pes etmek üzereyim olmuyor yapamıyorum:(((((((

zeyca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2011
509
0
yapamıyorum kızlar ya olmuyor diyet falan yapamıyorum 15 gündür dikkat etmeye çalışıyorum bugün tartıldım sonuç aynı değişen birşey yok akşam beni mahvediyorsabah öğlen ikindi iyi akşam yok bozuluyor birde canım öyle tatlı bişeyler istiyo ben yapamayacam galiba hayatım boyu hep imrenerek bakacam zayıflara:KK43:iştah çok açık hiç kapanmıyor genç yaşımda böyle 90 kilo olarak kalacam hep sanırım

Bende sabah başlayıp,akşama pes ediyorum :KK43:
Uzmanlar tatlı krizlerinin yanlış hatırlamıyosam 15dk. falan sürdüğünü söylüyolar o 15dk. atlatırsan canın istemez sanırım
Nasıl bi diyet uyguluyosun ?

yapamıyorum kızlar ya olmuyor diyet falan yapamıyorum 15 gündür dikkat etmeye çalışıyorum bugün tartıldım sonuç aynı değişen birşey yok akşam beni mahvediyorsabah öğlen ikindi iyi akşam yok bozuluyor birde canım öyle tatlı bişeyler istiyo ben yapamayacam galiba hayatım boyu hep imrenerek bakacam zayıflara:KK43:iştah çok açık hiç kapanmıyor genç yaşımda böyle 90 kilo olarak kalacam hep sanırım

cnm öncelikle kendine küçük hedefler koymalısın örneğin 90mısın öncelkle 84 ü hedefle, biray uygulaaa diyetini inersin 84 civarlarına hem byle yapınca bişeler başardığını gördüğünden kendine güvenin gelir. bilgisayarda masaüstüne güzel vucutlu birhatun bul koy ona baktıkça yemekten utanıyorsun ( yapıorm bizzat :)
düşünsene hangi yiyeceğin tadı heristediğin kıyafetin içine giymenin verdiği mutlulukla eşit olabilir..
bnde 2.günümdeyim .. kendimi frenlemeye çalışıorm sonuçta pizzadan aldığın birdilimin tadıyla yarım pizzanın tadı aynı yerken düşünnn ..
inan o zayıf hatunlar gibi olabilmen 3aya bakar :KK66:

bende öyleyim canım 15 gündür yapıyorum ama tatlı krizlerim bitmek bilmiyor ve bugün 1 tane kurabiye yedim akşam yemeğinde ekmek yedim utanıyorum kendimden bir tutamıorum kendimii :KK14:

çok sıkı diyet yapamıyorum sabah güzel kahvaltımı yapıyorum işte bitki çayımı içiyorum sodamı içiyorum öğlen orda ne çıktıysa tatlı hariçyemeğimi yiyorum ikindi yine güzel 5 den sonra eve gelince sanki canavara dönüşüyorumaklım fikrim boğazda ne yesem cacaba frenliyemiyorummmmm üffff çok mutsuzum çok

Öncelikle sakin ol bence..Ben 60 iken 8 ayda rahatsızlığım yüzünden 75 oldum ömrü hayatımda ilk defa 7 li bişey oldum en fazla 65 64 oluyordum..Sonra evlendim hamile kaldım 75 ile hoooop 97 ile doğuma..9 aylık oğlum şuan 80 kiloyum..Ve sadece çok yediğim çikolatayı çıkardım hayatımdan ama yine bu aralar dadandım :KK70: cips kola kesinlikle gitsin hayatında..Bir de sabahları elma sirkeli ballı sıcak su iç ve günde 2 fincan yeşil çay..Ara öğün yap kendine..emin ol işe yarayacaktır.. Sıkma canını ve sakın bırakma 90 dan sonra 100 de görürsün ben bırakınca hemen 1 hafta da hoooop geliyor kilolar..

