Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Allah şifa versin inşallah ativan zanax gibi değil mi anksiyeteye tranko iyi geliyor onu vermiyor mu doktor size ativan hakkında hiç bilgim yok ilaç zammını bekliyor olabilirler şubatta zam gelecek diyorlar birkaç yıl önce de bir tane kalp ilacına aynı şeyi yapmışlardı bulunamıyordu kaç tane eczane gezince bulmuştuk
bazı bunyelere ativan bazı bunyelere xanax iyi geliyo sanırım buyuk ıhtımalle fiyatta anlaşamadılar hayırlısı umarım en kısa zamanda sonuca ulasılır 🙏

Günaydın paxera yarım içmeye basladim ama akşamdan beri vücut titremesi başladı baslicak durumdayım ellerim kollarım gergin gece tutuyor beni normal mi böyle dozu da düşük yani

muadili yokki malesef etken maddesi farklı ilaçlar var doktor bitane verdi ama ataktan geberiyorum resmen epilepsi + anksiyete var bende
Biz de çok aramistik en son bir eczacı bu ilaçtan her eczanede bir tane tutuyoruz en az bir tane bulunmak zorunda demişti nöbet durumları için doğru mu bilmiyorum.Ama hastanelerde varmış doktora biz bulamadık dediğimiz de hastanelerde var ama veremiyoruz demisti.Sizin nöbet durumunuz varsa doktorunuza danışın muadili yok cunku

Biz de çok aramistik en son bir eczacı bu ilaçtan her eczanede bir tane tutuyoruz en az bir tane bulunmak zorunda demişti nöbet durumları için doğru mu bilmiyorum.Ama hastanelerde varmış doktora biz bulamadık dediğimiz de hastanelerde var ama veremiyoruz demisti.Sizin nöbet durumunuz varsa doktorunuza danışın muadili yok cunku
yokki tanıdık eczaneler var ama depolarında dahi yok bu ilaç ne kdar eczane aradıysam yok illaki olan bi yer vardır ama nereyi arayacağımı şaşırdım artık hayırlısı 🙏😔

O üretilmese bile aynı etken maddeye sahip bir ilaç mutlaka gelir ülkeye.Eczaci ateşten havale geçiren çocuklara bile kullanıldığını söylemişti
oda doğru tabi gelir ama ne zaman kaç kişi kullanıyor şikayet varda bi suru yazmış insanlar bir an önce gelse keşke yazık gunah yıl oldu 2024 halen ilaç sıkıntısı yasıyoruz

O üretilmese bile aynı etken maddeye sahip bir ilaç mutlaka gelir ülkeye.Eczaci ateşten havale geçiren çocuklara bile kullanıldığını söylemişti
pfizer ile görüştüm 2024 yılı boyunca yokmuş ilaç doktorunuzla görüşün başka bir uygun ilaçla tedavi belirleyebilirsiniz dedi gorustugum kişi 🙄

pfizer ile görüştüm 2024 yılı boyunca yokmuş ilaç doktorunuzla görüşün başka bir uygun ilaçla tedavi belirleyebilirsiniz dedi gorustugum kişi 🙄
Allah Allah çok ilginç muadili olan bir ilaç yok ki biz bulamayınca sormustuk muadili yok demişti doktor siz 1 mg mi 2.5 mg olanı mi kullaniyordunuz ay ne zaman gelir acaba çok kötü ya beni sakinleştiren tek ilaç oydu her ihtimale karşı doktora diyecektim yazarmisiniz diye çok kötü oldu bu

Allah Allah çok ilginç muadili olan bir ilaç yok ki biz bulamayınca sormustuk muadili yok demişti doktor siz 1 mg mi 2.5 mg olanı mi kullaniyordunuz ay ne zaman gelir acaba çok kötü ya beni sakinleştiren tek ilaç oydu her ihtimale karşı doktora diyecektim yazarmisiniz diye çok kötü oldu bu
Zanax yazar sana o da atak için iyi

X