Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Trendyol en uygunu kuzum prodoctor erken gebelik testi aldım ben çoklu 40 TL ydi 6lısı eczaneden alamazsın o fiyata

Bende de kaşıntı var duş sonrası yağlanmaya başladım şimdilik geçti 😁
Lariş ne kullanıyorsun çatlak için ben henüz başlamadım 12 haftadan sonra başlarım diye düşünüyorum 3 ayı tamamlayayım bebişlere zararı olur mu diye tedirgin oldum ..cuma Ebru hocayada soracağım başlayabilir miyim diye..ben de çok müsaitim çatlamaya.:Sen ne kullanıyorsun , yağ olarak önerin neler ?

Lariş ne kullanıyorsun çatlak için ben henüz başlamadım 12 haftadan sonra başlarım diye düşünüyorum 3 ayı tamamlayayım bebişlere zararı olur mu diye tedirgin oldum ..cuma Ebru hocayada soracağım başlayabilir miyim diye..ben de çok müsaitim çatlamaya.:Sen ne kullanıyorsun , yağ olarak önerin neler ?
Shea, hindistan cevizi yağı falan bebeğe zararı olmaz diye düşünüyorum 👌

Sayın analar 😁 göbek deliği çevresinde sızlama, iğne batması gibi belirtiler oluyor mu? 🙄
Kasıklarda oluyordu sadece canım 🤗
Kuzum evde bio oil , lierac ve cansıns beybiiii bebe yağı var canımın istediğinden sürüyorum şimdilik ama 4. Ayda bunları bitirmiş olurum anneanne tariflerine geçecem 😁 merak etme sistemik dolaşıma geçen şeyler değil bunlar

Kuzum evde bio oil , lierac ve cansıns beybiiii bebe yağı var canımın istediğinden sürüyorum şimdilik ama 4. Ayda bunları bitirmiş olurum anneanne tariflerine geçecem 😁 merak etme sistemik dolaşıma geçen şeyler değil bunlar
Bebe yağı kullanma petrolatum var onlarda 😑

Günde kaç kez sürüyorsun ? Nedir anneanne tariflerin 🙂 kozmetik uzak durmak istiyorum ben de

X