Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
Screenshot_20210316-225242_Photos.jpg

Bayağı bir şeylerle uğraştım çok acemi olmama rağmen. 🥰 sen de yapıyosan at bize yaptıklarını. 😍 tabisii damlayacaksın. 😘😘 bebişin nasıl?
Ben gibi. O kadar iyi bişey yapıyorsun ki. Öyle olmalı insan. Çok takdir ediyorum seni. Bende çok acemiyim ama zamanımı geçirmek için yaptım bişeyler. Eşe dosta hediye ördüm hep 🤭
İyiyiz canım çok şükür. Sen nasılsın?

Mervoş hangisini daha çok beğendin? 🤭

Ben gibi. O kadar iyi bişey yapıyorsun ki. Öyle olmalı insan. Çok takdir ediyorum seni. Bende çok acemiyim ama zamanımı geçirmek için yaptım bişeyler. Eşe dosta hediye ördüm hep 🤭
İyiyiz canım çok şükür. Sen nasılsın?
Ben de aynı banlanıp banlanıp dönüyorum buralara canım. 🤣 hayat işte oyalanıyoruz bir şeylerle. Bu örgü işini de çok sevdim. 🥰 öpüyorum bebeni de seni de.

Ben de aynı banlanıp banlanıp dönüyorum buralara canım. 🤣 hayat işte oyalanıyoruz bir şeylerle. Bu örgü işini de çok sevdim. 🥰 öpüyorum bebeni de seni de.
Gene mi banlanıyon kız? Bdv'demisin hala? 🤭
Evet örgü anti-stres resmen. 👍
Sağol Merve teyzesi 😍 bizde öpüyoruz seni 🥰

Ya gerçekten hepsi çok güzel. Mavi tavşan koca kafalı olmuş ya çok sevimli geldi. 🥰
Kafası koca değil canım gövdesi küçük 🤣 2-3sene önce yaptım şu an elime sürmüyorum. Oğlan için bi tulum ve şapka ördüm sadece. Başka da zamanım yok henüz 😒

Ay en son yengesi gibi yazmaya çalışana mesaj atmıştım ben cavidan askerde benim elimden bu kadar geldi yazmıştı. 🤣🤣🤣🤣 Bitmiştir askerliği bence gelir artık. 🤣
Acaba doğurdu mu? Benden önce hamileydi çünki. Umarım içinde tutmuyordur 🤭🤭🤭

Kızlar ben böyle bi ip aldım. Yapabilirsem böyle gömlek üstüne falan giymeye salaş bir süveter gibi bişey yapayım dedim. Ama annemde şimdi bu ip tüylü çok öremezsin dedi. Değişimde yapmuyo aldığım yer. Öylemi sizcede 🤣

Eklentiler

• F87CC6D9-A628-49DC-8D6D-891E946D184B.jpeg
    F87CC6D9-A628-49DC-8D6D-891E946D184B.jpeg
    191,8 KB · Görüntüleme: 21
X