Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

İnşallah şu an mesela birden bı sıkıntı çöktü aşırı derecede nasıl oluyorsa birden bire oluyor
Merhaba bende dün prozac kullanmaya basladım bugun ıkıncıyı ıctım ama
Boyle ıcım cok daralmıs mıdemde kelebekler ucusuyor gıbı sankı zor bır zamandaymısım gıbı aglamak ıstıyorum
Bu ılactanmı oluyor gececek ama daha ıkıncı gunden daraldım . Halbukı dun sersemlık dısında bısey hıssetmemıstım

Merhaba bende dün prozac kullanmaya basladım bugun ıkıncıyı ıctım ama
Boyle ıcım cok daralmıs mıdemde kelebekler ucusuyor gıbı sankı zor bır zamandaymısım gıbı aglamak ıstıyorum
Bu ılactanmı oluyor gececek ama daha ıkıncı gunden daraldım . Halbukı dun sersemlık dısında bısey hıssetmemıstım
Belki ilaçtan değildir birkaç kez daha için aynı durumu yaşarsanız doktorunuza yeniden gidin.

Dün yarım zanax aldım mesela
Bana dun prozac verdı baslarken korkuyorum dedım
Yan etkılerını hısstemeyeyım bıde dıscıye gıdemıyorum ıgne vurulunca vucudumda sıcaklık basıyor tansıyon dengesızlesıyor carpıntı baslıyor
Xanax ver dedım vermedı
Halbukı cok oncekı senelerde zorla vermıslerdı ben ıstememıstım
Dişciye giderken yarımın yarısını yanı nerdeyse mınıcık ceyrek ıcıyordum daha fazla ıcmedım
Yok kabul etmedı vermedı
Ikıncı gunum cok daraldıgımı hıssedıyorum aglamak ıstıyorum . Kapana sıkısmıs gıbı hıssedıyorum

Belki ilaçtan değildir birkaç kez daha için aynı durumu yaşarsanız doktorunuza yeniden gidin.
Yok ılk hafta alısma surecınde etkıler boyle olabılıyor normal karsılıyorum
Ikı sene once selectra vermıstı mıde sorunlarım cıktı
Mıdem cok sşiş hıssedıyordum kalbıme baskı uapıyor patlıcak gıbı oluyordu her dk acıllere gıdıyordum
Ama kabul etmedıler ılactan olmaz dedıler
O gunden berı ılaclarıda ıstemıyordum

Bana dun prozac verdı baslarken korkuyorum dedım
Yan etkılerını hısstemeyeyım bıde dıscıye gıdemıyorum ıgne vurulunca vucudumda sıcaklık basıyor tansıyon dengesızlesıyor carpıntı baslıyor
Xanax ver dedım vermedı
Halbukı cok oncekı senelerde zorla vermıslerdı ben ıstememıstım
Dişciye giderken yarımın yarısını yanı nerdeyse mınıcık ceyrek ıcıyordum daha fazla ıcmedım
Yok kabul etmedı vermedı
Ikıncı gunum cok daraldıgımı hıssedıyorum aglamak ıstıyorum . Kapana sıkısmıs gıbı hıssedıyorum
Zanax evet rahatlatıyor ama kişi kendi isteyince vermiyorlar alışkanlık olmasın bağımlılık olmasın diye

Yok ılk hafta alısma surecınde etkıler boyle olabılıyor normal karsılıyorum
Ikı sene once selectra vermıstı mıde sorunlarım cıktı
Mıdem cok sşiş hıssedıyordum kalbıme baskı uapıyor patlıcak gıbı oluyordu her dk acıllere gıdıyordum
Ama kabul etmedıler ılactan olmaz dedıler
O gunden berı ılaclarıda ıstemıyordum
İlaçtan değil anksiyeteden kaynaklıdır ilacın belli yan etkileri var kimisini kabız yapıyor kimisine uyku yapıyor genel yan etkiler belli

