Paraya ihtiyacım var yaptığım el işlerini nerede satabilirim?

Ksadako

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2018
87
-14
26
Benim gelirim yok çocuğum var eşim celismami istemiyor.Telefona ihtiyacım var almak istiyorum kendi telefonum bozulmak üzere.Taksitli telefon almayı düşünüyorum ama eşim almak istemedi.Ben de gelir getirmek istedim etamin havlu istiyorum kimse almadı bu havluların nereye nasıl satabilirim?Yeterli 10₺ ya da satarim para kazanayim yeter.Fikirleriniz için teşekkürler.

İkinci el kıyafetlerin satılıdığı uygulamalarda bu tarz şeyler de satıyor sanırım. Dolap, gardropsu falan mı deneseniz acaba?

Çeşitli 2. el sitelerinde ilan koyun. İlla ki satılır.
Reklam algılanır diye isim vermiyorum herkesin bildiği siteler işte... Google'a yazsanız çıkar.

Benim gelirim yok çocuğum var eşim celismami istemiyor.Telefona ihtiyacım var almak istiyorum kendi telefonum bozulmak üzere.Taksitli telefon almayı düşünüyorum ama eşim almak istemedi.Ben de gelir getirmek istedim etamin havlu istiyorum kimse almadı bu havluların nereye nasıl satabilirim?Yeterli 10₺ ya da satarim para kazanayim yeter.Fikirleriniz için teşekkürler.
Tuhafiyeler oluyor ya onlara sorsanız? Onlar komisyon koyarak satar size de sattıkça parasını verirler. Ya da evlilik çağında kızı olan tanıdıklarınız varsa haber uçursanız?

Canım tuhafiye ya da çeyiz satan yerlerle görüşebilirsin. Benim görümcem iğne oyası yazma ve havlu işlemeleri yapıp veriyor geliri de ayda 1500 e kadar çıkabiliyor

Küçük bir ilcedeyim oradaki tuhafiyeler alır mı benim etamin işlemeli havlularımi

X