aynen canım ya bende seningibi başaramayanlardanım ben tatlı krizine karşı 1çay bardağı süte 2tatlı kaşığı üzüm pekmezi karıştırıp içiyorum belki sendede işe yarar

arkadaşım başarırsın sabır lazım bende ağustos ayından buyana rejimdeyim4 ay olmuş bırakıp yeniden başladım sürekli 6 kg verbildim ama azimliyim başaracağım kilolu patatez çıvalı gibi eşimin yanında gezmek istemiyorum ben evlenmeden de 80 lerdeydim ama ozaman da azimle başardım evlendiimde 57 felandım sonra tekrar aldım tedavilerden ameliyatlardan yılma illaki başaracaksın ben şimdi lahana çorbasını içiyrumzorlaiçiyorum içerken kendimi motiveedecek şeyler söylüyorum yutuyorum arkasından su içiyorum çok berbat bişey ama zayıf lolmak için herşeye değer

canımmmm benimm aynı dertten bende çekiyorum inanki.ama dünyada imkansız birşey yokkkk!!!!!İkimizde başarabiliriz ikimizde zayıf insanların aşağılayıcı bakışları altında onları hem utanarak hem imrenerek izlemekten kurtulup ince belimizle salına salına önlerinden geçebiliriz :KK70::KK70: hadi canım beraber4 başlayalım birbirimize destek olarak başlayalım hem kader kardeşi hem diyet kardeşi olalım senle:KK70:tabi sende istersen ben yarın başlıyorum ve kararlıyım sende yanımda olursan birbirimize destek vererek başarabiliriz :KK70:

tamam canımmm elbette sana katılırım motive olmaya o kadar çok ihtiyacım var ki yarın başlayalımmm yaptıklarımızı buraya yazalım bu arada sen kaç kilosun?

merhaba canım çıok sevindim kabul etmene:) ben 70 kiloyum bugün başaladım kesin bir liste ugulamıyorum ama elimden geldiğince az yiyorum .bugün sabah 1 biskrem,bi fincan kahve.öğle bi ayran bi kase hazır çorba.akşam 2 kk büyüklüünde patatesli yumurta yedim.akşamı çok geç yedim ama gece geç yatıcam zaten çok sorun olmaz sanırım.eee sen neler yaptın :)

canım bende bugun sabah 1 simit yedim yanında peynir zeytin öğlen çorba köfte vardı hastanede onu yedimüzerine kabak tatlısı vardı yemedimmmm eve gelince 1 soda içtim yeni akşama tavuk salata birde bol su nasıliyimi?

gayet iyi bence canım sağlıklı ve hafif şeyler yiyosun.ben bugün sabah bi biskrem bi elma yedim..öğlen 10 tane çubuk kraker yedim bi soda içtim.akşam 3 mandalin yedim şimdide şekersiz bi türk kahvesi içtim :) aslında az yedim ama canım bişey istemiyo zaten öyle tavuk sebze yemeği faln da yapamıyorum öğrenci evinde kalıyorum günümüz kızartmayla,reçelle,makarnayla faln geçiyo yemekte geç yeniliyo bende tutup gecenn onunda kızartma fln yiyceğime hiç yemiym diyorum açıkçası :) yinede gece bi elma yerm yarın sınavm var sabahlarım heralde :) canım kilomuzu ve boyumuzu falan yazalım istersen hatta biliosan bi tablo oluşturup orda göster.iki hafta sonra tartılıp bakalım kim ne kadar vermiş:) ben şimdi 162 boyundaym sanırım 70 kiloyum yaklaşık bi aydr falan tartılmadım gerçi ama en son böyleydim..2 hafta bekleyelim bende bi tartı alıym öyle tartılıp yazalım kilolarımızı sana da uyarsa:)

cnım yanlış anlamazsan msnmi veriym faceden ekle.hem birbirimizi görmüş oluruz hem ordanda iletişim kurarız :) sonuçta diyet kardeşiyiz biz artık bu önemli bişey :) özelden yolluycaktım ama yollayamadım 100 msjım olmadığı için sen bi dene oluyosa sen yolla yoksa ben burdan yazarım artık :)

canımmm boyum172 kilo 90 demek öğrencisin canım benimmm:)tamam tablo oluşturalım ayyy bende evlenirken 70 kiloydum şimdişu halime bak bozmayalım inşallah bu cuma tartılsakmı acaba:)

Evet canım öğrenciyim.:)
Canım sen tabloyu oluştur tartıl bu cuma yaz tabloya ben ordan takip ediym seni.ama ben bi süre tartılamam gelecek hafta taşınıyorum yeni eve geçince ancak bi terazi alıp başlayabilirim tartılmaya ama sen yaz takip ederim seni:)

kelin ilacı lsa kendibaşına sürermüiş canım benimmmmm keşke yardım edebilsem:)ama destek olurum

X