Paxera güzel inan bana benim bırakasım gelmiyor 🤭rexapin ertesi gün çok uyku yaptı mı sende benim panik atağımın çok aşırı olduğu dönemde rexapin vermişti ertesi gün akşama kadar kafam kalkmadı bırakmıştık onu
Bende ıcmıstım ama hatırlamıyorum. Dun doktor daha once ıctıgın faydasını gordugun ılac varmı dedı
Sizdede oluyormu ben hıcbırseyı hatırlamıyorum
Herseyı not almam lazım onceden hangısı bana yaradı fılan hıc aklıma gelmıyorkı

4 sene once slectra hem zındelık verdı hemde ıstahım kesıldı spor dıyet yapabıldım 13 kılo verdım cok sevındım. Nıye bıraktıgımı hatırlamıyorum

2 sene once selecta ıyı geldı dıyıp onu yazdırdım
Yok boyle bırsey.. mıdem kalbım patlıyacak gıbıydı sabah aksam acıldeydım nefret ettım
Gercekten oldurecekler benı dedım gecler boyu acıl kapısında bekledım

Zanax evet rahatlatıyor ama kişi kendi isteyince vermiyorlar alışkanlık olmasın bağımlılık olmasın diye
Halbukı soyledım bana verdıler ceyrek dıscıye gıderken ıcıyordum ben korkarım zaten ıcememkı dedım vermedı aynen . Bırde dıs doktoru dedı yanı o önerdı yarım ıc gel onu yazdır onuda soyledım .Oncesındede zorla vermıslerdı ben ıstememıstım

Bende ıcmıstım ama hatırlamıyorum. Dun doktor daha once ıctıgın faydasını gordugun ılac varmı dedı
Sizdede oluyormu ben hıcbırseyı hatırlamıyorum
Herseyı not almam lazım onceden hangısı bana yaradı fılan hıc aklıma gelmıyorkı

4 sene once slectra hem zındelık verdı hemde ıstahım kesıldı spor dıyet yapabıldım 13 kılo verdım cok sevındım. Nıye bıraktıgımı hatırlamıyorum

2 sene once selecta ıyı geldı dıyıp onu yazdırdım
Yok boyle bırsey.. mıdem kalbım patlıyacak gıbıydı sabah aksam acıldeydım nefret ettım
Gercekten oldurecekler benı dedım gecler boyu acıl kapısında bekledım
Selectra yapsaydı 4 yıl önce de yapardı yediğiniz bir şeyden kaynaklı olmuş olabilir

Halbukı soyledım bana verdıler ceyrek dıscıye gıderken ıcıyordum ben korkarım zaten ıcememkı dedım vermedı aynen . Bırde dıs doktoru dedı yanı o önerdı yarım ıc gel onu yazdır onuda soyledım .Oncesındede zorla vermıslerdı ben ıstememıstım
Zanax yerine başka bir şey de alabilirsin eczaneden passiflora şurup da olabilir açıkçası dişçi korkusuna zanax inan etki etmez öyle bir ilaç değil inan

Selectra yapsaydı 4 yıl önce de yapardı yediğiniz bir şeyden kaynaklı olmuş olabilir
Birgün degıl ama o ılacı ıctıgım sure boyunca hergun öldüm öldüm dirildm. Sonra rıtım bozuklugu basladı concor verdıler
Rıtım bozuklugu hastasısın artık dedıler
Anlatamadım bu ılacı ıcınce oldu dıye
Concor rıtım yavaslatıyor onu ıcınce 9-5 olan tansıyom daha cok dustu nabzım dustu kendımde degıldım
Icmedım oda duzeldı.
Yanı benı resmen hastalık kalıcı dıye ılaca baglayacaklardı. Artık doktorada ılaclarada guvenım yok

Birgün degıl ama o ılacı ıctıgım sure boyunca hergun öldüm öldüm dirildm. Sonra rıtım bozuklugu basladı concor verdıler
Rıtım bozuklugu hastasısın artık dedıler
Anlatamadım bu ılacı ıcınce oldu dıye
Concor rıtım yavaslatıyor onu ıcınce 9-5 olan tansıyom daha cok dustu nabzım dustu kendımde degıldım
Icmedım oda duzeldı.
Yanı benı resmen hastalık kalıcı dıye ılaca baglayacaklardı. Artık doktorada ılaclarada guvenım yok
O ilaç yan etki yaptıysa başka doktora gidin değiştirsin ilacı bazı ilaçlar bazı kişilere yan etki yapıyor

X