paramı vermeyecekmis

Orada çalıştığını kanıtlarsan polise git bence en azından hakkını al

ssk ya da şikayet edeceğim insAllah bi sonuca ulaşırım
devlet çalışanı koruyor. kesinlikle şikayet edin. Hem maaşınızı alırsınız hem sgk nızı yatırmadıkları için 2 aylık ödemek zorunda kalırlar üstünede ceza yerler. Kamera kayıtları ile de gidip geldiğini desteklersin. Vazgeçme.

Bir mesajında öyle Anladim sanki ama...boyle dediler filan yazmış da akıl danışmış o zaman birine
170 e şikayet etmiştim bana arabulucu tutun sonra sigorta icin dava acın dediler 2 kere konuştum ama bugün yine arayacağım
Neden 1 ay bekledin ki.. birde sen nereye şikayet ettin de sana arabulicu filan dediler

170 e şikayet etmiştim bana arabulucu tutun sonra sigorta icin dava acın dediler 2 kere konuştum ama bugün yine arayacağım
Ben sgk ya gidip şikayet ediyorsun gidip inceliyorlar diye biliyorum...aynı vergi daireleri gibi yanlış mi biliyorum.. olmadı savcılığa şikayet et elindeki msj ve konusmalarla

Okurken çok canım sıkıldı var mı böyle insan çalıştırıp da hak yemek. İhtiyacınız olmasa neyse de ihtiyacınız da varmış. Bilemiyorum eğer memursa gidin amirlerine şikayet edin. Ayrıca calışma bakanlığına sgk ya vs şikayet edin. Bir insanı bir ay sabahtan akşama kadar kullan sonra da engelle ne pis insanlar var ya hu.

Apartman ve ya sokakta güvenlik kameraları vs varsa zaten eve giriş çıkışlarını belli orada tanıdık birileri de varsa zaten şahitlik ederler. Konu burada para değil ya var mı bir insanı çalıştırıp da üstüne yatmak
Ben de yıllarca insanlarla çalıştım. Her ay razı mısın hakkını helal et diyerek verdim ücretini. Hiç o demedi hep ben ayarladım en son işi bırakınca acaba ücreti az mı buluyordu diye dert ettim kendime. Üstünden epey gecti hala diyorum acaba bir miktar ödesem tazminat olarak say mı desem diye( işi bırakan o idi) kul hakkı çok önemli ben de insallah girmemişimdir.

ne kadar iyisiniz,para verip bi de helallik istiyorsunuz ama bunlar böyle çıkmadı sgk başlamadığı icin bizim yapacağımız bi işlem yok dedi savcılığa verebilirsiniz dedi ben de cimere yazdim oradan şikayet dilekçem adalet bakanlığına gitti kadını uyardım şikayet ediyorum diye görüldü atmis yine umrunda bile degil insAllah olumlu sonuçlanır

herhalde 1500 liranın pesinden koşmam sanıyorlar ama yanılıyorlar

Ben ona para verdim ama o cok daha değerli bir iş yaptı hakkı kesinlikle ödenmez. Para her sekilde olur da cocugu emanet edecek insan bulunmaz. Çok değerli ve cok önemli.

Yine temizliğe gelene de bu sekilde bakıyorum. Şartlarım farklı olsa da temizliğe giden ben olsam ev sahibi bana özen göstermezsen, cok cok incinirdim ben. Kısaca evinde hizmet veren insanı kırmamak lazım. Ben de inşallah kırmamışımdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…