Pisboğaz bakıcı 3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya çocukları istismar ediyor olsaydı neden 2 hafta daha beklediniz ki o gün hemen gonderseydiniz.

Ben buna takıldım. Kızlarınızı siz tanırsınız bu yaptıkları normal mı ? Bilmediğim için soruyorum. Allah korusun çocuklara oyun diye başka şeyler yaptırmış olmasın veya emzirmeye çalışmasın ? Çocukların ağzından laf alabilir misiniz? Hadi ablayla ne oynuyordunjz bana da gösterin falan deseniz

Ben çok samimi olduğum bir akrabaya gitsem dahi oturduğum yerden kalkmıyorum,
bir de çalışılan yerde bu rahatlığı anlayamadım doğrusu.
Bence iyi yapmışsınız , çocuklar da istemiyormuş zaten

Söyledim ablanın da var dediler o kadar..konuşmanın devamı gelmedi,pekişmesin diye üzerinde durmadım açıkçası..Çocuk psikolojisinde öyle anlatılır ya üzerinde durdukça dikkatini çektikçe pekişir diye..

Ne bileyim ya ne zaman açsam izlesem herşey yolundaydı,kızlar ondan sıkılmış olabilir diye düşündüm
Bu devir hepimizi paranoyak yapıyor ama mesela cinsel istismar sadece çocuklara fiziksel temasla olmaz giyimine dikkat etmez vücudunu sergiler teşhir eder, cinsel içerikli söylemler vs. O gün yarim saatte topladığı şey ev olmayabilirde.allah korusun içinizi bunaltmak istemiyorum ama istismar maduru bir çok çocuk var bu devirde ve eskiden de böyleydi. Başka bir bakıcı tutacak olursanizda eve geldiğiniz de 7 24 ne olduysa baştan sona kadar izlediğinizi.kameranin kör noktalarında uzun süre durulmamasini tuvaletleri sırasında da sadece kapıda beklemesini vs sınırları belirleyip konuşun. Iyi ki göndermişsiniz. Hırsızlık yapan bir çok seyide yapabilir bana göre.

Umarım unuturlar ve umatım korktuğumuz şey değildir. Ablanın da var dediklerine göre sanırım görmüşler

Okurken bile gerildim , önceki konunuzu biliyorum. Çoğu kişi demiş ama tekrar söyleyeyim içimde kalmasın, lütfen kapı kilidinizi değişin. Cok pahalı bir şey değil, hem güvenliğinizden de önemli değil zaten.Kadın bana hiç güven vermedi çünkü, eşinizle çocuklarınızın resmi olan magnetleri bile alması normal değil bir kere. Onları geri istediniz mi? Bence isteyin , evde her yeri kurcalamış gibi geldi bana. Korkutmak istemiyorum sizi ama siz anlamadan anahtarı bile yaptırmış olabilir , o evdeyken dışarıdan birine yaptırıp getirtse ruhunuz duymaz. O yüzden hemen değiştirin kilidi dedim. Fazla takıntılıysa işi bıraksa da eve girmeye kalkar gibi duruyor, değerli eşyanız varsa da evde dip köşe bir kontrol edin. Hatta çamaşırlarınızı falan da kontrol edin , eksik var mı diye. Fazla film izlemekten midir nedir ama bir sürü ihtimal geliyor insanın aklına.

Evden daha ciddi birşeyler gitmiş mi bence onları kontrol edin.
Magnete tenezzül etmek nedir..

Aracı olanın tanıdığımı bu kız yoksa daha önce çocuklara bakmış öyle mi referans oldu.

Evde dadı mı var nehir kenarındaki ceylanı yutmak ıcın bekleyen tımsah mı var belli degıldı zaten. Gec kalınmıs olsa da ıyı oldu. Kameranın kaydetme ozellıgı yok mu yanı sadece baktıgın anı mı gorebılıyorsun. Ben olsam hepsını acıp ıncelerdım bos zamanımda. Recep ivediğin repliği geldı aklıma. 'CİMRİ ŞİŞMAN BENCİL PİSLİK'

Evde olanları dün saydım 20 adet vardı özellikle onları da getirip mutfaktaki tereğe bıraktım,alır mı diye,o gittikten sonra fark ettim,getirip onların üzerine bırakmış,gitmeden sordum inkar etmedi,kabul de etmedi,neden götürdü neden geri getirdi bilmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…