Öyle bir İftiracı paranoyak hasta kocaya çarptımmki kesin lütfen okuyun yardım edin

Hem adam sorunlu. .hem 3. Hamilelik.bu hamilelikten ne bekliyorsunuz?düzelmesini mi?zaten hatanız oy kullanan biriyle bile bile beraber olmanız..sizi sevince bırakır mi dediniz?
Nuri alço filmleri acilen tv de yayınlanmalı. .belki insanlar ders alır

ilk çocuğum daha 1 yaşındayken bana öyle bir tokat attıki uçtum resmen bebeğimle yere yapıştım
karnımda 2.çocuğum varken hamileyi ve bana dediki senide karnındaki bebeğide karnına bıçak saplar ikinizide öldürürüm dedi
eşim çocukları elimden aldı arabaya bindirdi
küçük çocuğumu 3 yaşındaki oğluma biraz eşya alarak anneme gittim bu sefer kesin boşanmak için terkettim 10 yaşındaki kızımıda yanımda götürecektim ama bir şekilde onu ikna etti kızımı alamadım eşimle 2 hafta ayrı kaldık eşim sürekli ot kenevir esrar hatta metamfanin kullanan birisi ve kriz geçirdiğim zaman bu şekilde oluyor
beni öldürücekmiş gibi öfkeyle bu çocuğu doğurcan dedi eşim öyle öfkeydiki öfkelendiğinde bana defalarca şiddet uyguladı ölümle kaç defa burun buruna geldi
çoçuklarda korktu ağladılar bu kaçıncı hep aynı ben anneme gideyim dedin hepinizi öldürürüm gidemezsin dedi
bir gün hepiniz ölebilirsiniz

Yarisindan azini okudum en son cocuk sizde degildi sonra kactin bu sefer 1 yas cocukla kotu davranmis.
sen lades demişsin ne denebilir ki
Birde çocuklar icn katlandim diyor 3 cocuktan bahsediyor.
Cocuk senden degil denmis kacmışsın 1 de bebek aldirmissiniz

Ben en çok yaşanan her olayda 'başımdan aşağı kaynar sular döküldü' gibi bir ifade kullanmanıza şaşırdım. Yahu her seferinde aynı rezillik siz neden sürekli tekrarlayan bu durumlarda ilk kez başınıza gelmiş gibi şok oluyorsunuz?
Bir de sürekli eşim eşim diye bahsediyor 🤮

Her ne kada yaşınız küçük olursa olsun çocuk benden değil diyen adamla birde kaçarak evlenmişsiniz bu kadar bile bile lades denilmez.Gerisini okumadım.Allah yardımcınız olsun ne diyeyim.

Bastan hersey yanlis zaten ..
Svgili iken hamile kalmak
Cocuk aldirmak
Esinizin kendinden olmadgni idda etmesi
Kacmak...

Gerisini okuyamadim.
Uzuldum

Siz eşiniz dediğiniz adamla birlikte olurken farkında değil miydiniz, rıza dışı mı oldu? 3. çocuğa kadar defalarca düşünecek vaktiniz olmuştur. Bence sizinde ciddi psikolojik sorunlarınız var. Buraya değil, doktora, polise, avukat falan gidin. En acilinden bir hayata doğduğunuzun, çocuklarınızın sizin ve o adamın yüzünden heba olduğunu farkedin kendinize gelin. Bir kere geliyorsunuz yaşama ve bu şekilde kullanmak bir kere Allah'a hakaret. Ailenizde muhtemelen sizin gibi insanlar ya da yardımcı olamıyorlar. Sizi bu durumun içinden konuşarak veya yardım ederek kurtarmaya çalışabilirlerdi.

O 5 haftanın 2 haftası aslında sen zaten hamile değilsin... Eşine hamileliğinin aslında 5 haftalık olmadıgını hamilelik haftası adetin 1. Gunününden itibaren sayıldığını söyle lütfen

Sevgiliyken çocuk benden degil diyen adamla evlenmek de ne biliyim, hem de kaçarak yani. Değdi mi gerçekten. Siz kendi kuyunuzu kendiniz kazmışsınız bu kader kurbanı olmak degil bambaşka bir sey. Bu kadar salaklıgı üst üste ben bile yapmazdım. En basitinden doğum kontrol hapı kullansaydınız Madem boşanmayacaktınız bu zamana kadar

Bu kadar ciddi travmatik seyleri arka arkaya gayet sıradanmış edasıyla anlatmaniz bana inandirici gelmedi nedense?
Adam size milyon kere iftira atiyor sonra da soyle oldu boyle oldu, ot iciyor sonra sonra boyle, beni dovdü sonra sonra soyle oldu, .....

kamerayla izlemek tam olarak nasil oluyor ben merak ettim? bu aşamada nasil bu adami akil hastanesine yatirmadiniz da hala sucsuzlugunuzu kanitlamaya calistiniz??

bu kadar seyi yasamak size kolay mi geldi anlayamadim? kolayina kim memuriyetten istifa eder? hem de boyle bir koca icin? kolayina kim risk alir da korunmadan iliskiye devam eder? kolayina kim bu kadar iftirayi kabul eder??

ben pek inanamadim, kusura bakmayin

bile bile lades demişsiniz siz bir de üstüne 1-2-3 çocuk ... Kusura bakmada yani senin kendinle derdin ne ??? ilk önce sen neden kendime böyle acı çektiriyorum eziyet ediyorum diye sorman gerekli... bnce bu adam yine ya yine kafam gzldi kusura bakma dese yine döneceksin ve 4.çocuğu yapacaksın . Bitir desek bitirecek misin ?

Vallahi hikayenin tamamini okumadim daha fazla katlanamadim ben okurken..

Daha en basinda sevgiliyken çocuğu kabul etmemiş sana güvenmemiş..

Sen bu insanla kacarak evlenmissin..
Ve bir sürü olay olay

Bu hayati kendin secmissin malesef..

Bundan sonra kolayliklar diliyorum

X