Saç Rengi ve Saç Boyama palette küllü kumral deneyenler nasıl bir sonuç elde ettiniz?

ben denemedm ama kızıllarımı kapatmak içn en yakn zamanda denicem yazarm sonucu..:))

annem de bugünlerde kızıl saçının üstüne uygulayacak. ben de o zaman yazarım ancak.

ikinizin yorumlarını da bekliyorum merakla..
gerçi benim saçım şuan açık kumral gibi..yani zeminler farklı olunca, sonuçta farklı oluyo..

vallaaa cnmm kaç kes sordum küllü kumral kullanan varmı diye kimse cvp yazmadıı...bende gitiim açık kahve aldım cesaret edemedim:KK43:

Benim anneminde saçı koyu kızıl tonlarında bende senin sonucunu bekliyorum.Kızıldan kurtulmak istiyoruz kaydirigubbakcemile5

annemin saçları koyu kızıldı. palette renk açıcıyla açtık rengini karamel oldu. biraz zaman geçmesini bekledik. bakalım nasıl olacak?

arkadaşlar ben ya küllü kumral ya da koyu küllü kumral yapıcam saçımdaki bakırlığın kapanması için..ama loreal küllü kumral çok açık gözüküyo ve bi kaç yıkamadan sonra saçımın zeminide açık olduğu için kolayca açılacak die düşünüyorum..palette küllü kumral ise gayet koyu çıkmış kutuda :) o nedenle o renkle boyamayı düşünüyorum..ramazan öncesi boyıcam..daha önce boyayan olursa sonuçları ve mümkünse resimleri eklerseniz çok sevinirim..

arkadaşlar ben ya küllü kumral ya da koyu küllü kumral yapıcam saçımdaki bakırlığın kapanması için..ama loreal küllü kumral çok açık gözüküyo ve bi kaç yıkamadan sonra saçımın zeminide açık olduğu için kolayca açılacak die düşünüyorum..palette küllü kumral ise gayet koyu çıkmış kutuda :) o nedenle o renkle boyamayı düşünüyorum..ramazan öncesi boyıcam..daha önce boyayan olursa sonuçları ve mümkünse resimleri eklerseniz çok sevinirim..

Valla kestane rengi doğal saç üzerine palette küllü açık kumral uyguladık kahve gibi bi renk elde ettik kaydirigubbakcemile3 yaklaşık 1 saat boyalı bekledik.
Kutunun üzerinde resmen sarı bir saç rengi vardı :) fotoda koycaktım ama gün ışıgı olmayınca belli olmuyor yarın koyarım artık opuyorumnanaktan

Valla kestane rengi doğal saç üzerine palette küllü açık kumral uyguladık kahve gibi bi renk elde ettik kaydirigubbakcemile3 yaklaşık 1 saat boyalı bekledik.
Kutunun üzerinde resmen sarı bir saç rengi vardı :) fotoda koycaktım ama gün ışıgı olmayınca belli olmuyor yarın koyarım artık opuyorumnanaktan

cnm ya dipler nsl oldu pekiii bende küllü kumral tonlarında almaya gittim boyayı sonra saç diplerim uclara göre açık dururmu endişesiyle açık kahve renginde aldım..hala kararsızım boyayı değiştirsemmi diye düşünüyorum offf:KK43::KK43::KK43:

cnm ya dipler nsl oldu pekiii bende küllü kumral tonlarında almaya gittim boyayı sonra saç diplerim uclara göre açık dururmu endişesiyle açık kahve renginde aldım..hala kararsızım boyayı değiştirsemmi diye düşünüyorum offf:KK43::KK43::KK43:

Saçında boya yoksa ve heryerine eşit sürersen ucuda dipleride aynı renk olur ki, yanılıomuyum yoksa :uhm:
ben anneme boyadım dipleri daha açık oldu çünkü saçlarının dipleri kendi rengi uçlarında koyu bir kızıllık vardı.
kız kardeşim ensesine sürdü onun tamammı aynı renk oldu yerimseniben

valla bugune kdr buyadıgımm açık renk her boyada saç diplerim biras daha açık olduuu şeytan dio siyaha boya bidaha elleme saçlarını:)bakalımmm bi resim eklensee tam karar vercem:)yoksada 1 haftaya bpoyarım ama açık kahve rengiii diger boyalar gibi uzun süre bekletmeyi düşünmüyorum ondan belki koyu tutmas çok:)inş tabi:)

biz bu gece anneme uyguladık ve memnnun kalmadık açıkçası. annemin beyazlar vardı onları da kapatmadı. daha çok kahve rengi gibi bir renk oldu.

ben kullandım kumral ama sanırım palettenin değildi..memnul kalmadım çünkü kızılımsı bir renk oldu..kızıllık olmasın diyorsan küllü al daha sonra küllüyle boyadım zaten..

biz bu gece anneme uyguladık ve memnnun kalmadık açıkçası. annemin beyazlar vardı onları da kapatmadı. daha çok kahve rengi gibi bir renk oldu.

Biz zaten kızıllık gitsin açık kahve tonlarına dönelim istiyoruz. Bana fena gelmedi renk bi kaç boyamadan sonra daha güzel olucak diye düşünüyorum zemuszemus ben küllü açık kumrala boyadıgım için beyazlar sarı gibi oldu, kapanmış gibi durmuyo. Ama koyu kızıl olan yerlerde açıldı baya kaydirigubbakcemile5

Biz zaten kızıllık gitsin açık kahve tonlarına dönelim istiyoruz. Bana fena gelmedi renk bi kaç boyamadan sonra daha güzel olucak diye düşünüyorum zemuszemus ben küllü açık kumrala boyadıgım için beyazlar sarı gibi oldu, kapanmış gibi durmuyo. Ama koyu kızıl olan yerlerde açıldı baya kaydirigubbakcemile5

ben kesinlikle açık küllü kumral düşünmüyorum..bakırlığı ya da kızılllığı kapatmak için en azından küllü kumral olması gerek bence..o kızıllık ya da bakırlık gittikten sonra açık tonlara boyansa o zaman istenilen bir açıklık elde edilebilir belki..kutunun üstünde resmen sarı bir saç var açık küllü kumralda..o renk sarı saçın üzerine uygulandığında öle olur ancak..ki zaten açık küllü kumral öle kutudaki gibi sarı değil bence..daha koyu sarı-açık kahve karışımı bişi..açık kumral tonunu kendimizin elde etmesi çok zor bence..

cnm annenin saçının zemini ne renkti? açık bi renk miydi, koyu mu? (boya vardır sanırım)
eğer zemini açıkken boyadıysanız, resim koyma imkanın var mı?

X