Perde Alırken Kandırılmayın

Zarife-_-

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
1
0
33
Merhaba hanımlar,

Bu yazımda internette ki fark ettiğim perde satışı yapan bazı firmalar hakkında herkese bilgi vermek maksadıyla bu konuyu oluşturuyorum. Lütfen yanlış anlaşılmasın. Amacım kimseyi kötülemek değil. Sadece olanı paylaşıyorum.

Belki sizlere de denk gelmiştir. İnanılmaz ucuz fiyatlara ürünler var gibi gösteriliyor ama durum hiçte öyle değil. Akrabam bu sitelerin birisinden sipariş verdi ve sağolsun arkadaşı bizi uyardı. Durumu aldığımız yere söyledik kabul etmedi. Bizde www.turkiye.gov.tr üzerinden tüketici şikayeti oluşturduk. Yaklaşık 3 - 4 ay sürdü ama para iademizi aldık. Satışta belirtilen fiyat neyse o tutarı satıcının almaya hakkı var. Onun dışında haksız yere alınan her kuruşu size iade etmeleri gerekiyor. Sizde bu sitelerden farkında olmadan fazla para ödeyerek mağdur olduysanız para iadenizi almanız için e-devletten tüketici şikayeti oluşturmanız yeterli.

Şimdi gelin fark etmiş olduğum sitelerden bir kaç ürün inceleyelim. Sizde bu şekilde diğer ürünleri de inceleyebilir siniz. Ben baktım perde ile alakalı hemen hemen her ürün de bu şekilde kandırmaca yapılmış.

1- www.n11.com adlı siteden örnek:
2288507
2288508

2- www.eperde.com adlı siteden örnek
2288509
2288510
2288511

3- www.sezerlerperde.com adlı siteden örnek
2288512
2288513

gerçekten girip baktım belirttiğiniz gibi ölçülerimi girdikten sonra fiyatlar belirtilenle alakasız. Umarım kandırdıkları kişiler uyanır da herkes para iadesini alarak hak yerini bulur. bunlar güpegündüz dolandırıcılığı legal yapmaya çalışmış. teşekkürler bilgiler için.

X