Ovülasyon testi Yumurtlama zamanı

Doktordan çıktım az önce
Önceden 28-30 günde bir adet olduğumu ama şimdi daha geç olduğuöu söyledim son tarihlerimide söyledm 30-34 gn arasısın dedi 14 16 18 20. Günlerini değerlendir dedi sonra muayne oldum yumurtlamamışsın daha dedi çarşamba ve cuma değerlendir dedi ( buarada 22 kasım gecesi yumurta akı gibi akıntı olmuştu ) bu akıntı ne zamn oluyor diye konuşuluyor o yüzden bunuda ekleyim dedim şimdi gebelik planladğm iiçin tsh birazcık yüksek test yapılcak inş tsh sorunumda olmaz

Bak bunlar benim testlerim benim yumurta akı çatladığı zaman geldi ve benim bayağı agrım oldu.
Aynı saate yakın Ovü testİ yapmak istedim yine bahsettğimiz akıntıdan geldi tam Test yapcakken biraz kasığımdada ağrı başladı doktorda bugün için birlikte olun demişti bir de cuma günü için
Biz en son 22 sinde birliKte oldukyinede doktoru dinlemeliym:))
Birkaç gündür test yapıyorm bugün ilk defa koyu çıktı bir de size sormak istedm sizcede ovü pozitif mi bun adetimin 15. Günü

Eklentiler

• DBAB1F6A-1C4A-4388-95C4-DE49D106731A.jpeg
    DBAB1F6A-1C4A-4388-95C4-DE49D106731A.jpeg
    179,6 KB · Görüntüleme: 39
Bak bunlar benim testlerim benim yumurta akı çatladığı zaman geldi ve benim bayağı agrım oldu.
Aynı saate yakın Ovü testİ yapmak istedim yine bahsettğimiz akıntıdan geldi tam Test yapcakken biraz kasığımdada ağrı başladı doktorda bugün için birlikte olun demişti bir de cuma günü için
Birkaç gündür test yapıyorm bugün ilk defa koyu çıktı bir de size sormak istedm sizcede ovü pozitif mi
85A15EE7-83F5-4DD2-B649-8997B9DA516E.jpeg
4B5A4834-9FCB-4F09-B2A4-872FA6804EEA.jpeg

Bu da benim testlerim kızlar bugün 17. gün bakalım pozitifi gördüm
Birkaç gündür test yapıyorm bugün ilk defa koyu çıktı bir de size sormak istedm sizcede ovü pozitif mi Eki Görüntüle 2727911 Eki Görüntüle 2727910
T cizgisinin Aynı koyulukta ya da çok koyu olması lazım sanki pozitif gibi bugünü değerlendirin. Yarın da test yapın bakalım nasıl olacak

Bu da benim testlerim kızlar bugün 17. gün bakalım pozitifi gördüm

T cizgisinin Aynı koyulukta ya da çok koyu olması lazım sanki pozitif gibi bugünü değerlendirin. Yarın da test yapın bakalım nasıl olacak
Öncekilere göre koyu ama daha koyu olablr bencede:) akşam7-8 de bir daha deneym diyorm doktor da bugün ve cuma Gününü tavsiye etmişti şu durumda ideal günlee zaten sperm birkaç gün yaşıyor yumurtlamada bugün yarın olcağına göre büyük ihtimal denk gelir gerisi kısmet heerşeyn hayırlısı sağlıklısı inşallah güzel sonuçlarda görüşmek dileğiyle tek endişem hem karantina var hem 3 yaşında bir oğlum var bebek düşüncesni daha ileride düşünüyosm ama sağlıklı olmak zmaan geçtikçe zorlaşıyor ve oğlumda arkadşm yok diyip duruyor o yüzden fikir değiştirdm inşallah herkes için herşey güzel olur güzelleşir

Öncekilere göre koyu ama daha koyu olablr bencede:) akşam7-8 de bir daha deneym diyorm doktor da bugün ve cuma Gününü tavsiye etmişti şu durumda ideal günlee zaten sperm birkaç gün yaşıyor yumurtlamada bugün yarın olcağına göre büyük ihtimal denk gelir gerisi kısmet heerşeyn hayırlısı sağlıklısı inşallah güzel sonuçlarda görüşmek dileğiyle tek endişem hem karantina var hem 3 yaşında bir oğlum var bebek düşüncesni daha ileride düşünüyosm ama sağlıklı olmak zmaan geçtikçe zorlaşıyor ve oğlumda arkadşm yok diyip duruyor o yüzden fikir değiştirdm inşallah herkes için herşey güzel olur güzelleşir
Amin inşallah bugün yarın diğer gün 3 gün değerlendirin. Bende 3 yıllık evliyim 30 yaşındayım ve 3 yıldır bebek olmuyor 2 ay önce histeroskopi ile polip aldırdım çikolata kistlerim var. hoca bekleyin iki üç ay daha dedi ondan sonra tüp bebeğe başlayacağız 😬

Amin inşallah bugün yarın diğer gün 3 gün değerlendirin. Bende 3 yıllık evliyim 30 yaşındayım ve 3 yıldır bebek olmuyor 2 ay önce histeroskopi ile polip aldırdım çikolata kistlerim var. hoca bekleyin iki üç ay daha dedi ondan sonra tüp bebeğe başlayacağız 😬
Üst üste sperm kalitesi düşüyor diye biliyorum ama bugün ve cuma yeterli bence olcağı varsa olur kısmet. Hayırlı olsun yolculuğnz size güzel sonuçlar getirsn inşallah

Ben de öyle biliyorum ama o sperm sayısı sınırda olan erkekler için geçerli diye biliyorum

Birkaç gündür test yapıyorm bugün ilk defa koyu çıktı bir de size sormak istedm sizcede ovü pozitif mi Eki Görüntüle 2727911 Eki Görüntüle 2727910
Canım pik yapmış bugünü yarını ertesi günü değerlendir. Çünkü ben öyle kaldım hemde ilk ovulasyon testim de eşimde ileri derece varikosel vardı bende sağ yumurtalıkta kistler vardı çok şükür Rabbime pozitifi gördüm. Önceleri bende spermler kalitesiz olur diye böyle yapmıyordum ve her ay hüsran böyle denedim çok şükür tuttu.

Bir daha yaptım bir bakabilir misiniz bu arada sizin dediğinz gibi şişlik hissediyorum biraz
en sonki yarım saat önce bir önceki bufün 15:00

Eklentiler

• 8416ED8B-3647-4F36-8D73-BB1CC11E9BA2.jpeg
    8416ED8B-3647-4F36-8D73-BB1CC11E9BA2.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 39
X