemediğim sürece kimse anlamıyor ameliyat olduğumu o kadar işinde uzman bir insan zaten benim hastalığım zamanında baltalimanı kemik hastanesindeydi ama şuanda özel muayenesi var sanırım amerikan hastanesinin tam karşısında ŞıNASı NUMAN bir araştırın derim bence

X