Panik Atak Yaşayan Hamileler, Hamile adayları...

evde oturmak çok sıkıcı helede çalışmayı seven biri için felakettir bilirim hep bişilerle oyalanmaya bak havalar güzelleşicek daha bol bol hava almaya bak cnm en sevdiğin arkdasınla görüş mesela boş boş durma kesinlikle insan hepten darlanıyor

Canım oturdugum yerde akranım yok maalesef.bir tek eşim var işte.inş eve alışırım da hastalığım nüksetmez.sen neler yapiyosun?ilaçsız devam ediyor olmani cok takdir ediyorum.

Yardımcım yok gerçekten tek çok zor.Bugün iyice daraldım.Ne zaman rahat etcem ben
Sabret canım çok zor bilirim inan iş değil de uykusuzluk insanı zorluyor.
Gün içinde kendini ev işleriyle yorma madem eşinde yardım konusunda istekli değil,gelince kendisi yapsın yemeğini bulaşığını koysun makinaya.
Yardım etmemesi konusunda sabrediyor insan sonunda dayanamayıp patlıyor.
Herşey dört dörtlük yapacam diye uğraşma yetişemezsen zaten.uyuyan ağlamayan gazsız bir çocuk olacak da öyle.Öyle bebek de nadirdir heralde.

Bende herşeye yetişip dört dörrlük yapmak istiyorum olmuyor maalesef.
Bu akşam dışarı çıkacağım eşime dedim biraz çıkmam gerek yoksa kafayı sıyırcam diye.Tamam dedi.

Temizlik için gazla yorma kendini, bir taraftan uykusuzluk bir taraftan yorgunluk insanın sinirlerinin bozulmasına yetiyor zaten.
Ben de sanki vücuduma fazladan bir ağırlık bağlanmış gibi gezerdim ortalıkta.
Ela emiyor mu sağıp mı veriyorsun?
Emzirmek bile yorardı beni ilk başlarda kendimi sıkarmışım çünkü.

Cnm emmiyor, sağıp veriyorum, açken emzirmeye çalışıyorum sürekli ağlıyor sonrada emmeden uyuyor.Artık vazgeçtim emmesin.Yine sadece anne sütü alıyor biberonla.

☺ben hiç yolamadım,bir kere patlamışım da yakasına yapışmışım artık.
Gel benim eşiminde yakasına yapış :)

Ayy çeşit bir adam, geçen artık kafama koydum, anlaşmalı boşanma dilekçesi vs herşeyi hazırladım dedim sende oku, beraber gidip anlaşmalı boşancaz, yanında mahkemeyi aradım, dedim neler gerekiyor.İş yerinden izin al gideceğiz dedim.

Adam bir kaç gün normale döndü, boşanmaya yanaşmadı.Ş

Bu nedir kardesim daha simdi uyandim bi agirlik var ustumde alinganlik... dun netten hastanede yaptirdigim testlere baktim da hemoglobin 10 .2 di 11. 9 a cikmis ama ben ilac falanda kullanmadim cok sasirdim tabiki benim acimdan iyi cunku kan takviyesi yapilma ihtimali vardi sevindim valla

Ay ne güzel.senin adina sevindim canim.benim de demirim düşüktü.ben hamileligimin basindan beri demir ilaci kullanamadim.aşiri mide bulantisi yapiyodu.gecen ay sinirdaydi,haftaya bi test yaptirayim bakalim son durum ne.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…