Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Valla bende öyle diyordum. Koltuk altım için ultrason çektirdikten sonra eşime dedim tamam artık bu son oldu hiç birşeyi takmıcam
Sonra midemi taktım, boğazımı taktım. Sürekli midem ağrıdı yandı, boğazımda birşey takılı gibi onu taktım. Bitmiyor malesef bu döngü
Bende salı günü çektiricem çom ağrıyor yani meme kısmı anlamadım psikolojik mi ney korkuo insan

Ben gece ilacını kullanmadim hata mı ettim onu da mı kullansaydim o zaman daha çok etki görürdüm belki önce zestat vermişti sonra rexapinle degistirdi

Direkt 40 ile başlanmaz ki öyle bir şey yok ister 100 kg olsun kilo ile ne alakası var beynin vücudun ilaca alışması gerekiyor o da en düşük ile başlanır kademe kademe yükseltilir
Ah niloyam bı bilsen bir iyiyim bir kötü mahvetti su 1 ay beni.Gece ilacını içmedim acaba ondan mı somucta gunduzle bir kombinasyon etkisi vardır belki dimi

Zestatdı dimi gece hapı Zestatı içerken bir arkadaşım kabus görüyorum demişti doktoru zamanla gidecek demişti ama o ilaç kabus gördürüyornuş ama bana öyle etki yapmamıştı onunla iştahım açılmıştı
Zestati selectraya beraber vermişti.Paxerayla beraber rexapin verdi.Rexapini hiç içmedim..Bu gece başlayacağım

X