Pharmaton kilo aldırıyor mu?

bende de halsizlik ve uyku hali çok oluo onun için eczaneye gittim ve bana pharmaton'u tavsiye etti. Şuan 2. günümdeyim kahvaltıdan yarım saat önce alıyorum ilacı. ilk günü bulantı yapmıştı ama hemen alıştı bünyem umarım faydasını görürüm kilo da almak istiyorum iştahsızlıkta var bende. herkese sağlıklı mutlu günler..:KK54:

aslında en güzeli tabi ki vitamin ve mineralleri besinlerden almak fakat bu da ciddi bir zaman ve özen gerektiriyor. özellikle yoğun fiziksel ve zihinsel aktivite dönemlerinde kullanılabilir. ben faydasını gördüm. placebo etkisi olduğunu düşünmüyorum çünkü öyle bir şey olsa en başta bende etkisiz olurdu..fakat bende etkisini kullanmaya başladıktan 10-15 gün sonra göstermeye başladı. 1 ay kullandım, bana yeter dedim, bir hafta sonra yine eski halsizlik başladı, şimdi 2. kutuya başlayacağım.

pharmaton kullananlardan biriyim:) etkisi az çok oluyordu ama iştahımı açmadı. kilo bile alamadım. sürekli kullanımda midem ağırıyordu sadece.:) ama arkadaşın dediği gibi endokrinologa gittim. şimdi hastalığımın vitaminini alıyorum:)

Aile doktorumuzun bana söylediğine göre vitaminler tok karınla alınmalıymış çünkü midede kazıntı yapıyormuş..:KK3:

okul ve dersane beni de çok yoruyor eve geldiğimde bitkin oluyorum çalışmaya halim kalmıyor.. ben de gördüm bunun reklamını eczanede. ama bilmiyorum ilaç yutmayı hiç sevmem :/

Arkadaslar bu pharmaton zıhınsel gelısıme unutkanlıga gercekten faydalı mı??
Unutkanlık problemım var bunun ıcın kulllanmak ıstıorumm

içinde b vitamini olduğu için iyi gelebilir canım.. Unutkanlık genellikle psikolojik nedenlerden ya da b12 vitamini eksikliğinden oluyormuş

tüm multivitaminler az çok iştah acar ama sende de deli gib bir yeme hissi uyandırmıyor iradene sahip olursan bi sorun olmaz. çok kaliteli bir vitamin pharmaton ben kullanıyorum kiloda almadım.

ben de kullandım ama enerji vermesi dışında öyle yan etki ,kilo alma durumu falan yaşamadım :)

kızlar bugün başladım pharmatona yorgunluk şikayetimden dolayı sabah kahvaltısında bir tane içtim öğlen erken acıktım kahvaltımı çok sıkı yapamadım ondan heralde demiştim ama saat 15:48 ben yine acıktım ya bu kadar çabuk etki göstermez heralde dimi ya iştahımı bu kadar erken açmaz heralde normalde bu kadar sık hiç acıkmam neyse kullanmak isteyenlere gün geçtikçe etkilerini yazarım

Bende aşırı halsizlik, yorgunluk var. Sabah uyanıyorum yataktan kalkınca bile yorgun hissediyorum. Kahvaltı yapıyorum sonra tekrar halsizlik ve yine uyuyorum. Berbat bişey.. Meyve sebzelerle de aram pek iyi değil. Doktor halsizliğin nedeni olarak vitamin ve demir eksikliği demişti. Supradyn kullandım etkisini göremedim. iştahımı da çok açtı 2 kilo almışımdır. Bugün pharmaton aldım eczaneden bi de bunu denicem umarım iyi gelir.

bende b12,b6 vitaminlerini düzenli kullanmam gerektiği için bugun aldım..bakalım umarım işe yarar ve kilo aldırmaz

Ben de az once aldim eczaneden,yorgunluga ve bitkinlige iyi gelecek vitamin oneriniz nedir dedim direk bunu verdi solgar dan daha iyi dedi,ictim bakalim bekleyip gorecegiz.

hiçbir ilaç ya da vitamin kilo aldırmaz. sadece iştah açar bazıları. ben de Pharmaton kullanıyorum eczacımın tavsiyesiyle, bir yan etkisini görmedim.

ben 1 aydır kullanıyorum kilo almaya başladım kızlar. 3 ay kullanıcam bakalım iştahım da açıldı. En ucuz şurada buldum [url= 2 kutu aldım bakalım 2 kutu daha almayı düşünüyorum çünkü 6 kilo almam lazım. :KK39:

Son düzenleyen: Moderatör:
X