Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzu yasak olur ztn bayram da yne kmse kmseye gelmez Bn yaz temizliği yaptırcm bayramdan ziyade 🤗🤗
Kv cok yakin bana yurume mesafesi,annemlere gitmeyince onlara da gitmedik. Durmadı söylenmesi. 😞😬 Bu arada başladı durduk yere ben bebek istiyorum demeye😕 eşimde iyi yap anne o zaman diyor yok sürekli laf içinde laf. Söyle bayrama hatta hazirana kadar yasak olsa😂👌

Kv cok yakin bana yurume mesafesi,annemlere gitmeyince onlara da gitmedik. Durmadı söylenmesi. 😞😬 Bu arada başladı durduk yere ben bebek istiyorum demeye😕 eşimde iyi yap anne o zaman diyor yok sürekli laf içinde laf. Söyle bayrama hatta hazirana kadar yasak olsa😂👌
Ozellikle kv lere giris yasak olsaa😁

😂😂😂😂😂 Deliii kız bunların cogu aynı duyma sen bakma tıka kulaklarını

Hiç beni sallamıyor valla😅 bakanı dinliyor şu an 😏 hamileysem valla bu sefer her türlü naz trip her şeyi yaparım hak ettim😅
Ben kendim e gittim bileklik aldım bugün şımartın kendinizi 😂
Psikolojimiz bozuktu 😂😂 birde sürekli birbirimizle kıyaslama yapıyorduk ama bizim snnle neredeyse belirtilerimiz aynıydı 🤲🤗❣️
Aynen kuzucum neredeyse birlikteydik her şeyde
Sussss 😁
Beynimde o sahne canlandi😁
😂😂😂 Kaçışın yokki o saatlerde tüm kanallarda o ve türevleri olacak

7. Gune cekeriz onu😍😁😂
Bugün duyduğum en mantıklı şey 🤩
Banada vericksn o tarifleri yoksa yakarımmmmm bu gezegeni 😂😂
Bilmem önce haketmen lazım 😂
Evdeki testler imha edildi canım 😂 eşim yapmamı istemiyor iyi yada kötü o gün gör diyor arada yokluyorum test mi yapsak diye 😂😂
Sen ne bakıyosun kocişine ya sen yap sonra ona sürpriz yap 😁
Bnmde öyleydi 😂😂 LaRisaCca LaRisaCca çok iyi bilir test die öldüm bittim sonunda anneme aldırdım gizli gizli 😂😂😂
Test mühim sonuçta 😂

X