Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Bu sabah kızıma patates kızarttım ve yemeyeceğini söyledi kızdım bağırdım neden yemek istemiyorsun diye tadı mı kötü dedim tadı kötü deseydi ısrar etmez kızmazdım çöpe atardım ama karnım tok gibisinden bi şey dedi ben ona hazırlamadan önce sordum hazırlayım yer misin diye yerim dedi uğraştım her taraf yağ oldu silip temizlemek zorunda kaldım yemek istemeyince de kızıp bağırdım emek verdim diye ama ona kızıp ağlatmaya değer miydi diye düşünüyorum şimdi acaba bi ilaç alıp kullansam daha mı sakin olurum bilmiyorum

Bu sabah kızıma patates kızarttım ve yemeyeceğini söyledi kızdım bağırdım neden yemek istemiyorsun diye tadı mı kötü dedim tadı kötü deseydi ısrar etmez kızmazdım çöpe atardım ama karnım tok gibisinden bi şey dedi ben ona hazırlamadan önce sordum hazırlayım yer misin diye yerim dedi uğraştım her taraf yağ oldu silip temizlemek zorunda kaldım yemek istemeyince de kızıp bağırdım emek verdim diye ama ona kızıp ağlatmaya değer miydi diye düşünüyorum şimdi acaba bi ilaç alıp kullansam daha mı sakin olurum bilmiyorum
yorulmuşsunuzdur, her anne anlık tepki verir, önemli olan bunu farkedip bir dahakine daha dikkatli davranmanız. kendinize yüklenmeyin. annelik kolay değil.
sadece bu sebeptense ilaç kullanmak gereksiz. baska biseyler daha varsa bilemem de

yorulmuşsunuzdur, her anne anlık tepki verir, önemli olan bunu farkedip bir dahakine daha dikkatli davranmanız. kendinize yüklenmeyin. annelik kolay değil.
sadece bu sebeptense ilaç kullanmak gereksiz. baska biseyler daha varsa bilemem de
Ödev yapma konusunda da bağırmalarım oluyor çocuk sanırım bağırmaya alıştı bağırmadan yapmıyor dediğimi lustral 50 mg başlasam mı diyorum depresyon anksiyete belirtilerim de var psikiyatri uzmanına da gidemedim gidemiyorum 600 tl istiyor hadi bi seferlik olsa neyse ama her ay bu kadar ödeme yapamam

Selam kızlar, ben çok çabuk yoruluyorum.. mesela evde ev iş yapıyorum 20. Dakikadan sonra başlıyorum terlemeye ... terlemeye başlayınca kalbim atıyor panik yapıyorum.. biraz önce yeniden oldu şimdi yattım dinleniyorum..
Kan tahlillerime baktırdım hafif kansızlık demir eksikliği vardı? Demir hapları o kadar kötü ki içermiyorum..
size de oluyor mu böyle şeyler ?

Ödev yapma konusunda da bağırmalarım oluyor çocuk sanırım bağırmaya alıştı bağırmadan yapmıyor dediğimi lustral 50 mg başlasam mı diyorum depresyon anksiyete belirtilerim de var psikiyatri uzmanına da gidemedim gidemiyorum 600 tl istiyor hadi bi seferlik olsa neyse ama her ay bu kadar ödeme yapamam
Bende öyleyim aslında bağırmak kızmak istemiyorum çünkü cocuk o kadar korkuyor ki bağırcam diye cevapları sessiz sessiz söylüyor ve sonra ben vicdan azabı çekiyorum lustral bu şikayetlerin için mi yazdı doktor

Önceden kullanmış mıydınız? Yanetkileri konusunda kesin konuşamıyorum pek sağlıklı gelmedi doktora danışılmadan ilaç kullanılması.

Kızlar nasılsınız? Beni atak yokluo yine sanki.. anksiyete halindeyim. Bu durumdayken neler yapıyorsunuz ?

Niloyanın bir yanlışlık sonucu üyeliği iptal edildi. Ben kendisiyle telefonda da konuştuğum için biliyorum.
Görüşürseniz selamımı iletin:)
a200.gif

Merhaba kızlar çoktandır Yoktum burda bişey sormak istiyorum lustral zamanla etkisini yitirebilir mi bir haftadır kaygı ve korkularım ilaca rağmen geri geldi

X