Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testine bakar mısınız lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adet bitiminden diger adete kadar gun asiri iliski yasasak ovulasyon testine gerek var m
Her gun ya da gun asiri iliski yasasaniz (doktorlar boyle oneriyor), bana gore ovulasyon testi cok da gerekli degil.
Teşekkürler canm çok şükür önemli bir şey yok
Bende 9 10 gün kadar kullandım hayırlısı bakalım
Hakkinizda hayirlisi olsun canim

Yaa tesekkur ederim. Bide yumurtladım mı yumurtlamadım mı onu takmak istemiyorum zaten

Ben bugün arkadaşımla konuşuyorum bu konuyu sordum hiç takip ettin mi yumurtlama zamanı vs ne yumurtlama zamanı düşünüyorduk canımız istediğinde yapıyorduk tuttu dedi şimdi 2 çocuğu oldu Bi oğlu bide kızı oldu hatunun kafa rahat valla keyfine bak ne geriyorsun kendini dedi şahsen ben ikna oldum yahu 5 ayda abartmıyorum şöyle 15 20 test kullanmışımdır ama dayanamıyoruz tabi o ayrı

Canımmm güzel haberler ile gel inşallah haber ver bize de cuma ya benimde bakalım büyüme var mı görelimmm

Tabi olması gereken o da herkes o kadar şanslı olmuyor, tüm Türkiye sanmıyorum ovulasyon testi yapsın ne güzel ama arkadaşın için senin de öyle olsun :)
Canımmm güzel haberler ile gel inşallah haber ver bize de cuma ya benimde bakalım büyüme var mı görelimmm
İnşallah güzel haberlerle geliriz canım

Ahh ahh neler cektik su durumdan

İnsallah bu haftaki kontrollerden sonra güzel haberlerle gelin J joynss A Aylinli

M-Mavera2048 canım ne yaptın? Var mi gelen giden, gidebildin mi doktora?
Yok kuzu gidemedim ben ya
Hastanelerdeyia kaç gündür babamı getirip götürüyoruz bana fırsat olmadı henüzzz
Reglimde gelmedi
Dün gece baya ağrı çektim ama
Gelen yok
Stresten galiba diye düşünüyorum artık

stresten yorgunluktan olmuş olabilir dediğin gibi. 35 güne kadar gecikme normal diye biliyorum ama sonra kendini de ihmal etmesen mi
Kendi baban iyi değil mi?

stresten yorgunluktan olmuş olabilir dediğin gibi. 35 güne kadar gecikme normal diye biliyorum ama sonra kendini de ihmal etmesen mi
Kendi baban iyi değil mi?
Galiba öyle oldu kuzu yorgunluk stress
Yarın olmassa en geç cuma gidicemm doktora
Kendi babam iyi çok şükürr =)
Kayınpederim işte bildiğiniz gibi
Sen iyisin insallah dimi takip edemedim çok geçti mi enfeksiyon falannn senin

İyi canım bişey kalmamış cumaya
allah şifa versin kayınbabana da

iyiyim ben de çok şükür, o ateş durumu geçti. bir saate doktora gidicem umarım bebiş hala bizimledir

Olabilir canim stres de. Cok dikkat et kendine. Cuma günü git murlaka. Bakalim ne diyecek doktor..ihmal etme.
Babanin iyi olmasina da sevindim. Kayinpederine de acil sifalar.

Yazamadım kızlar geçen ay yumurtlamam olmadı doktora gittim prolaktinim 40 olmuş hotmanlarımda iyi değil falan birde üstüne kayananam ameliyat oldu ona bakıyorum yazamadım. Akşama inşşlh tüm yazılanları okuycam. Birde bir ebe buldum ona gidicem bakalım süt buharı na oturuyorum. İnşşlh maverra caglla falan hamile kalmıştır.

Geçmiş olsun zezecim. Doktor prolaktin için ilaç falan verdi mi? İnşallah şifa olur sana dikkat et çok

Geçmiş olsun zezecim. Doktor prolaktin için ilaç falan verdi mi? İnşallah şifa olur sana dikkat et çok
Sagolsın canım ilaç verdi kullandım umarım düşmüştür. Sanada çokkk geçmiş olsun canım lütfen dikkat et üşütme kendini ve bol su iç bebişe iyi bak güzel anne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…