Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
Niye öremeyesin ayol. Tam da gömlek üstü şeyler bundan oluyo. İnstagramda hobfystore diye bir yer var. Kadın muhteşem şeyler örüyo kendine bi bak oraya tarif de veriyo.

Niye öremeyesin ayol. Tam da gömlek üstü şeyler bundan oluyo. İnstagramda hobfystore diye bir yer var. Kadın muhteşem şeyler örüyo kendine bi bak oraya tarif de veriyo.
Ay annem almış tğyleri çok takılmış falan sinir olmuş bırakmış. Ondan öyle diyo. Yaparım dedim. İyi annem dediydi dersin diye trip atıyo birde
Bi bakıyım canım sağolasınn

Çöp projeme bak asssla motif yapılmayacak bir iple yapmak kafama göre birleştirmek. Yarıda öff hep dökülüyo çöpe atcam diye bırakmak. Atmaya kıyamamak. bi a da benzemedi. Tamamlasam belki bebenin altına paspas gibi atılır oturtulur di mi? çok gülme. C Calcifer

Bence gayet güzel yumuşak yumuşaktır o. Kadifeyi örmesi zor oluyor bir de dediğin gibi ipleri dökülüyor. Atma benceee kıyma

Paspas olur bak çok güzel olur hem de

Yeni maceralara yelken açıyorum. İlk kez amigurumi örmeye çalışıyorum. Tavşancık yavaş yavaş oluşmaya başladı bir bacak ve gövdeye ihtiyacımız var

Maşallah kizlar hepinizin ellerine emeğine sağlık ne güzel şeyler yapmışsınız

Yaa sorma şiş ile orcem tig zor oluyor takikiyor birbirine dokulsede mecbur artik gorunce dayanamadim aldim beser tane iki renkten de

Dimi görünce hemen almam lazm dedim
Ayyy benim üstteki faciayı görmedin herhalde
Maşallah kizlar hepinizin ellerine emeğine sağlık ne güzel şeyler yapmışsınız
Çok teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…