pilsiz baskül alıcam tavsiye

LezzetliCipetpet

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Mayıs 2010
7.775
16.789
28
Kilo sorunu olan hamile arkadaşınıza baskül hediyesi mi? Bence ya arkadaşlığınızı bitirmek istiyorsunuz, ya da arkadaşınızın canını yakmak...
Biri bana hamileyken baskül hediye etse, o anda arkadaşlığımı bitirirdim herhalde...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 928 gün geçti.

nesliklndr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
643
662
32
Bence guzel hediye hamilelikte zaten basını alıp gidiyor kilolar bide arkadasım dusunup alması bnce guzel davranıs art niyetle düşünmemek lazım hem bunda ne varki sağlığımı düşünen bir arkadas ne mutlu bana ☺

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-10-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 120 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu daha orantılı bir hale geldi. Bebeğinizin kafası hala vücuduna oranla büyük olsada, bacakları, kolları ve gövdesi eskisi kadar kısa değildir. Cildiniz gerildikce, göbek kaşıntısı yaşayabilirsiniz. Anneler kilo almayı kendilerine sıkıntı yapabilir fakat hamilelik boyunca beslenme bebeğin gelişimi için hayati önem taşır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :61 Kg. Şimdiki Kilom :66 Kg.

LezzetliCipetpet

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Mayıs 2010
7.775
16.789
28
Birden kendimi o kişinin yerine koydum, kendimi bildim bileli tombul bir kız olmuşumdur. Bir de hamilelikte (kendim istemediysem) biri bana aman kilo sorunun var zaten diyerek baskül alsa, çok bozulurdum herhalde :olamaz:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 928 gün geçti.