Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Evet panik atak anında alınanlar hangisi daha etkili diyemem trankonun etkisi başkadır zanaxın etkisi başkadır tranko en çok anksiyetede iyi geldi bana atakta iyi gelmedi hepsinin yeri farklı ativanı bilmiyorum
Teşekkür ederim bakalım vercek mi yada verirse doktor kontrolde hangisini vercek yarın artık yarım kullanmaya baslicam paxerayi yarımin yarısı uyku dışında yan etki yapmadı inşallah yarım ve tamda iyi gelir

Kaç mg ilaciniz şikayetiniz neydi tam olarak yarının yarısi çok az kaç mg ilaciniz
10 mg ama 3 kez ilaç denemem oldu yan etki yaptı hep atak geçirdim o yüzden doktor çok az deneyerek ilerlememi istedi yan etkiden dolayı çok endiseliyim kaygım çok o yüzden panik atak geçiriyorum özellikle kızımın ateşi yükselince çok kötü oluyorum

Bir sakinlestiriciyle baslasaydiniz yan etkileri hissetmeden ilerlerdiniz belki.Su an sadece geçici olduğunu bilin kendinizi ilacın iyi geleceğine inandirin inanın hepsi geçiyor ara ara yokluyor ama geciyor
Beni gece yokluyor agir atakta kızımla ilgili endişem çok fazla çünkü sağlık sorunları var her ilaçta farklı doktora gittim hiçbiri vermedi bende bilmiyordum böyle durumlar için verdiklerini burada okuyup öğrendim inşallah kontrole gittiğimde isticem

Teşekkür ederim bakalım vercek mi yada verirse doktor kontrolde hangisini vercek yarın artık yarım kullanmaya baslicam paxerayi yarımin yarısı uyku dışında yan etki yapmadı inşallah yarım ve tamda iyi gelir
Yok yok öyle aman aman bir uyku değil zaten yani uyku ilaçları gibi değil sizin şikayetlerinize göre hangisi uygunsa o sakinleştiriciyi verir

Paxera candır gerisi heyecandır diyerek son noktayı koyuyorum 🤣 şaka bi yana paxera gerçekten çok iyi bir ilaç. Hala o düşünceler geliyor ama boşver deyip geçebiliyorum. Terapide şart tabii canlar. Ben henüz 1 seans gittim terapiye. İnşallah zamanla kalıcı iyileşme görürüz

Paxera candır gerisi heyecandır diyerek son noktayı koyuyorum 🤣 şaka bi yana paxera gerçekten çok iyi bir ilaç. Hala o düşünceler geliyor ama boşver deyip geçebiliyorum. Terapide şart tabii canlar. Ben henüz 1 seans gittim terapiye. İnşallah zamanla kalıcı iyileşme görürüz
Bende terapi istiyorum ama önce vücudum paxeraya alışsın ondan sonra inşallah bende o heyecanı bı tadayim once :)

Bende terapi istiyorum ama önce vücudum paxeraya alışsın ondan sonra inşallah bende o heyecanı bı tadayim once :)
Kesinlikle öyle. Ben psikiyatriye ilk gittiğimde şu an yoğun kaygın var terapiye odaklamazsın bekle biraz ilaç etki etsin dedi. Terapistte aynı şeyi söyledi. 3.5 aydır ilaç kullanıyorum terapiye daha yeni başladım.

Beni bu ara mesela sabahları bir yokluyor uyandığım gibi hatta sabah namazını kılacağım abdest alıyorum ya sabır çekiyorum çok işim gücüm var seni dinleyemem şimdi deyip koşturmaca tempoda dağılıyor şükürler olsun adet dönemi çok olduğunu farkettim ben ama

Beni bu ara mesela sabahları bir yokluyor uyandığım gibi hatta sabah namazını kılacağım abdest alıyorum ya sabır çekiyorum çok işim gücüm var seni dinleyemem şimdi deyip koşturmaca tempoda dağılıyor şükürler olsun adet dönemi çok olduğunu farkettim ben ama
Kesinlikle canım adet dönemlerinde daha çok yokluyor. Hatta adetten bir kaç gün önce başlıyor yoklamaya. O duyguları, düşünceleri anksiyetenin semptomları olarak değerlendirince düşüncelerle aramıza mesafe koyarız demişti bir psikolog paylaşımında çok mantıklı gelmişti.

muadili yokki malesef etken maddesi farklı ilaçlar var doktor bitane verdi ama ataktan geberiyorum resmen epilepsi + anksiyete var bende
Allah şifa versin inşallah ativan zanax gibi değil mi anksiyeteye tranko iyi geliyor onu vermiyor mu doktor size ativan hakkında hiç bilgim yok ilaç zammını bekliyor olabilirler şubatta zam gelecek diyorlar birkaç yıl önce de bir tane kalp ilacına aynı şeyi yapmışlardı bulunamıyordu kaç tane eczane gezince bulmuştuk

X