Pandemiden dolayı işten çıkarıldım yaza düğünüm var uygun kına elbisesi arıyorum

Mayammm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2018
318
426
31
Arkadaşlar durum başlıktaki gibi
Nikahım geçen yaz kıyıldı fakat covitten dolayı düğünü bu yaz yapmak istedik hem hastalıktan korktuk hemde gelen olmaz diye düşündük .
Gelinliğim hazır fakat kına kıyafetleri çok pahalli işten cikma durumumda oldu elimdeki birirkimimi en iyi şekilde değerlendirmem gerekiyor bu sebeple ikinci el 38 40 beden hatta 42 de olur daralttiririm arayışım mevcut..

Abiyeden mi bahsediyosun bindallıdan mı? Bindalli kiralanabilir tuttugun mekandan falan. Ama abiyeyi ikinci el alma bence piyasada abiye magazalari ciddi kazık, internetten satin alabilirsin. 50 ye 100 e 200 e ne guzel abiyeler oluyor piyasadakilere on basan.
Kesinlikle internetten alisveris yapmani oneriyorum. :)

Abiye evet bindallı giymeyeceğim internetten baktım biraz eli yüzü düzgün bişi almak istesen 400den başlıyor çok temkinli ayarlamam lazım paramı işten ciktigim için şansımı denim dedim burada

Abiye evet bindallı giymeyeceğim internetten baktım biraz eli yüzü düzgün bişi almak istesen 400den başlıyor çok temkinli ayarlamam lazım paramı işten ciktigim için şansımı denim dedim burada
Kilonuz boyunuz nedir acaba benim kina elbisem duruyor sifirdan farksiz ama 36 beden evlenirken dahada zayiftim daralttirmistim terzide

benim elimde 2 adet abiyem var. birini 1 kere, birini taş çatlasın 2 kere giymişimdir. şuan bilgisayardan giriyorum fotolar yok, iş yerindeyim. uygun olunca telden girip özelden foto göndereyim. beğenirsen ücretsiz yollamak isterim

Arkadaşlar durum başlıktaki gibi
Nikahım geçen yaz kıyıldı fakat covitten dolayı düğünü bu yaz yapmak istedik hem hastalıktan korktuk hemde gelen olmaz diye düşündük .
Gelinliğim hazır fakat kına kıyafetleri çok pahalli işten cikma durumumda oldu elimdeki birirkimimi en iyi şekilde değerlendirmem gerekiyor bu sebeple ikinci el 38 40 beden hatta 42 de olur daralttiririm arayışım mevcut..
erkek tarafı karşılamıyor acaba sizde zor durumdasınız

Merhaba,
Bende ocak ayında evlenecektim ancak maalesef nişan attık. Kına için elbise almıştım dilerseniz size gönderebilirim. Hiç kullanmadım. Örnek bi fotoğrafını özelden atacağım

Ya ne kadar güzel insanlarsiniz ben ücretini vererek düşünüyordum uygun olsa yeterdi benim için şuan neredeyse ağlayacağım ülkem benim bir başka gerçekten

Merhaba,
Bende ocak ayında evlenecektim ancak maalesef nişan attık. Kına için elbise almıştım dilerseniz size gönderebilirim. Hiç kullanmadım. Örnek bi fotoğrafını özelden atacağım
İnce fikriniz ve yardimseverliginiz için çok teşekkür ederim eğer uygun iseniz görmek isterim tabiki resmini

benim elimde 2 adet abiyem var. birini 1 kere, birini taş çatlasın 2 kere giymişimdir. şuan bilgisayardan giriyorum fotolar yok, iş yerindeyim. uygun olunca telden girip özelden foto göndereyim. beğenirsen ücretsiz yollamak isterim
İyi niyetiniz için çok teşekkür ederim müsait olduğunuz bir vakit tabiki görmek isterim

Arkadaşlar ikinci el uygulamasından buldum birtane hepinize çok teşekkür ederim iyi ki varsınız 💜💜💜💜💜

X